Změna byla nutná, tvrdí Král. Jak novou identitu Českého hokeje vidí Záruba?

Martin Nečas v dresu juniorského národního týmu - lev má bílou korunku. V seniorských reprezentacích má lev zlatou korunu. | Foto: Český hokej

23. června 19:43

Radek Macháček

Český svaz ledního hokeje si ke 110. výročí své existence nadělil originální dárek: Mění tvář. V souladu s historií se vrací k symbolu lva na reprezentačních dresech a jako vklad pro budoucnost přináší originální hokejové písmo. V rámci změny korporátní identity bude vystupovat pod názvem Český hokej.

Nový fanshop

Podle šéfa českého hokeje Tomáše Krála byla změna nutná. Jaké se mu líbí dresy (na snímku ho představuje Martin Nečas)? A jak se mu zamlouvá nové logo? A proč vlastně vedení Českého hokeje k novinkám přistoupilo?

Král: Český hokej změnu potřeboval

S veškerými změnami se na slavnostním představení nové identity Českého hokeje v pražském hotelu Clarion seznámil také Robert Záruba. Jak vidí nové logo a dresy národního týmu populární televizní komentátor?

Záruba: Státní znak nemají na dresech i jiné týmy

Český hokej má novou identitu. Na změnách se pracovalo více než rok. Co bylo nejsložitější, kde se čerpala inspirace? Odpovídají spoluautoři nové identity.

Jak vznikalo nové logo? Kde brali autoři inspiraci?

Český svaz ledního hokeje si ke 110. výročí své existence nadělil originální dárek: Mění tvář. V souladu s historií se vrací k symbolu lva na reprezentačních dresech a jako vklad pro budoucnost přináší originální hokejové písmo. V rámci změny korporátní identity bude vystupovat pod názvem Český hokej. Jak se logo a dresy líbí hokejovým osobnostem?

Anketa: Jak se vám líbí nové logo a dres?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz