Že jsme s Jabloncem jednali o licenci? Není to pravda, ohrazuje se Chomutov

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Ráno jsme na hokej.cz vydali článek, v němž jsme citovali Davida Bartela, generálního manažera Jablonce nad Nisou. Ten v rozhovoru na klubových stránkách uvedl, že ho před několika týdny kontaktovali zástupci chomutovského klubu.

O Kapku lepší hokej

A to s výzvou, zda by si Vlci nechtěli s Piráty vyměnit licence. Jablonec by poprvé v historii zamířil do Chance ligy, Chomutov by pak působil ve druhé lize a finančně by se mu ulevilo.

Piráti ale toto tvrzení Davida Bartela dementují. „Piráti Chomutov se proti této formulaci důrazně ohrazují, protože se nezakládá na pravdě," stojí v tiskové zprávě.

„Možnost, že by někdo z výkonného výboru zapsaného spolku kontaktoval vedení jabloneckého klubu, jednoznačně popíráme," informuje chomutovský klub.

„Nic takového se nestalo. Jak už jsme dříve avizovali, jediný kontakt ohledně možné výměny soutěží proběhl se Znojmem. S žádným jiným klubem nikdo z oficiálních představitelů klubu nejednal ani náznakem," dodává vedení klubu.

A současně opakuje: „I nadále platí pouze dvě možnosti, které jsme deklarovali na začátku července – tedy Chance liga, nebo krajská liga."

„Jediný kontakt ohledně možné výměny soutěží proběhl se Znojmem."

Naděje pro Piráty, kteří za sebou vlečou dluhy z extraligové éry, stále je. „V tuto chvíli běží jednání s novým investorem, hráči a hráčskou asociací, na jejichž konci bude oddlužení klubu vůči hokejovým subjektům, a tím pádem možnost nadále pokračovat v Chance lize. Nebo – v případě nedohody – působení v krajské lize Ústeckého kraje.“

Foto: Kateřina Kundertová

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz