Zářez v EBEL! Orli podali protest, rozhodčí je potopili gólem nególem

Foto: hcorli.cz

Znojemští hokejisté odjížděli z maďarského Székesfehérváru s šestou porážkou v řadě, ale také pocitem křivdy, kdy jen těžko skousávali uznání vítězného "gólu" domácích.

Plekanec Chance liga

Co se stalo? Na světelné kostce svítil čas 41:52, když za nerozhodného stavu 2:2 domácí slavili údajný gól. Hlavní arbitři Vladimir Baluška ze Slovenska a Leopold Durchner z Rakouska se jeli podívat na video a po dlouhých debatách ukázali na středový kruh.

Na záběrech je přitom jasně vidět, že puk za brankovou čarou neskončil a odrazil se od břevna nad branku, která navíc byla posunutá. Za šťastného střelce rozdílové trefy byl označen Bence Stipsicz, s Orly tento moment zamával a nakonec zapsali prohru 2:5.

Znojmo už podalo oficiální protest na vedení EBEL

Znojemský klub už podal oficiální protest na vedení EBEL, která se bude řízením klání zabývat. Orlům se lepí smůla na paty. Nejen, že zapsali šestou prohru v řadě a čekají tak stále na první výhru, ale v týdnu se jim na tréninku zranil brankář Patrik Nechvátal.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz