Změny v Hodoníně: Trenér Janás končí. Přichází Dresler, pomůže i Kořének

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

22. listopadu 2018, 16:11

Adam Bagar

Druholigový Hodonín hlásí nejen další změny v kádru, ale i v realizačním týmu. U Drtičů skončil Tibor Janás, klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Šestačtyřicetiletý asistent trenéra a zároveň sportovní manažer se tak rozhodl v úvodu týdne z osobních důvodů. „Tibor Janás ukončil svou spolupráci s týmem po vzájemné dohodě,“ říká dlouholetá předsedkyně tamního hokejového klubu Jana Gajošová.

„Zkušený útočník? Jasno bude za pár dnů.“

Ta do klubu přivedla zkušeného obránce Jana Dreslera, jenž bude na jihu Moravy hostovat do konce probíhající sezony. Majitel extraligového bronzu ze sezony 2012/13 naposledy působil v Porubě, druhou ligu si zahrál také za Nový Jičín a Frýdek-Místek.

„Jsme moc rádi, že se nám jeho příchod podařilo zrealizovat. Všichni věříme, že pro nás bude platnou posilou. Jeho zkušenosti se nám budou ve zbytku sezony náramně hodit,“ říká šéfka Drtičů na adresu posily, která nastoupí už v sobotu proti Táboru.

Kubáň má nohu v sádře, nahradí ho zlínský mladík Kořének

Na střídavé starty ze Zlína pak Hodonínu pomůže osmnáctiletý brankář Michal Kořének. „Potřebovali jsme náhradu za Andrease Kubáně, ten má nohu v sádře a mimo hru bude asi do poloviny prosince. Jsem ráda, že nám ve Zlíně vyšli vstříc,“ hlásí.

Tím však změny v kádru ambiciózních Drtičů nekončí, vedení klubu jedná ještě o příchodu zkušeného útočníka. „Jasno bude za pár dnů,“ uzavírá Jana Gajošová, která zatím nemůže být s výsledky Hodonína spokojena. V tabulce své skupiny je až pátý.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz