Zatím bez Trávníčka, s Děčínem trénuje i Kubát. Jak vypadá kádr Medvědů?

Foto: hcdecin.cz

Od začátku týdne se na start nové sezony chystají také v Děčíně, prozatím tedy bez své hlavní hvězdy Michala Trávníčka. Trenérský štáb tak má k dispozici rovnou třicítku hokejistů.

Tréninkové jednotky na ledové ploše probíhají pod taktovkou trenérské dvojice Tomáš Mareš a Michal Oliverius od pondělí 1. srpna.

Realizační tým na úvod pracoval s 27 hráči do pole a třemi brankáři. Hned následující úterý pak Medvědi vstoupí do programu přípravných zápasů, kterých mají v plánu celkem devět.

Otázkou je zapojení veterána Michala Trávníčka: někdejší kapitán Litvínova vynechal prvotní dril a k týmu se má přidat později. 

Společně s Děčínem se naopak připravuje obránce Karel Kubát, kterého si fanoušci mohou pamatovat také především z černožlutého dresu.

Čtyřiatřicetiletý bek za sebou nechal úspěšný rok: s Csíkszeredou dosáhl na rumunský titul, navíc triumfoval ještě v maďarské Erste Lize. A v cizině tedy bleskově prodloužil smlouvu. 

Foto: hcdecin.cz

Ale zpátky k Medvědům. 

Mezi třemi tyčemi bude mít zřejmě hlavní slovo dlouholetá jednička Lukáš Lavinger, doplní ho Petr Kácha a mladík Ondřej Skokan.

Lídra zadních řad ulovili Severočeši v podobě Vladimíra Brože, obrovskou porci druholigových zkušeností pak může nabídnout 39letý Jan Kaltenböck. Jinak je ale defenziva Severočechů hodně mladá. 

V útoku se jedná o mix prověřených jmen s dravým potenciálem. Dalším velkým zpestřením pro celou soutěž bude kromě Trávníčka kanonýr David Tůma.

Dále pokračují produktivní hráči jako Daniel Volráb nebo Pavel Zajan. Na kompletní děčínskou soupisku pro přípravné období se můžete podívat níže.

Aktuální soupiska HC Děčín

Brankáři:
Lukáš Lavinger, Ondřej Skokan, Petr Kácha.

Obránci:
Jakub Loukota, Vladimír Brož, Dominik Kučera, Adam Charvát, Adam Starý, Jakub Kadár, Pavel Gottfried, Josef Kitzberger, Bohuslav Tenkrát, Jan Kaltenböck.

Útočníci:
David Tůma, Michal Trávníček, Daniel Volráb, Tomáš Faigl, Lukáš Nezbeda, Štěpán Kuchynka, Karel Horák, Radek Fojt, Filip Ineman, Jáchym Čermák, Pavel Zajan, Tomáš Nezbeda, Jan Chovanec, Jan Tůma, Michal Hruška, Aleš Macek, Bohuslav Nowak, Petr Hruška, Lukáš Polák.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz