Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz
4. března 2018, 19:00
Adam BagarZákladní část Tipsport extraligy je minulostí. Už v úterý otevře brány předkolo Generali play off. V něm si to rozdají Liberec se Spartou a Olomouc se Zlínem. Plzeň, Hradec Králové, Oceláři, Vítkovice, Kometa a Pardubice postupují přímo do čtvrtfinále. Chomutov, Mladá Boleslav, Jihlava a Litvínov si potom zahrají o umístění a o to, aby se vyhnuly baráži. Jak vypadá kompletní jízdní řád play off?
Úterý 6. března – 1. zápasy:
17:20 Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
17:20 HC Olomouc – Aukro Berani Zlín (ČT sport)
Středa 7. března – 2. zápasy:
18:20 Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha (ČT sport)
18:00 HC Olomouc – Aukro Berani Zlín
Pátek 9. března – 3. zápasy:
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
Aukro Berani Zlín – HC Olomouc
Sobota 10. března – případné 4. zápasy:
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
Aukro Berani Zlín – HC Olomouc
Pondělí 12. března – případné 5. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Olomouc – Aukro Berani Zlín
Úterý 13. března – 1. zápasy:
17:20 HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice (ČT sport)
17:30 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
Středa 14. března – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
18:20 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno (ČT sport)
Čtvrtek 15. března – 1. zápasy:
16:00 HC Škoda Plzeň – hůře postavený vítěz předkola (ČT sport)
18:00 Mountfield HK – lépe postavený vítěz předkola
Pátek 16. března – 2. zápasy:
17:30 HC Škoda Plzeň – hůře postavený vítěz předkola
17:20 Mountfield HK – lépe postavený vítěz předkola (ČT sport)
Sobota 17. března – 3. zápasy:
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
18:20 HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA (ČT sport)
Neděle 18. března – 4. zápasy:
16:40 HC Dynamo Padubice – HC Oceláři Třinec (ČT sport)
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
Pondělí 19. března – 3. zápasy:
Hůře postavený vítěz předkola – HC Škoda Plzeň
Lépe postavený vítěz předkola – Mountfield HK
Úterý 20. března – 4. zápasy:
Hůře postavený vítěz předkola – HC Škoda Plzeň
Lépe postavený vítěz předkola – Mountfield HK
Středa 21. března – případné 5. zápasy:
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
Čtvrtek 22. března – případné 5. zápasy:
HC Škoda Plzeň – hůře postavený vítěz předkola
Mountfield HK – lépe postavený vítěz předkola
Pátek 23. března – případné 6. zápasy:
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
Sobota 24. března – případné 6. zápasy:
Hůře postavený vítěz předkola – HC Škoda Plzeň
Lépe postavený vítěz předkola – Mountfield HK
Neděle 25. března – případné 7. zápasy:
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
Pondělí 26. března – případné 7. zápasy:
HC Škoda Plzeň – hůře postavený vítěz předkola
Mountfield HK – lépe postavený vítěz předkola
1. semifinále: 29., 30. března, 2., 3., případně 6., 8. a 10. dubna
2. semifinále: 31. března, 1., 4., 5., případně 7., 9. a 11. dubna
Finále: 14., 15., 18., 19., případně 22., 24. a 26. dubna
Úterý 6. března – 1. kolo:
17:30 Piráti Chomutov – HC VERVA Litvínov
17:30 BK Mladá Boleslav – HC Dukla Jihlava
Pátek 9. března – 2. kolo:
17:30 HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav
17:30 HC Dukla Jihlava – Piráti Chomutov
Neděle 11. března – 3. kolo:
15:30 Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav
15:30 HC VERVA Litvínov – HC Dukla Jihlava
Pátek 16. března – 4. kolo:
17:30 BK Mladá Boleslav – Piráti Chomutov
17:30 HC Dukla Jihlava – HC VERVA Litvínov
Neděle 18. března – 5. kolo:
15:30 HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov
16:00 HC Dukla Jihlava – BK Mladá Boleslav
Pátek 23. března – 6. kolo:
17:30 BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
17:30 Piráti Chomutov – HC Dukla Jihlava
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piráti Chomutov | 52 | 13 | 10 | 9 | 20 | 132:155 | 68 |
2. | BK Mladá Boleslav | 52 | 15 | 6 | 8 | 23 | 118:139 | 65 |
3. | HC Dukla Jihlava | 52 | 12 | 7 | 7 | 26 | 106:139 | 57 |
4. | HC VERVA Litvínov | 52 | 10 | 7 | 6 | 29 | 118:168 | 50 |
Úterý 27. března – 1. kolo:
13. tým z TELH – 2. tým z WSM Ligy
14. tým z TELH – 1. tým z WSM Ligy
Pátek 30. března – 2. kolo:
2. tým z WSM Ligy – 14. tým z TELH
1. tým z WSM Ligy – 13. tým z TELH
Neděle 1. dubna – 3. kolo:
13. tým z TELH – 14. tým z TELH
2. tým z WSM Ligy – 1. tým z WSM Ligy
Úterý 3. dubna – 4. kolo:
14. tým z TELH – 13. tým z TELH
1. tým z WSM Ligy – 2 tým z WSM Ligy
Pátek 6. dubna – 5. kolo:
2. tým z WSM Ligy – 13. tým z TELH
1. tým z WSM Ligy – 14. tým z TELH
Neděle 8. dubna – 6. kolo:
14. tým z TELH – 2. tým z WSM Ligy
13. tým z TELH – 1. tým z WSM Ligy
Úterý 10. dubna – 7. kolo:
13. tým z TELH – 2. tým z WSM Ligy
14. tým z TELH – 1. tým z WSM Ligy
Pátek 13. dubna – 8. kolo:
2. tým z WSM Ligy – 14. tým z TELH
1. tým z WSM Ligy – 13. tým z TELH
Neděle 15. dubna – 9. kolo:
13. tým z TELH – 14. tým z TELH
2. tým z WSM Ligy – 1. tým z WSM Ligy
Úterý 17. dubna – 10. kolo:
14. tým z TELH – 13. tým z TELH
1. tým z WSM Ligy – 2 tým z WSM Ligy
Pátek 20. dubna – 11. kolo:
2. tým z WSM Ligy – 13. tým z TELH
1. tým z WSM Ligy – 14. tým z TELH
Neděle 22. dubna – 12. kolo:
14. tým z TELH – 2. tým z WSM Ligy
13. tým z TELH – 1. tým z WSM Ligy
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz