Příklepy

Všechny příklepy

14.1.2021

Lewis si vybojoval smlouvu s Winnipegem

09:37

Americký útočník Trevor Lewis si v kempu Winnipegu vybojoval smlouvu, s vedením Jets se dohodl na roční spolupráci, nový kontrakt mu zajistí příjem 750 tisíc dolarů. Dvojnásobný vítěz Stanley Cupu a bronzový medailista z MS 2015 hrál dosud za Los Angeles, v minulé sezoně nastoupil k 56 utkání NHL, vstřelil šest branek a přidal stejný počet nahrávek.

Connauton má kontrakt s Floridou

09:31

Kanadský obránce Kevin Connauton bude působit na Floridě, s vedením Panthers se dohodl na roční dvoucestné smlouvě a nový ročník NHL zahájí ve skupině rezervních hráčů. Minulou sezonu strávil Connauton v organizaci Colorada, za první tým sehrál včetně play off osm utkání.

Švýcar Weber za Nashville hrát nebude

09:28

Švýcarský obránce Yannick Weber nebude pokračovat v Nashvillu, kde strávil čtyři poslední sezony. Účastníkovi dvou olympiád a čtyř mistrovství světa loni vypršel kontrakt a před nástupem do kempu uzavřel jen zkušební. Vedení klubu se posléze rozhodlo, že spolupráci s Weberem neprodlouží.

Dvojka loňského draftu NHL začne na farmě

09:24

Kanadský útočník Quinton Byfield, který byl dvojkou loňského draftu NHL, začne sezonu na farmě. Vedení Los Angeles Kings poslalo juniorského mistra světa 2020 do AHL podobně jako amerického útočníka Arthura Kaliyeva, jenž patřil k oporám americké dvacítky na nedávném MS juniorů v Edmontonu.

13.1.2021

Před startem sezony NHL mělo koronavirus 27 hráčů

12:25

NHL den před startem sezony oznámila, že během tréninkových kempů mělo pozitivní testy na koronavirus 27 hokejistů z devíti klubů. Vedení soutěže potvrdilo, že nejhůře postiženým týmem byl Dallas, finalista posledních bojů o Stanley Cup měl nakažených 17 hráčů. Většina z nich ale byla podle prohlášení NHL bez příznaků a komplikací.

Obránce Hamonic se upsal Vancouveru

09:16

Kanadský obránce Travis Hamonioc uzavřel roční smlouvu s Vancouverem, kontrakt mu zajistí příjem 1,25 miliónu dolarů. V minulé sezoně byl Hamonic hráčem Calgary, v 50 utkáních NHL si připsal tři góly a devět nahrávek. V letech 2010-17 nastupoval za New York Islanders.

M. Foligno má novou smlouvu s Minnesotou

09:13

Kanadský útočník Marcus Foligno bude nadále pokračovat v Minnesotě, s vedením Wild se dohodl na nové tříleté smlouvě za 9,3 miliónů dolarů. Kontrakt vstoupí v platnost po skončení letošního ročníku a bude platit do vypršení sezony 2023-24. Foligno přišel k Wild před třemi lety, v minulosti nastupoval také za Buffalo.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz