Soutěže žen

Do polí od a do vyplňte roky narození hráčů které chcete vypsat

POŘ. JMÉNO TÝM POZ. GP G A P +/- + - PIM
1 Eliška Zahálková Ž HC Berounské Lvice Ú 2 5 6 11 0 0 0 0
2 Tereza Topolská Ž HC Berounské Lvice Ú 2 3 6 9 0 0 0 2
3 Šarlota Tomasco Ž HC Berounské Lvice Ú 2 7 1 8 0 0 0 4
4 Kateřina Bergerová Ž HC Roudnice nad Labem O 2 3 2 5 0 0 0 2
5 Densa Ajchlerová Ž HC Děčín O 2 3 0 3 0 0 0 0
6 Dominika Forejtová Ž HC Děčín Ú 2 2 1 3 0 0 0 0
7 Klára Leierová Ž TJ Bílí Tygři Liberec Ú 2 2 1 3 0 0 0 2
8 Eliška Malá Ž HC Roudnice nad Labem Ú 2 2 1 3 0 0 0 0
9 Anna Machová Ž HC Roudnice nad Labem Ú 2 1 2 3 0 0 0 2
10 Kristýna Mertová Ž HC Roudnice nad Labem O 2 1 2 3 0 0 0 0
11 Martina Topičová Ž HC TJ Tesla Centralplast Pardubice O 1 2 0 2 0 0 0 0
12 Jana Fričová Ž Dračice Karlovy Vary Ú 1 2 0 2 0 0 0 0
13 Natálie Hrdá Ž HC Děčín Ú 2 2 0 2 0 0 0 0
14 Eliška Benešová Ž HC Roudnice nad Labem Ú 2 2 0 2 0 0 0 0
15 Karolína Kašparová Ž HC TJ Tesla Centralplast Pardubice Ú 1 1 1 2 0 0 0 0
16 Tereza Karlecová Ž HC TJ Tesla Centralplast Pardubice Ú 1 1 1 2 0 0 0 0
17 Michaela Zavřelová Ž Dračice Karlovy Vary O 1 1 1 2 0 0 0 0
18 Kateřina Raselová Ž TJ Bílí Tygři Liberec Ú 1 1 1 2 0 0 0 2
19 Natálie Brichová Ž HC Berounské Lvice Ú 1 1 1 2 0 0 0 2
20 Kamila Richtrová Ž HC Roudnice nad Labem O 2 1 1 2 0 0 0 0
21 Kristýna Simiková Ž HC Roudnice nad Labem Ú 2 1 1 2 0 0 0 0
22 Sabina Johanová Ž TJ Bílí Tygři Liberec Ú 2 1 1 2 0 0 0 6
23 Tereza Kašparová Ž HC TJ Tesla Centralplast Pardubice Ú 1 0 2 2 0 0 0 2
24 Vivien Šmajdová Ž Dračice Karlovy Vary O 1 0 2 2 0 0 0 2
25 Nicola Forbelská Ž TJ Bílí Tygři Liberec Ú 1 1 0 1 0 0 0 2
26 Monika Řepková Ž HC TJ Tesla Centralplast Pardubice Ú 1 1 0 1 0 0 0 2
27 Pavlína Horvátová Ž Dračice Karlovy Vary Ú 1 1 0 1 0 0 0 0
28 Tereza Plosová Ž TJ Bílí Tygři Liberec Ú 1 1 0 1 0 0 0 0
29 Markéta Šnicerová Ž Dračice Karlovy Vary Ú 1 1 0 1 0 0 0 0
30 Lenka Macháčková Ž HC Berounské Lvice O 2 1 0 1 0 0 0 2
31 Natálie Žáková Ž TJ Bílí Tygři Liberec Ú 2 1 0 1 0 0 0 2
32 Simona Eisenreichová Ž HC Berounské Lvice Ú 1 0 1 1 0 0 0 2
33 Zdeňka Suchánková Ž HC TJ Tesla Centralplast Pardubice O 1 0 1 1 0 0 0 0
34 Kateřina Pátková Ž Dračice Karlovy Vary O 1 0 1 1 0 0 0 0
35 Markéta Šrámková Ž Dračice Karlovy Vary Ú 1 0 1 1 0 0 0 2
36 Petra Holoubková Ž HC TJ Tesla Centralplast Pardubice Ú 1 0 1 1 0 0 0 0
37 Tereza Bláhová Ž HC Roudnice nad Labem O 2 0 1 1 0 0 0 4
38 Markéta Zvěřinová Ž HC Roudnice nad Labem Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
39 Kristýna Legdanová Ž Dračice Karlovy Vary Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
40 Linda Jirotková Ž HC Roudnice nad Labem O 1 0 0 0 0 0 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz