Zpátky na špičku druhé ligy? Jablonec chystá návraty bývalých opor

Foto: Facebook HC Vlci Jablonec nad Nisou

Dlouhá léta patřili Vlci k nejlepším týmům třetí nejvyšší soutěže, třikrát za sebou dokonce hráli baráž o postup do Chance ligy. Uplynulá sezona se ale Jablonci nepovedla...

Aplikace Tipsport extraligy

Vlci skončili ve skupině Sever až sedmí, méně bodů získaly pouze Nová Paka a Bílina.

Následující ročník by ale mohl pro Jablonec nad Nisou dopadnout daleko lépe. Comeback na sever Čech totiž ohlásí několik někdejších tahounů.

„Základ A-týmu bude stejný. Navíc se vrátí několik hráčů, mezi nimi například Lukáš Abraham a Tomáš Brokeš," potvrdil v rozhovoru pro Deník manažer David Bartel.

Dvaatřicetiletý Abraham strávil předešlou sezonu u nováčka z Nové Paky. Ve třiceti zápasech získal patnáct bodů (2+13) a byl druhým nejproduktivnějším obráncem týmu.

Brokeš pro změnu patřil k tahounům Dvora Králové – ve 39 zápasech se blýskl 39 body (15+24). V klubovém bodování skončil třetí. Šlo o jeho první sezonu mimo Jablonec, a rychle se k Vlkům zase vrací.

„Základ A-týmu bude stejný. Navíc se vrátí několik hráčů."

Ve hře by možná mohl být i příchod Tomáše Plíhala, který loňskou sezonu dokončil ve druhé nejvyšší německé soutěži. „S některými dalšími ještě jednáme. Myslím, že áčko by mohlo mít hráčů dostatek," prozradil Bartel.

„Upozornili jsme všechny už předem na úsporná opatření. Ale jak jsem se přesvědčil, tak to tak bude i v dalších klubech," dodává klubový manažer.

Foto: hcrodos.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz