Znojmo řeší krizi. Vrací se tvrďák Lakos, o dalších změnách se jedná

Foto: hcorli.cz

Znojemské vedení reaguje na neuspokojivé výsledky, Orli posilují obranné řady! Návrat na jih Moravy hlásí velezkušený rakouský zadák André Lakos, jenž ve Znojmě působil už v minulých dvou sezonách. Klub o jeho příchodu informuje na svých webových stránkách.

Fanshop

„Cítíme, že na ledě i v kabině našemu týmu trochu chybí lídr a klíčová osobnost. André se svou zkušeností a důrazem je hráčem, který by nám v tomto ohledu měl pomoct. Sázíme na jeho kombinaci vůdčích schopností a hokejovosti,“ říká k návratu zkušeného zadáka sportovní manažer Rostislav Dočekal.

Osmatřicetiletý Lakos EBEL velmi dobře zná nejen ze Znojma, několik sezon působil také ve Vídni a Salcburku. Celkem v mezinárodní soutěži sehrál 443 zápasů, nasbíral v nich na beka skvělých 299 bodů za 77 gólů a 222 asistencí, slavil hned tři tituly a navrch před dvěma lety Orlům pomohl k senzačnímu stříbru.

„Cítíme, že na ledě i v kabině našemu týmu trochu chybí lídr a klíčová osobnost.“

André Lakos v letošním ročníku působil ve druhé nejvyšší německé soutěži, v barvách Tölzer Löwen nasbíral 19 bodů (3+16) ve 25 zápasech. Zkušenosti má na rozdávání, představil se na dvou turnajích pod pěti kruhy či devíti světových šampionátech elitní kategorie, zahrál si také ve Švédsku, v AHL či KHL.

Příchod důrazného a vytáhlého obránce je prvním výsledkem aktivity znojemského vedení, které se snaží reagovat na neuspokojivé výsledky. Orli po skvělém startu slavili z posledních 27 utkání jen tři tříbodové výhry a propadli se na dno tabulky. „O dalších pohybech v kádru probíhají intenzivní jednání.“

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz