Zkrat bývalého gólmana Sparty či Liberce! Zákeřně napadl soupeře

24. listopadu 14:02

Adam Bagar

Gólman Spišské Nové Vsi Marcel Melicherčík na sebe v úterním programu slovenské extraligy výrazně upozornil. Jenže nikoliv brankářským uměním, ale nepochopitelným zákrokem na trenčínského mladíka Samuela Krajče...

Fanshop národního týmu

Běžela 29. minuta utkání, když Melicherčík vyrazil ze své branky do rohu kluziště, aby zastavil vyhozený kotouč, za kterým se ale nebezpečně řítil také Krajč.

34letý gólman si nejspíš uvědomil, že kdyby puk zahrál, byly by z toho podle nových pravidel dvě trestné minuty. Jenže situaci vyřešil úplně nejhůř, jak mohl.

Domácího mladíka zákeřně knokautoval útokem na hlavu, za což si vzápětí od rozhodčích Gogy a Kaliny vysloužil trest ve hře za zásah do oblasti hlavy a krku.

Krajč vypadal dost otřeseně, ale nakonec dojel po svých na střídačku a pokračoval v zápase, v němž jeho Trenčín porazil Spišskou Novou Ves 5:4 v prodloužení.

Melicherčík dřív působil i v Česku. V sezoně 2012/13 pomohl Spartě a Litoměřicím, rok nato oblékal dres Liberce a krátce i partnerských Benátek nad Jizerou.

Letos odchytal za nováčka extraligy 13 utkání, s průměrem 2,19 inkasované branky na zápas a procentuální úspěšností zákroků 93,9 je v čele statistik soutěže.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz