Zvíře z loga oživlo. V kabině Chabarovsku si hráli s tygřím mládětem

Foto: Twitterový profil KHL

11. srpna 12:25

David Jahoda

Rusko, země neomezených možností. I tohle vás možná napadne při pohledu na video, které se objevilo na sociálních sítích KHL.

Nový fanshop

V kabině týmu Amuru Chabarovsk jeden z hokejistů žongluje s tenisovým míčkem a u toho si hraje s mládětem tygra, zvířete, které je dominantou klubového loga.

Pod videem se vcelku logicky začaly množit hanící komentáře, že jde o týrání zvířete, že nejde o žádného domácího mazlíčka a zvíře by mělo být tam, kde je mu to přirozené – v divočině.

Na tuhle vlnu ale KHL bryskně zareagovala. Své video ještě jednou sdílela s doplňujícím komentářem.

„Jen aby bylo jasno. Toto mládě nemohlo zůstat se svou matkou, protože šlo o páté mládě a matka může nakrmit pouze čtyři mláďata. Dobří lidé se o tohle tygří mládě jménem Lilu rozhodli postarat. Není to domácí mazlíček a dělají vše proto, aby mu zajistili dobrý život,“ vysvětluje KHL v angličtině na své oficiálním twitterovém profilu.

„Víte, ne všichni lidé jsou špatní,“ dodává KHL na závěr.

Ať je to, jak chce, v každém případě jde o věc poměrně nevídanou a ve světe sociálních sítích na chvíli výrazně rozčeřila vodu. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz