Zastavení činnosti? Pirát Flemming uhradil obě pokuty a může zase hrát

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

(AKTUALIZOVÁNO) Chomutovský bek Brett Flemming uhradil pokuty za zákrok na třineckého Milana Douderu i následné nerespektování rozhodnutí extraligové disciplinárky, její předseda Viktor Ujčík mu tak s okamžitou platností zase uvolnil činnost.

Jágr Chance liga

Brett Flemming v prosinci pykal za ostrý zákrok na Milana Douderu, kterého před třineckou střídačkou sestřelil tak, že si třinecký bek ze souboje odnesl 17 stehů v obličeji a navrch přišel o možnost startovat na Channel One Cupu. Bek Pirátů vyfasoval stopku na jedno utkání a vzhledem k tomu, že byl v uplynulých dvou letech trestán, také pokutu.

Flemming pyká za atak na Douderu. Vyfasoval stopku a bude platit »

Tu však sedmadvacetiletý Kanaďan neuhradil a pykal za nerespektování rozhodnutí orgánu extraligy. „S okamžitou platností mu byla zastavena činnost. Současně mu byl udělen postih ve výši půlky finanční pokuty, uložené za předchozí disciplinární přestupek, kterou hráč ve stanovené době neuhradil,“ vysvětloval dopoledne Viktor Ujčík.

Částku v celkové výši patnáct procent ze základní měsíční odměny Flemming po okamžitě uhradil, splnil všechny povinnosti a nic tak nebrání tomu, aby nastoupil v důležité bitvě posledního s předposledním na pardubickém ledě. „Po uhrazení obou pokut mu byla činnost s okamžitou platností uvolněna,“ informoval šéf extraligové disciplinární komise.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz