Zlín odkryl trenérský štáb: Hamrlík zůstává, Svobodovi pomůže i Šolc

Foto: hokej.zlin.cz

V extraligovém Zlíně mají jasno o složení realizačního týmu pro nadcházející sezonu 2018-19, tamní hokejisty dál povedou Robert Svoboda s Martinem Hamrlíkem, kteří s klubem podepsali nové roční smlouvy. Roli asistenta bude nově vykonávat rovněž jednatel a sportovní manažer klubu Jiří Šolc. Berani o tom informovali na svém webu.

Nový fanshop

Robert Svoboda s Martinem Hamrlíkem přišli k týmu koncem listopadu 2016 a od té doby jej úspěšně vedou. V minulém ročníku vyhrabali tým z nelehké situaci a vyhnuli se baráži. Letos pak splnili předsezónní cíl, zahráli si předkolo play off a sezonu zakončili na deváté příčce.

„Martin Hamrlík se nakonec rozhodl dál pokračovat i přes zdravotní problémy.“

„Přes prognózy jsme bojovali do posledního kola o šestou pozici. Trenéři si zaslouží pochvalu za povedený ročník. Hráli jsem atraktivnější hokej v pohybu s aktivním napadáním, budeme v něm určitě chtít pokračovat,“ pokyvuje generální manažer zlínského klubu Martin Hosták.

Tamní vedení se stávající trenérské duo snažilo udržet, a to se nakonec taky povedlo, přestože v případě Martina Hamrlíka se mluvilo o jeho konci u prvního týmu. „Rozhodl se nakonec dál pokračovat i přes zdravotní problémy,“ vysvětluje Hosták zvrat kolem někdejšího obránce.

Hosták: Trenéři měli na povedené sezoně velkou zásluhu

Hamrlík společně s Robertem Svobodou ve středu podepsali nové roční kontrakty. „Těší mě, že jsme se dohodli na pokračování spolupráce s dosavadní trenérskou dvojicí. Letošní sezona byla po sportovní stránce povedená a oba na tom měli velkou zásluhu,“ pokyvuje Hosták.

V roli trenéra brankářů pokračuje Richard Hrazdira, realizační tým pak nově rozšíří jednatel a sportovní manažer klubu Jiří Šolc, který bude stejně jako Hamrlík působit ve funkci asistenta trenéra. Přípravu na následující extraligový ročník pak zahájí Berani v pondělí 23. dubna.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz