Vyhraj trénink pod dohledem trenérů národního týmu

Myslíš, že umíš hrát dobře hokej? Ukaž se trenérům národního týmu. Pokud dokážeš na tréninku zaujmout a držet dech, třeba se ještě podíváš do Pchjongčchangu. Stačí správně odpovědět na mé vědomostní otázky. A hlavně, musíš také umět bruslit a mít kompletní hokejovou výstroj. Bez ní na led nemůžeš! Na věku nezáleží, dravé mládí i zkušenost je vždy potřeba. Na tréninku mám dvě volná místa.

Pravidla soutěže

Dva členové HOKEJKY, kteří správně odpoví na všechny vědomostní otázky a budou vylosováni, získají možnost zúčastnit se tréninku v O2 areně pod dohledem trenérů národního týmu, který se bude konat 12. prosince 2017 ve 20 hodin.

Soutěžit můžeš od čtvrtka 16. listopadu do pátku 24. listopadu do 12:00 hodin, ostatní hlasy jsou neplatné. Do soutěže se můžeš zapojit prostřednictvím formuláře na www.hokejka.cz v sekci Soutěž. Podmínkou účasti v soutěži je správné vyplnění soutěžního formuláře, každý účastník soutěže má právo odeslat pouze jeden tip. V případě zaslání více shodných správných tipů platí ten, který byl odeslaný jako první v pořadí. Musíš také mít vlastní kompletní hokejovou výstroj a umět bruslit.

Výherci budou oznámeni do 28. listopadu na oficiálním webu HOKEJKY a sociálních sítích. Současně budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu, případně telefonem. V případě, že neodpoví na kontaktování, cena propadá na dalšího vylosovaného v pořadí. Ankety se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi, jakož i k dalším subjektům zapojeným do organizace soutěže, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Odpovědní formulář

Pro účast v soutěži se přihlas nebo registruj