Zvrat: Finsterle a Kobylík nejsou v Hodoníně, ale u konkurence

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

15. srpna 2020, 21:33

Marek Hedbávný

Na konci června je Hodonín představil jako staronové posily. Jenže teď se zdá, že z plánovaného návratu k Drtičům sešlo. Obránce Richard Kobylík a útočník Lukáš Finsterle (na fotce) totiž trénují s Valašským Meziříčím!

Aplikace Tipsport extraligy

V druholigovém měřítku jde o dost zajímavé přesuny. Kobylík a Finsterle totiž patří k výrazným postavám soutěže, a to dlouhodobě.

Oba naposledy působili v Novém Jičíně. Kobylík kromě poctivé defenzivy přispěl k týmové produktivitě devíti body (4+5) ve 33 zápasech. A Finsterle? Ten v 26 utkáních za Ďábly zazářil 23 body (11+12).

Finsterle, který kdysi hrál extraligu za Zlín a první ligu za Třebíč, pomůže Valašskému Meziříčí alespoň částečně nahradit odcházející opory.

Bobry totiž opustili tři nejproduktivnější hráči z uplynulé sezony: Rostislav Vaněk s Petrem Seidlerem (oba Opava) a Petrem Dvořákem. Ve hře je také odchod obránce Jiřího Weintritta, který je aktuálně na zkoušce v prvoligovém Přerově.

Útěchou je, že zůstávají jiní klíčoví hráči: brankář Jiří Slovák, zadák Michal Žák nebo útočník Tomáš Vávra.

Kromě Finsterleho a Kobylíka ohlásilo Valašské Meziříčí ještě dvě posily: ze zámoří se vrací obránce Stanislav Báchor, s týmem trénuje také bezmála dvoumetrový bek Jiří Hajda.

Aktuální kádr HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankář: Jiří Slovák.

Obránci: Michal Žák, Tomáš Holiš, Stanislav Báchor, Richard Kobylík, Jiří Hajda, Libor Kamas, Petr Pavlas.

Útočníci: Jakub Pořický, Tomáš Vávra, René Kajaba, Lukáš Finsterle, Tomáš Andris, Šimon Kuchařík, Jiří Slovák, Michael Vavřík, Daniel Stodůlka.

Foto: shkhodonin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz