Znojmo má nového sponzora a mění klubový název

Foto: hcorli.cz

18. září 2020, 17:50

Marek Hedbávný

Znojemští hokejisté vstoupí do sezony pod novým jménem: prezentovat se budou jako Aqotec Orli Znojmo. Druholigový favorit zároveň představil dresy.

O Kapku lepší hokej

Prim opět hrají červená a bílá barva. Tentokrát ale budou dresy kostičkované.

Foto: hcorli.cz

Foto: hcorli.cz

Znojmo po devíti sezonách v mezinárodní EBEL ohlásilo návrat do Česka. Začne ve 2. lize, kde bude jasným favoritem. 

Má hvězdný a profesionální tým, navíc ani po finanční stránce nebude mít ve 2. lize konkurenci. Další důležitou zprávou je nástup generálního partnera.

Podpora od firmy Aqotec bude tak velká, že se její logo objeví klubovém názvu. „Firma Aqotec náš klub výrazně podporuje už řadu let, nyní ale přichází úplně nová úroveň spolupráce," těší manažera Orlů Petra Veselého.

„Aqotec jako jeden z mála partnerů nebyl nucený svůj příspěvek do klubové kasy krátit."

„Aqotec jako jeden z mála partnerů nebyl nucený svůj příspěvek do klubové kasy krátit vzhledem k situaci kolem pandemie koronaviru, ale naopak ho pro následující sezonu navýšil," popisuje Veselý na znojemském webu.

„Toto partnerství nám výrazně pomůže stabilizovat rozpočet pro následující sezonu, a vytvořit tak ještě silnější tým," dodává.

Firma Aqotec je původem rakouská společnost, která se zabývá výrobou energie a systémy pro rozvod tepla.

„Naše firma je velmi dobře etablována a známá na západním trhu, i v České republice úspěšně působíme už delší dobu," vypráví spolumajitel Aqotecu Tomáš Dyml. „Nyní přišel čas posunout se dál, proto jsme se rozhodli udělat z českého sídla podniku centrálu, která bude řídit expanzi naší společnosti na trhy v Polsku a na Slovensku."

Aktuální kádr Orlů Znojmo

Brankáři: Dominik Groh, Jan Pechek.

Obránci: Jiří Kališ, Adam Sedlák, Jakub Stehlík, David Stránský, Matyáš Šána, Dominik Tejnor.

Útočníci: Petr Beránek, Robert Havlát, Adam Havlík, Jakub Köver, Michal Kvasnica, Anthony Luciani, Radim Matuš, Jan Molnár, Vojtěch Němec, Vladimír Oščádal, Martin Podešva, Jan Rudovský, Ondřej Svoboda, Tomáš Svoboda.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz