Zavzpomínat i pomáhat! Taková bude sobotní benefice v Brně

Foto: hc-kometa.cz

Už se to blíží. Kometa tuhle sobotu pořádá benefiční utkání Za deset pět a bude to velká událost, které se účastní i několik osobností. Brno si připomene stříbrnou sezonu 2011/2012, od které uplynulo deset let.

„Jednalo o důležité období, které nastartovalo úspěšnou dekádu Komety. Jedná se o silné emotivní momenty, které v každém zanechaly stopu a zároveň jsou nedílnou součástí klubové historie," vysvětluje vznik tohoto nápadu Markéta Hofírková, marketingová manažerka a koordinátorka projektu Jižní Morava - Království Komety.

Kometa od zmíněné sezony získala dva tituly, bronz i stříbro a zařadila se historicky mezi nejúspěšnější klub tuzemského hokeje.

Benefice poukazuje také na úspěchy brněnské mládeže. Velkým cílem také bude, aby se podpořil Nadační fond Komety, který pomůže dobré věci.

„Výtěžek ze vstupného poputuje na naši nadaci, která pomáhá rodinám s dětmi, kterým vstoupila do života diagnóza poruchy autistického spektra," prozrazuje Hofírková v rozhovoru pro klubový web.

„Za svou sedmiletou existenci pomohl Nadační fond Kometa více než dvou stovkám rodin a jeho pole působnosti nabývá stále větších rozměrů. I proto byl založen spolek Modrá pomáhá, který doplňuje právě služby nadačního fondu," popisuje.

„Výtěžek ze vstupného poputuje na naši nadaci, která pomáhá rodinám s dětmi, kterým vstoupila do života diagnóza poruchy autistického spektra."

„Kromě zakoupení vstupenky jej mohou fanoušci podpořit také v pozápasové aukci, do které budou umístěny hrané benefiční dresy všech aktérů a také pár dalších hokejových artefaktů. Zmínit můžeme například medaile z mistrovských sezon. Další položky necháme zatím v tajnosti. Nechte se překvapit," vzkazuje všem fanouškům pro hc-kometa.cz.

Začátek samotného utkání je naplánovaný v 16:50. Tedy podle názvu celé události Za deset pět.

Na ledě se bude prohánět tým vicemistrů z roku 2012, doletí i finský brankář Sasu Hovi, brněnský dres navlečou také Leoš Čermák, Tomáš Divíšek, Roman Erat, Vojtěch Němec nebo Hynek Zohorna.

„Z každého jde cítit nostalgie a velká chuť se znovu potkat, zavzpomínat a zároveň pobavit fanoušky. Věřím tomu, že pozitivní atmosféra, která doprovází organizaci této události, se přenese v sobotu na led i do ochozů," dodává Hofírková.

Celý rozhovor si můžete přečíst na webu Komety Brno.

Sestava vicemistrů 2012: Sasu Hovi, Jiří Trvaj – Radim Bičánek, Milan Hruška, Jozef Kováčik, Tomáš Malec, Jan Švrček, Jiří Vašíček, Tomáš Žižka – Jozef Balej, Leoš Čermák, Tomáš Divíšek, Radek Dlouhý, Roman Erat, Petr Haluza, Miroslav Holec, Jan Káňa, Jakub Koreis, Vojtěch Němec, Róbert Petrovický, Petr Polodna, Jakub Svoboda, Jaroslav Svoboda, Tomáš Svoboda, Ondřej Švaňhal, Hynek Zohorna.

Aktuální sestava HC Kometa Brno: Marek Čiliak, Matej Tomek – Marek Ďaloga, Patrik Fajmon, Michal Gulaši, Rhett Holland, Radek Kučeřík, Marek Hrbas, Tomáš Kundrátek, Jan Sedláček, Jan Ščotka, František Němec – Jan Dufek, Jakub Flek, Petr Holík, Luboš Horký, Radek Koblížek, Andrej Kollár, Petr Kratochvíl, Jakub Malý, Erik Meluzín, Ivo Sedláček, Kim Strömberg, Jan Süss, Matěj Svoboda, Tomáš Vincour, Martin Zaťovič, Adam Zbořil.

Hosté – odchovanci Komety z NHL:

  • Karel Vejmelka
  • Filip Král
  • Martin Nečas
  • Libor Hájek
  • Jakub Zbořil

Časový harmonogram akce:

11:00 – Otevření hlavní pokladny Winning Group Areny
11:30 – Otevření restaurace Kometa pub Arena
12:50 – Otevření areálu, začátek doprovodného programu
13:00 – Start autogramiády obou týmů (na vnějším ochoze pod tribunami A a B)
14:00 – Konec autogramiády
16:50 – Začátek utkání
19:20 – Konec akce

Vstupenky:
Sezení: 250,- Kč (permanentkáři: 200,- Kč)
Stání: 125,- Kč (permanentkáři: 100,- Kč)

Prodej online v síti Ticketportal (klikněte)

Prodej na pokladně Winning Group Areny:
Úterý 9. srpna (12:00 - 18:00)
Středa 10. srpna (09:00 - 16:00)
Čtvrtek 11. srpna (12:00 - 18:00)
Sobota 13. srpna (den utkání, 11:00 - 16:50)

Více informací o akci ZDE.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz