Zklamaný Vykoukal: Musíme se naučit pokoře, přijeli jsme stavět bábovičky

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Prostějov po čtyřech výhrách v řadě vyšel naprázdno. Trenér Jiří Vykoukal byl z přístupu svých svěřenců v utkání s Jihlavou zklamaný.

HokejkaTV

„Musím říct, že Jihlava má na tuto soutěž pořád nadstandardní mančaft," začal svoje hodnocení na pozápasové tiskové konferenci.

„Nám se stalo to, že... Víte: každý hráč má nějaký svůj limit, nějaký svůj level," pokračoval. „A nám se dnes stalo, že si hlavně obránci mysleli, že ten jejich limit je nekonečnej – po těch zápasech, které jsme odehráli vcelku slušně."

„Je potřeba se naučit být pokorný, když vyhrávám. A nebýt posraný, když prohrávám."

„Z toho to celé pramenilo. Nedali jsme pořádnou rozehrávku, byla tam hromada chyb v obranném pásmu," říká Vykoukal po porážce 1:4. „Kluci podle mě nedokážou unést, že když se vyhrává, tak zůstat pokorní. A že když se jede do Jihlavy, tak vědět, že mám nějaký svůj level, limit a musím pořád pracovat. A nemyslet si, že sem najednou přijedou trenéři z nároďáku a že mě vezmou do repre. Protože na to prostě ti kluci holt nemají."

Jestřábi si ve středu nedali pozor především na prostor slotu. „Už ráno na poradě jsme se upozorňovali, že v přípravném zápase nás tady Jihlava vykoupala v předbrankovém prostoru. A my si z předbrankového prostoru necháme dát tři stejné góly... To se nám nemůže venku stát," štve Vykoukala.

Prostějov je v tabulce osmý. „Je potřeba se naučit být pokorný, když vyhrávám. A nebýt posraný, když prohrávám," hlásí bývalý skvělý obránce. „Nám se tohle hrubě vymstilo. My jsme si dneska mysleli, že si přijedeme postavit pár báboviček na písku... A Jihlava nás za to potrestala."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz