Známé tváře do Slovanu? Ústí jedná s Emingerem a Havlíčkem

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

Ústí nad Labem by mohli posílit hokejisté s extraligovými zkušenostmi: obránce Vladimír Eminger (na fotce) a útočník Ondřej Havlíček. „Věřím, že by vzájemná spolupráce mohla vyjít a už v sobotu za nás nastoupí," řekl na tiskové konferenci trenér Miroslav Mach.

Nový fanshop

Eminger hrál poslední tři roky za Spartu a ve 41 zápasech minulé sezony získal tři body. Pětadvacetiletý zadák má zkušenosti z nejvyšší finské soutěže i z národního týmu, ve kterém debutoval v ročníku 2014/2015.

O rok starší Havlíček strávil předchozí tři sezony v Mostě, odkud občas vypomáhal Litvínovu. Ve 40 utkáních loňského ročníku WSM Ligy získal 28 kanadských bodů.

Oba už za Ústí nad Labem nastoupili v úterním přípravném zápase proti Děčínu.

„Jsme strašně rádi, že i když jsou podmínky skromné, že tady hráči chtějí hrát a jsou tady spokojení."

Slovan poodhalil také klubové hospodaření. „Rozpočet na sezonu je 15 a půl milionu korun. V minulém ročníku se jednalo o 19 milionů," citují onlajny.com jednatele Jiřího Zdvořáčka. 

Výdaje na hráče se proto snížily takřka o třetinu. „My jsme strašně rádi, že i když jsou podmínky skromné, že tady hráči chtějí hrát a jsou tady spokojení," těší sportovního ředitele Vladimíra Evana.

Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři: Jakub Soukup, Martin Volke, Jan Dlouhý, Jan Růžička.

Obránci: Martin Vágner, David Bernad, Patrik Husák, Matěj Hes, Vladimír Brož, Marek Mlčoch, Martin Zdvořáček, Radomír Vaněk, František Hrdinka, Vladimír Eminger (v jednání).

Útočníci: Jaroslav Roubík, David Merta, Daniel Vrdlovec, Antonín Melka, Lukáš Volf, Martin Mical, Jan Dufek, Jiří Severa, Petr Markulinec, Ladislav Gengel, Marek Macek, Roman Navarra, Pavel Smolka, Oscar Flynn, Lukáš Sladkovský, Pavel Kousal, Ondřej Havlíček (v jednání).

Ondřej Havlíček.

Ondřej Havlíček. | Foto: Facebook HC Most

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz