Zkušená posila pro Slovan. Bývalý Ocelář chce nastartovat kariéru

Foto: Petr Rubal, hcocelari.cz

Chystají se na návrat do slovenské nejvyšší soutěže, hokejistům Slovanu Bratislava se v tomto ohledu hodí každý zkušený hráč – navíc ještě se vztahem ke klubu. Bývalý účastník ruské KHL nyní ulovil ostřílenou posilu, dres Slovanu po odmlce znovu oblékne Marek Viedenský.

HokejkaSHOPvanoce

Ostřílený útočník má za sebou delší pauzu bez vrcholového hokeje a ve Slovanu chce znovu nastartovat kariéru. Uplynulý ročník začínal Viedenský u třineckých Ocelářů, jenomže vinou vleklých zdravotních potíží stihl jen čtyři extraligové duely, nezapsal gól ani nahrávku. Ve druhé polovině listopadu v klubu od česko-polských hranic skončil a poté nikde nepůsobil.

Teď je ale účastník mistrovství světa 2014 až 2016 znovu fit a hlásí návrat mezi mantinely. Viedenský, který v neděli oslavil 29. narozeniny, absolvoval individuální letní přípravu a nyní se pustí do společných tréninků Slovanu. Klub o tom informuje na svém webu.

„Minulý týden jsme se s Markem dohodli, že se od pondělí zapojí do tréninkového procesu s naším mužstvem. Zranění, která ho provázela v minulém ročníku, jsou podle lékařů v pořádku. Pokud se nic podstatného nestane, v nejbližší době se dohodneme na dvouletém kontraktu," řekl klubovému webu generální manažer Juraj Bakoš.

Rodák z Handlové je odchovancem Prievidze, za Slovan hrál v letech 2015 až 2018 Kontinentální ligu. Svého času patřil k nadějím San Jose, ale do NHL se neprobojoval, ročník 2014-15 strávil ve finské Hämeenlinně.

Foto: sport.aktuality.sk

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz