Žďárský Movember: Plameny nastoupí ve speciálních dresech

Foto: hokejzr.cz

Předposlední měsíc se každoročně nese v duchu oblíbené charitativní akce zvané Movember. Velmi důsledně k ní letos přistoupili ve Žďáru nad Sázavou, kde si pro fanoušky připravili řadu překvapení: jedním z nich jsou i speciální movembrovské dresy.

HokejkaSHOPvanoce

Klub zapojení do akce avizoval už počátkem měsíce, kdy si na profilovou fotku na sociální síti Facebook přidal movembrovský knír. Tradiční knírek si kromě toho nechali narůst hráči A-týmu, výjimkou se nestali ani trenéři či lidé z vedení.

Organizace na sociálních sítích už na počátku měsíce slibovala několik překvapení, nyní je známo, o co se jedná. Mužstvo poslední dva listopadové domácí zápasy odehraje ve speciálních dresech: nejprve 20.11. proti Šumperku a deset dní na to proti Kopřivnici.

„Jako klub jsme se rozhodli, že chceme znovu pomoci dobré věci. Budeme do tohoto projektu chtít zapojit fanoušky i naše soupeře.“

„Jako klub jsme se rozhodli, že chceme znovu pomoci dobré věci. Budeme do tohoto projektu chtít zapojit fanoušky i naše soupeře,“ nechal se slyšet generální manažer Miroslav Šimon.

Po druhém utkání proběhne veřejná dražba dresů, jejíž výtěžek získá nadační fond Muži proti rakovině. Základní cena začíná na částce 1 199 korun.

Foto: hokejzr.cz

Plameny si ještě pro fanoušky připravily upomínkové předměty s movembrovskou tématikou. Příznivci si tak ve zmiňovaných kláních budou moci zakoupit samolepky, odznaky či nálepky připomínající charitativní akci ve spojení s klubem.

Foto: hokejzr.cz

Součástí programu prvního duelu s Draky je i poděkování bývalým hráčům Žďáru. Této pocty se dočkají dvě opory Plamenů: Lukáš Krupka a Josef Kolda. „Ve Žďáře se mi strašně moc líbilo. Takovou partu jsem nikde jinde nezažil. Je to jedna velká rodina,“ řekl pro web hokejzr.cz Krupka, jenž s týmem zvládl přes 200 soutěžních zápasů.

„Ve Žďáře se mi strašně moc líbilo. Takovou partu jsem nikde jinde nezažil. Je to jedna velká rodina.“

Stejnou metu překonal i Kolda, který ukončil kariéru kvůli změně zaměstnání. Nedokážu říct jen jeden okamžik, který se mi tady vryl do paměti. Musím ale vyzdvihnout partu, Žďár je moje druhá rodina. Jsem za to rád a do smrti na to budu vzpomínat jen v dobrém,“ pravil osmadvacetiletý obránce.

Společně s klubem se k projektu přidala nemocnice v Novém Městě na Moravě, která všem mužům nabídla preventivní vyšetření varlat a prostaty zdarma. 

Foto: hokejzr.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz