Doporučujeme
před 3 dny

GM Zlína o přestavbě kádru, Holíkovi i penězích. Baráž? Změna je nutná

I letos zažil Zlín divokou sezonu. Berani opět bojovali až do konce základní části o přímý postup do play off Chance ligy, a nakonec dokráčeli až do finále. V něm nestačili na Vsetín. Generální manažer klubu Jan Pravda mluví v rozhovoru pro Hokej.cz o příčinách finálové porážky, stavění kádru na příští ročník nebo formátu baráže.

fangear.cz

před 12 hod

Záskok v osmé minutě? Když tam člověk leze, nemyslí na to, říká brankář Vystrčil

(VANTAA, od našeho zpravodaje) Český tým do osmnácti let má za sebou druhé vystoupení na světovém šampionátu ve Finsku. Na úvodní výhru nad Švýcarskem nenavázal, poněvadž Kanadě podlehl vysoko 0:6. Už v osmé minutě se do branky dostal původně náhradník Břetislav Vystrčil, který inkasoval jen dvakrát z celkových čtyřiadvaceti střel.

včera

Návrat domů! Karlovy Vary posílí juniorský vicemistr světa

Čerstvě dvacetiletý útočník Robin Sapoušek se po necelých dvou sezonách v zámořské juniorce (WHL) vrací do Tipsport extraligy, konkrétně do rodných Karlových Varů. „Navazuje na platný kontrakt, který má do konce sezony 2024/2025. Zároveň v těchto dnech probíhají jednání o nové prodloužené smlouvě," informuje Energie na svém webu.

včera

Jecho cítil proti Kanadě speciální nádech: Mrzí mě, jak to dopadlo

(VANTAA, od naší zpravodajky) V bitvě s Kanadou strávil urostlý útočník Adam Jecho na ledě přes dvacet minut. Do statistik se zapsal také čtyřmi střelami, ale stejně jako jeho spoluhráči na gólmana nevyzrál. Zámořský styl hokeje není pro Jecha neznámou, neboť letošní sezonu odehrál právě v Kanadě.

před 2 dny

Zastavily nás zbytečné fauly, mrzí Galvase. Extraliga a MS? Jiný hokej

(VANTAA, od našeho zpravodaje) Česká osmnáctka své druhé utkání na světovém šampionátu prohrála. Tým kouče Davida Čermáka den po výhře nad Švýcary nedokázal zaskočit favorizovanou Kanadu, která těžila z výborného vstupu do utkání. Porážku 0:6 hodnotil Tomáš Galvas, jenž byl z české strany vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

před 2 dny

Vrána o Růžičkovi: Hrál výborně, nakopl nás. A sedmé finále? Co víc si přát

Nevídaná jízda Ocelářů letošním play off pokračuje. Poté, co zvládli sedmizápasovou čtvrtfinálovou sérii s Českými Budějovicemi a ze stavu 0:3 na zápasy otočili semifinále se Spartou, pořádně trápí i druhého hlavního aspiranta na titul. V šestém finálovém zápase rázně nedovolili pardubické oslavy – před svými fanoušky zvítězili 4:1 a znovu je čeká klíčová bitva o všechno!

před 2 dny

Kaut a Musil o bitce i tlaku: Hlavou jsme nebyli ready. Co sedmý zápas?

Třinecký drak má velkou výdrž. Nad propastí byli Oceláři letos už pošesté. Doma ale zabrali a hned od začátku zápasu proměnili třinecký led v železárny. Místo oceli na něm utavili Dynamo. „Podle toho, jak jsme hráli, jsme hlavou nebyli vůbec připravení. Až ve třetí třetině jsme trochu začali podle představ,“ popsal Martin Kaut. Ani bitka Adama Musila pardubické partě nepomohla k obratu.

před 2 dny

Rulík: Moc vyloučení, jinak jednoznačné. Co Vrána se Špačkem?

(TRENČÍN, od našeho zpravodaje) Dvojnásobná střelecká převaha, zápas pod kontrolou a za odměnu výhra. Národní tým bez výraznějších komplikací zvládl první federální derby se Slovenskem. Na výkon z Trenčína bude chtít výběr Radima Rulíka v pozměněné sestavě navázat i v Bratislavě.

před 2 dny

0:4 po osmi minutách. Katastrofální start už osmnáctka nenapravila

Den po úvodní výhře nad Švýcarskem museli hokejisté české osmnáctky skousnout facku od Kanady. Tempo favorita absolutně nezachytili, dostali gól už v páté sekundě, do osmé minuty ještě další tři a bylo hotovo. Lavinu alespoň Češi zabrzdili, nicméně ani ze spousty přesilových her neskórovali a prohráli 0:6.

před 2 dny

Sportovní manažeři vybrali All-Star tým Chance ligy

Na základě hlasování sportovních manažerů vyhlašujeme All-Star tým za uplynulou sezonu Chance ligy. Jsou v něm brankář Michal Postava, obránci Tomáš Hanousek s Antonínem Bořutou a útočníci Luboš Rob, Vojtěch Střondala a Martin Dočekal.

před 2 dny

To je příběh! Růžička už zase dává góly v play off

Martin Růžička se v play off potýká se zdravotními problémy, v předešlých zápasech proto vždy zvládl jenom pár střídání. Ani v jednom z šestnácti utkání neskóroval, v důležitý moment, kdy Oceláři odvracejí pardubické mistrovské oslavy, se ale legendární útočník přece jen prosadil a poslal Třinec do vedení 1:0.

před 2 dny

Jihlava oznámila další odchody, končí i nejlepší střelec

Po už dříve oznámených odchodech Fabiena Kočího, Otakara Šika a Vítězslava Brože se v prvoligové Jihlavě loučí další trojlístek hráčů: brankář Filip Maláč, obránce Adam Dvořák a útočník Šimon Jelínek. Ani u jednoho z nich zatím není známo, kam má namířeno.