Zlín ukázal nové dresy. O jejich podobě hlasovali fanoušci

Foto: hokej.zlin.cz

Zlínští fanoušci vybrali design dresů pro příští extraligovou sezonu. Rozhodovat se mohli mezi třemi variantami, které jim k posouzení nabídlo klubové vedení.

NHL 20

A tady je vítězný návrh, který získal 43,5 % hlasů ↓ Tato varianta se nejvíc líbila i samotným hráčům. Na zbylé návrhy se můžete podívat tady.

Foto: hokej.zlin.cz

Žlutá barva bude mít sytější odstín, než tomu bývalo v minulosti. „Zvolili jsme barvu, která se používala v sezonách 1995/1996 a 1996/1997. Dres z těchto let zvolili fanoušci jako nejoblíbenější v historii," stojí na klubovém webu.

Berani navíc obléknou tmavší kalhoty i helmy. „Tak, aby výstroj hráče působila co nejvíc jednolitě a blížila se oficiální barvě klubu," vysvětluje zlínské vedení.

„Pro fanoušky připravujeme také speciální třetí sadu dresu. Bude se jednat o variantu žlutého dresu, který bude připomínat významné jubileum našeho města. Tento dres poprvé představíme 7. září," píšou Berani na svých stránkách.

Světlá varianta

Foto: hokej.zlin.cz

Foto: hokej.zlin.cz

Tmavá varianta

Foto: hokej.zlin.cz

Foto: hokej.zlin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz