Nová sezona rozlosována! Kometa začne v Chomutově, Energie na Hané

Foto: Jiří Grulich, hc-kometa.cz

26. dubna 11:49

Adam Bagar

Nový ročník Tipsport extraligy vypukne v pátek 14. září. Mistrovská Kometa se v úvodním kole představí na chomutovském ledě, poražený finalista z Třince pak ve Zlíně. Karlovy Vary, které se mezi elitu vracejí po roční pauze, čeká trip do Olomouce. Základní část napíše poslední 52. díl v pátek 8. března, už o tři dny později vypukne předkolo play off.

Fanshop

Kromě soubojů Chomutova s Brnem, Zlína s Třincem a Olomouce s Karlovými Vary nabídne první kolo také atraktivní bitvy Sparty s Hradcem Králové nebo Plzně s Libercem. Pardubice pak budou hostit Vítkovice a Mladá Boleslav začne sezonu domácí partií s Litvínovem.

Repríza posledního finále bude na programu v šestém kole na brněnském ledě, třaskavé derby o východ Čech stejně jako v uplynulé sezoně bude zakončovat jednotlivé čtvrtiny. A v závěru se mohou fanoušci těšit také na střetnutí Karlových Varů s Plzní nebo Brna se Zlínem.

Extraligu bude vysílat také O2 TV Sport, hrát se bude pětkrát týdně »

První ocelářské derby budou hostit v osmém kole Vítkovice, Litvínov přivítá Chomutov už ve čtvrtém kole a Liberec Mladou Boleslav na konci září v kole šestém. Dlouhodobá část začne o týden později než obvykle v pátek 14. září, poslední díl pak napíše v pátek 8. března.

Předkolo play off odstartuje v pondělí 11. března, o den později pak skupina o umístění. První čtvrtfinálové boje vypuknou 18. března, finále přesně o měsíc později 18. dubna. Nový vítěz TELH bude znám nejpozději v úterý 30. dubna. Baráž potrvá od 29. března do 23. dubna.

Rozpis základní části Tipsport extraligy 2018-19

Pátek 14. září – 1. kolo:
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – Mountfield HK
Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec

Neděle 16. září – 2. kolo:
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov – Aukro Berani Zlín

Pátek 21. září – 3. kolo:
Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
Aukro Berani Zlín – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC Olomouc – HC Kometa Brno

Neděle 23. září – 4. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – Aukro Berani Zlín
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov
Mountfield HK – HC Olomouc

Pátek 28. září – 5. kolo:
Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK
Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec

Neděle 30. září – 6. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – Aukro Berani Zlín
HC Sparta Praha – Piráti Chomutov
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

Pátek 5. října – 7. kolo:
Mountfield HK – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Aukro Berani Zlín – HC Škoda Plzeň
HC Olomouc – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov – HC VÍTKOVICE RIDERA

Neděle 7. října – 8. kolo:
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Sparta Praha – Aukro Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov

Pátek 12. října – 9. kolo:
Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary – HC VÍTKOVICE RIDERA
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
Aukro Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

Neděle 14. října – 10. kolo:
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
Piráti Chomutov – Aukro Berani Zlín

Pátek 19. října – 11. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha
Aukro Berani Zlín – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov

Neděle 21. října – 12. kolo:
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
Piráti Chomutov – HC Oceláři Třinec
Aukro Berani Zlín – HC Olomouc

Pátek 26. října – 13. kolo:
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlín
HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Olomouc – Piráti Chomutov

Neděle 28. října – 14. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – Piráti Chomutov
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – Aukro Berani Zlín

Úterý 30. října – 15. kolo:
HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov – Mountfield HK
Aukro Berani Zlín – HC VERVA Litvínov

Pátek 2. listopadu – 16. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – Aukro Berani Zlín
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – HC Olomouc

Neděle 4. listopadu – 17. kolo:
Aukro Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň – HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
Piráti Chomutov – HC VERVA Litvínov
HC Olomouc – Mountfield HK

Středa 14. listopadu – 18. kolo:
HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – Aukro Berani Zlín

Pátek 16. listopadu – 19. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC VERVA Litvínov
Aukro Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA
Piráti Chomutov – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

Neděle 18. listopadu – 20. kolo:
HC Kometa Brno – Mountfield HK
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň – Aukro Berani Zlín
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC VERVA Litvínov – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – Piráti Chomutov

Pátek 23. listopadu – 21. kolo:
Mountfield HK – HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
Aukro Berani Zlín – HC Sparta Praha
Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice

Neděle 25. listopadu – 22. kolo:
BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – Aukro Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

Pátek 30. listopadu – 23. kolo:
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov – Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
Aukro Berani Zlín – Piráti Chomutov

Neděle 2. prosince – 24. kolo:
HC Sparta Praha – HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav – Aukro Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK
Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 7. prosince – 25. kolo:
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov
HC Olomouc – Aukro Berani Zlín

Neděle 9. prosince – 26. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov – HC Olomouc

Středa 19. prosince – 27. kolo:
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – Mountfield HK
Aukro Berani Zlín – HC Oceláři Třinec

Pátek 21. prosince – 28. kolo:
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov – Aukro Berani Zlín

Středa 26. prosince – 29. kolo:
Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
Aukro Berani Zlín – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC Olomouc – HC Kometa Brno

Pátek 28. prosince – 30. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – Aukro Berani Zlín
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov
Mountfield HK – HC Olomouc

Neděle 30. prosince – 31. kolo:
Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK
Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec

Pátek 4. ledna – 32. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC VERVA Litvínov – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – Aukro Berani Zlín
HC Sparta Praha – Piráti Chomutov
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

Neděle 6. ledna – 33. kolo:
Mountfield HK – HC Kometa Brno
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Aukro Berani Zlín – HC Škoda Plzeň
HC Olomouc – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
Piráti Chomutov – HC VÍTKOVICE RIDERA

Pátek 11. ledna – 34. kolo:
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Sparta Praha – Aukro Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov

Neděle 13. ledna – 35. kolo:
Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary – HC VÍTKOVICE RIDERA
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
Aukro Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

Pátek 18. ledna – 36. kolo:
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
Piráti Chomutov – Aukro Berani Zlín

Neděle 20. ledna – 37. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha
Aukro Berani Zlín – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov

Pátek 25. ledna – 38. kolo:
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
Piráti Chomutov – HC Oceláři Třinec
Aukro Berani Zlín – HC Olomouc

Neděle 27. ledna – 39. kolo:
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – Aukro Berani Zlín
HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Olomouc – Piráti Chomutov

Úterý 29. ledna – 40. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – Piráti Chomutov
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec – Aukro Berani Zlín

Pátek 1. února – 41. kolo:
HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov – Mountfield HK
Aukro Berani Zlín – HC VERVA Litvínov

Neděle 3. února – 42. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Piráti Chomutov
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – Aukro Berani Zlín
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – HC Olomouc

Středa 13. února – 43. kolo:
Aukro Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň – HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
Piráti Chomutov – HC VERVA Litvínov
HC Olomouc – Mountfield HK

Pátek 15. února – 44. kolo:
HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov
HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – Aukro Berani Zlín

Neděle 17. února – 45. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC VERVA Litvínov
Aukro Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA
Piráti Chomutov – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

Úterý 19. února – 46. kolo:
HC Kometa Brno – Mountfield HK
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň – Aukro Berani Zlín
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC VERVA Litvínov – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – Piráti Chomutov

Pátek 22. února – 47. kolo:
Mountfield HK – HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
Aukro Berani Zlín – HC Sparta Praha
Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice

Neděle 24. února – 48. kolo:
BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno
HC Dynamo Pardubice – Aukro Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

Pátek 1. března – 49. kolo:
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov – Bílí Tygři Liberec
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
Aukro Berani Zlín – Piráti Chomutov

Neděle 3. března – 50. kolo:
HC Sparta Praha – HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav – Aukro Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK
Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary

Úterý 5. března – 51. kolo:
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov
HC Olomouc – Aukro Berani Zlín

Pátek 8. března – 52. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
Aukro Berani Zlín – HC Kometa Brno
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
Piráti Chomutov – HC Olomouc

Poznámka: Termíny utkání se mohou měnit v závislosti na termínech televizních přenosů nebo obsazenosti jednotlivých hal.

Termíny dalších fází Tipsport extraligy 2018-19

Skupina o umístění: 12., 15., 17., 19., 22. a 24. března
Předkolo play off: 11., 12., 14., případně 15. a 17. března
Čtvrtfinále (3. vs. 6. a 4. vs. 5.): 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. března
Čtvrtfinále (1. vs. 8. a 2. vs. 7.): 20., 21., 24., 25., případně 27., 29. a 31. března
Semifinále: 3., 4., 7., 8., případně 11., 13. a 15. dubna
Finále: 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. dubna
Baráž o TELH: 29., 31. března, 2., 5., 7., 9., 12., 14., 16., 19., 21. a 23. dubna

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz