Ztráta pro Řisuty. Zkušený trenér Jäger z osobních důvodů končí

Foto: Facebook HC Řisuty

28. května 15:47

Pavel Mandát

Tak to je pro hokejové Řisuty velká komplikace. Zkušený trenér Michal Jäger, který na lavičce Buldoků odkoučoval poslední sezonu, už v klubu působit nebude.

partneři českého hokeje

Příčiny ukončení Jägerova angažmá jsou osobního rázu. Přesně v tomto duchu se nese stručné vyjádření na klubovém Facebooku. A tak přestože v Řisutech měli o setrvání ostříleného kouče zájem, jejich cesty se nyní rozejdou.

Stává se tak po absolvování jedné společné sezony. V ní se Buldokům dařilo velmi dobře. Důkazem budiž umístění po základní části, ve které Řisuty obsadily páté místo se ziskem 55 bodů.

Nejlepší počin za poslední roky…

Play off však skončilo předčasně. Série s Děčínem už tak své rozuzlení nenašla. Nyní v klubu musejí začít hledat nového šéfa střídačky. Jeho jméno totiž zatím neoznámili.

To stejné platí o dalších krocích Michala Jägera. I ty jsou momentálně zahaleny rouškou tajemství. Sedmačtyřicetiletý odborník působil kromě Řisut i v Chebu, Sokolově nebo v Klášterci nad Ohří.

Kam povedou jeho další kroky?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz