Zvučná posila pro Žďár? Plamenům možná vypomůže zkušený střelec

Foto: René Rámiš, hokejzr.cz

Druholigovému Žďáru nad Sázavou se dost možná rýsuje zajímavá posila. V úvodu sezony by jej mohl posílit útočník Petr Štěpánek, jenž poslední dvě sezony strávil v anglickém Peterborough.

Aplikace Tipsport extraligy

Třicetiletý Štěpánek, který má prvoligové zkušenosti z Havlíčkova Brodu či Jihlavy, už se do přípravy se Žďárem zapojil minulý týden. V pátek se objevil i v sestavě Plamenů během přípravného utkání s Velkým Meziříčím, ve kterém Žďárští prohráli 4:5 po nájezdech.

Urostlý útočník, jenž za sebou nechal i exotické angažmá v australském Sydney, prožil povedený ročník. Za Peterborough sehrál 46 utkání, v nichž se blýskl 27 trefami a 43 asistencemi. Další body určitě přidá také v nové sezoně.

Štěpánek? Možná, defenzivě pomůžou mladíci

Alespoň v úvodu nadcházejícího ročníku by ale mohl rozdávat radost na Bouchalkách. „Mám smlouvu i pro letošní sezonu, jenomže v Anglii jsou hodně závislí na návštěvnosti, takže začátek sezony pravděpodobně kvůli koroně posunou. Uvidíme, zatím sám nevím,“ říká Štěpánek na webu Žďáru.

Plameny do sestavy ve výše zmíněné prověrce s Velkým Meziříčím zařadily i mladé zadáky Patrika Rašína a Jana Zedka z jihlavské juniorky, kteří mají do Žďáru nad Sázavou vyřízeny střídavé starty.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz