Zemřel hokejový novinář Václav Jáchim

7. března 20:20

hokej.cz

Ráno 7. března 2021 zemřel náhle ve věku padesáti let hokejový novinář a dlouholetý šéfredaktor Hokej.cz Václav Jáchim. Čest jeho památce.

Fanshop národního týmu

Václav Jáchim se narodil v červenci 1970 v jihočeské Čkyni. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze.

Na začátku 90. let začal externě spolupracovat s legendárním časopisem Gól, do jehož redakce nastoupil na plný úvazek v roce 1995. 

Od roku 2000 přešel se svým tehdejším kolegou z Gólu Pavlem Bártou do měsíčníku Hokej. Od roku 2002 pracoval jako redaktor a později i šéfredaktor webu Hokej.cz.

Jako novinář se zúčastnil nespočtu vrcholových akcí včetně olympijských her, mistrovství světa nebo juniorských šampionátů, na které jezdil každoročně.

Podílel se také na tvorbě hokejových ročenek a nejen ve svých článcích se rád zabýval hokejovou historií. Byl rovněž vášnivým sběratelem kartiček a podpisů. 

Václav Jáchim, obrovský hokejový odborník a srdcař, se bohužel v neděli ráno neprobudil. Pravděpodobnou příčinou smrti byl infarkt.

Manželce, dalším členům rodiny a přátelům vyjadřujeme upřímnou soustrast. 

Měli jsme Tě všichni rádi, Vašku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz