bahis siteleri
Hokejka TV
před 5 dny

Parádní bitka mezi Jánošíkem a Bittenem

Čtvrteční předehrávku 25. kola TELH mezi Mladou Boleslaví a Plzní okořenila parádní pěstní výměna mezi slovenským obráncem Adamem Jánošíkem a kanadským útočníkem Samuelem Bittenem. Oba kohouti za ni vyfasovali pětiminutový trest za bitku.

Doporučujeme
před 9 hod

Příběh Jozefa Meliška. Jak v 60. letech dělal masky Crhovi či Dzurillovi?

V průběhu let 1961 až 1981 se v Československu zabývalo výrobou brankářských laminátových masek velké množství šikovných nadšenců. Jak se čtenáři dozvědí v nedávno vydané publikaci Maska, ve vrcholovém hokeji se o vlastní výrobu masky pokoušela celá řada tehdy aktivních brankářů, ale většina nakonec oslovila některého z nemnoha výrobců, jejichž výtvory snesly ty nejvyšší soudobé požadavky bezpečnosti. Klíčovou osobou byl pro tuzemský hokej Jozef Meliško (*1950). Dnes už pozapomenutý génius.

Fanshop Českého hokeje

včera

Berzinš ve formě! Teď dokonce udeřil v oslabení

Po slabším vstupu do sezony se lotyšský forvard Daniels Berzinš začíná Vsetínu vyplácet. Za posledních osm kol dal tři branky a získal i jednu asistenci. V pondělí proti Šumperku se blýskl gólovou akcí ve vlastním oslabení.

včera

Lichtag budí pozornost. Tentokrát se pobil s Pohlem

O pardubickém mladíčkovi Jakubu Lichtagovi je letos hodně slyšet. Zaujal už pěti góly, na svůj věk obrovským ice timem a také několika potyčkami. V pondělí svedl parádní pěstní souboj se sokolovským obráncem Janem Pohlem.

včera

Kofroň se rozehraje v Sokolově. Při debutu rozhodl!

Karlovarský útočník David Kofroň se po dlouhodobém zranění rozehraje v partnerském Sokolově. Hned při své premiéře za Baník zazářil – v 58. minutě v přesilovce vstřelil vítězný gól proti pardubickému béčku.

včera

Derby rozhodli premiéroví střelci Energie. Dybal pomohl nulou

Netradičně v pondělí byla na programu dohrávka 27. kola DHL extraligy juniorů mezi Karlovými Vary a Plzní. Domácí Energie se v první třetině dostala do dvoubrankového vedení, a i když svého soupeře výrazně přestřelila, v dalším průběhu zápasu už se neprosadila. Neskórovala ovšem ani Plzeň a Vary potvrdily roli favorita výsledkem 2:0.

včera

Jakub Sedláček dochytá sezonu na Slovensku

Zkušený brankář Jakub Sedláček po svém konci v Olomouci míří do zahraničí – na smlouvě do konce sezony se dohodl s účastníkem slovenské extraligy Banskou Bystricou.