Zkušenosti pro Chomutov! K Pirátům jde ostřílený útočník Černý

Foto: hokejkv.cz

Prvoligový Chomutov hlásí výraznou posilu do útoku. Prozatím na měsíc přichází 32letý forvard Jakub Černý, který po jarním konci v Karlových Varech dlouho čekal na angažmá.

HokejkaTV

Černý za Piráty nastoupil už v páteční předehrávce Chance ligy proti Ústí nad Labem. 

„Chtěli jsme doplnit ofenzivu, abychom vytvořili větší konkurenci," říká na chomutovském webu sportovní manažer Vladimír Hudáček. „Někteří útočníci jsou na tom sice dobře v kanadských bodech, ale u našich vůdčích hráčů očekáváme v hodnocení účasti na ledě kladná čísla a nikoliv nulu.“

Černý byl vždy užitečným hráčem na obou koncích kluziště. V extralize sehrál přes pět set utkání, zkušenosti má také z Běloruska (tam dokonce slavil mistrovský titul) nebo Finska. V dobách své nejlepší formy se objevil v národním týmu. 

„U našich vůdčích hráčů očekáváme v hodnocení +/- kladná čísla a nikoliv nulu.“

V Chance lize dosud nikdy nepůsobil (vyjma pětizápasové epizodky v Mostě). Po uplynulém ročníku, kdy ve 44 extraligových duelech – za Litvínov a Karlovy Vary – získal dohromady osm bodů, se ale teď, minimálně na měsíc, uchýlil do Chomutova.

Proti Ústí nad Labem nastoupil na křídle druhého útoku s Lukášem Klímou a Filipem Suchým. Uvedl se asistencí.

Soupiska Pirátů Chomutov 

Brankáři: Martin Altrichter mladší, Richard Běhula, Dominik Pavlát.

Obránci: Lukáš Blaha, Radek Havel, Jiří Kurka, Viktor Lang, Tomáš Pařízek, Martin Rýgl, Vít Seemann, Jakub Štochl, Jakub Šuráň, Dominik Tejnor, Daniel Zeman, Dušan Žovinec.

Útočníci: Miroslav Dani, Jakub Doktor, Nicolas Hlava, Jakub Chrpa, Jakub Jaroš, Lukáš Klíma, Josef Koláček, Darby Llewellyn, Tomáš Pitule, Jan Rudovský, Jakub Sklenář, Petr Stloukal, Filip Suchý, Jan Svoboda, Matyáš Svoboda, Marek Tomica, Jiří Tupý, Jakub Veselý, Stanislav Vrhel, Jakub Černý.

Foto: hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz