Zlín si stěžoval na zákroky Vondrky a Skalického, Ujčík řešil i faul Kucsery

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

Šéf extraligové disciplinární komise Viktor Ujčík se zabýval zákroky Michala Vondrky, Pavola Skalického a Lukáše Kucsery ze sérií předkola play off. Ve všech případech však netrestal a řízení zastavil.

MS U20 2020

Lukáš Kucsera ve třetí třetině čtvrtého utkání se Spartou nešťastně zasáhl Jana Piskáčka, za což inkasoval trest na pět minut plus do konce utkání za faul loktem. Ve čtvrtfinále s Třincem však Vítkovicím chybět nebude. „Poté, co byl atakován soupeřem, zasáhl protihráče paží do obličeje. Uvedeného jednání se nicméně nedopustil cíleně,“ má jasno Viktor Ujčík.

Čtěte také: Svaz Eratovi snížil trest, už v pondělí může v Hradci hrát! 

Ten se na základě podnětu Zlína zabýval dalšími dvěma zákroky. Beranům se nelíbily páteční ataky Pavola Skalického a Michala Vondrky. Skalický ale podle Ujčíka nevedl zákrok na Jakuba Šlahaře ve vysoké nájezdové rychlosti, při střetu držel ruce u těla a ani se neodrazil. A Vondrka atakoval Ralfse Freibergse nezaviněně v rámci souboje při dojíždění puku.

Zákrok Lukáše Kucsery na Jana Piskáčka

Zákrok Michala Vondrky na Ralfse Freibergse

Zákrok Pavola Skalického na Jakuba Šlahaře

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz