Žákovský souhrn: Jak si na startu nového roku vedou páťáci a šesťáci?

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

V přehledu žákovských soutěží je tentokrát řada na ligách mladších žáků "C" a "D", tedy šestých a pátých tříd, kterých se účastní hokejisté ročníků 2007 a 2008.

Nový fanshop

Soutěž šestých tříd pokračuje po celou sezonu v nezměněných šesti skupinách. Na jejich čele aktuálně stojí německý host z Mannheimu, Plzeň, Slavia Praha, Liberec, Kometa Brno a Šumperk.

Nejmladší žákovská kategorie, u níž se evidují tabulky, spustila v posledních týdnech několik nadstavbových skupin a skupin o umístění. Do nich se na základě součtových tabulek starších a mladších žáků rozřadily celky z Liberecké a Královéhradeckých skupin, Olomoucké a Moravskoslezské a už koncem listopadu ze Středočeských skupin.

Liga mladších žáků "C" 2007–2008

Skupina 1 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. ELZ Jungadler Mannheim 16 13 3 0 115:47 29
2. HC Litvínov 19 9 2 8 144:80 20
3. HC Energie Karlovy Vary 15 8 3 4 102:80 19
4. HC Slovan Ústí nad Labem 19 9 0 10 133:107 18
5. Mostečtí Lvi 16 9 0 7 124:119 18
6. HC Stadion Litoměřice 15 6 0 9 87:81 12
7. Piráti Chomutov 13 6 0 7 101:97 12
8. HC Děčín 15 0 0 15 29:224 0

Skupina 2 – Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Plzeň 1929 11 11 0 0 103:26 22
2. HC Střelci Jindřichův Hradec 13 8 0 5 85:62 16
3. HC Motor České Budějovice 12 5 1 6 60:65 11
4. HC Meteor Třemošná 11 4 1 6 46:60 9
5. HC Tábor 10 4 0 6 53:52 8
6. IHC Písek 2 0 0 2 5:18 0
7. HC Strakonice 9 0 0 9 20:102 0

Skupina 3 – Pražská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Slavia Praha 15 15 0 0 135:39 30
2. HC Sparta Praha 14 11 1 2 106:39 23
3. HC Hvězda Praha 15 10 0 5 122:67 20
4. HC Letci Letňany 15 6 0 9 106:80 12
5. HC Kobra Praha 15 3 3 9 67:110 9
6. Rytíři Kladno 14 1 3 10 37:127 5
7. PZ Kladno 14 1 1 12 51:162 3

Skupina 4 – Královéhradecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Bílí Tygři Liberec 17 15 2 0 154:61 32
2. Mountfield HK 17 11 2 4 108:64 24
3. HC Dukla Jihlava 17 10 3 4 109:72 23
4. BK Mladá Boleslav 18 10 2 6 98:85 22
5. HC Dynamo Pardubice 17 7 2 8 86:74 16
6. BK Havlíčkův Brod 17 5 1 11 58:93 11
7. SC Kolín 16 4 0 12 63:92 8
8. HC Chrudim 17 0 0 17 42:177 0

Skupina 5 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Kometa Brno 17 16 1 0 136:31 33
2. HCM Warriors Brno 16 12 1 3 100:64 25
3. PSG Berani Zlín 17 11 0 6 117:93 22
4. VSK Technika Brno 17 7 1 9 83:85 15
5. HC Olomouc 17 7 1 9 96:113 15
6. HK Kroměříž 17 5 3 9 66:84 13
7. HC ZUBR Přerov 16 3 0 13 58:112 6
8. SK Horácká Slavia Třebíč 17 2 1 14 80:154 5

Skupina 6 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HK Mladí Draci Šumperk 15 12 0 3 114:49 24
2. HC VÍTKOVICE RIDERA 15 11 0 4 94:50 22
3. HC Oceláři Třinec 15 9 1 5 100:58 19
4. HC Frýdek-Místek 15 8 1 6 106:70 17
5. Metropolia Silesia 15 8 1 6 84:80 17
6. HC AZ Havířov 2010 15 2 0 13 48:121 4
7. HC RT TORAX Poruba 16 1 1 14 42:160 3

Liga mladších žáků "D" 2007–2008

Skupina 7 – Karlovarská

 TýmZVRPSkóreBody
1. SK Kadaň 16 15 1 0 169:38 31
2. HC Energie Karlovy Vary 18 12 1 5 148:86 25
3. HC Tachov 16 9 4 3 167:68 22
4. HC Stadion Cheb 17 10 1 6 109:77 21
5. HC Baník Sokolov 17 9 2 6 148:93 20
6. HC Klášterec nad Ohří 17 7 3 7 109:111 17
7. HC Baník Sokolov "B" 16 7 2 7 118:113 16
8. HC Rebel Město Nejdek 17 4 1 12 76:155 9
9. HC Mariánské Lázně 18 2 1 15 69:249 5
10. HC Čerti Ostrov 18 2 0 16 60:183 4

Skupina 8 – Ústecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Piráti Chomutov 16 15 0 1 203:45 30
2. HC Slovan Louny 16 13 1 2 190:76 27
3. HC Děčín 17 11 1 5 168:107 23
4. HC Slovan Ústí nad Labem 17 8 3 6 113:116 19
5. Mostečtí Lvi 17 8 2 7 96:99 18
6. HC Litvínov 15 6 1 8 109:106 13
7. HC Draci Bílina 15 6 0 9 97:160 12
8. HC Stadion Litoměřice 17 5 0 12 79:173 10
9. Piráti Chomutov "B" 17 3 0 14 64:126 6
10. HC Roudnice nad Labem 17 3 0 14 89:200 6

Skupina 9 – Plzeňská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Spartak Žebrák 14 12 1 1 198:32 25
2. HC Pilsen Wolves 13 12 0 1 177:32 24
3. HC Příbram 12 10 1 1 103:26 21
4. HC Plzeň 1929 14 9 0 5 151:81 18
5. HC Klatovy 14 6 0 8 102:91 12
6. HC Rokycany 15 5 0 10 71:110 10
7. HC Domažlice 14 3 1 10 69:115 7
8. HC Meteor Třemošná 14 3 1 10 73:138 7
9. TJ Sušice 14 0 0 14 6:325 0

Skupina 10 – Jihočeská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Milevsko 2010 14 12 2 0 109:54 26
2. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 13 10 2 1 110:36 22
3. HC Lvi 2009 14 9 0 5 99:55 18
4. HC Tábor 15 9 0 6 84:54 18
5. HC Motor České Budějovice 14 8 1 5 87:72 17
6. HC Střelci Jindřichův Hradec 15 7 1 7 92:82 15
7. Spartak Soběslav 15 6 0 9 116:109 12
8. HC Slavoj Český Krumlov 15 3 3 9 56:74 9
9. IHC Písek 14 2 1 11 59:128 5
10. HC Strakonice 15 0 2 13 30:178 2

Skupina 11 – Liberecká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Bílí Tygři Liberec 12 11 0 1 139:33 22
2. TJ HC Jablonec nad Nisou 12 8 0 4 107:76 16
3. HC Česká Lípa 12 7 2 3 65:50 16
4. HC Turnov 1931 12 6 0 6 70:49 12
5. HC Lomnice nad Popelkou 12 4 1 7 80:69 9
6. HC Frýdlant 12 4 1 7 60:72 9
7. HC TS Varnsdorf 12 0 0 12 25:197 0

Skupina 12 – Královéhradecká I

 TýmZVRPSkóreBody
1. Mountfield HK 12 12 0 0 188:26 24
2. HC Trutnov 12 9 1 2 102:66 19
3. HC Stadion Vrchlabí 12 7 1 4 103:60 15
4. HC Jičín 12 6 0 6 84:86 12
5. Stadion Nový Bydžov 12 5 0 7 75:63 10
6. HC Nová Paka 12 1 1 10 26:129 3
7. HC Dvůr Králové nad Labem 12 0 1 11 17:165 1

Skupina 13 – Královéhradecká II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Wikov Hronov 12 11 0 1 135:53 22
2. HC Náchod 12 10 1 1 106:44 21
3. HC Opočno 12 5 3 4 92:86 13
4. HCM Jaroměř 12 5 1 6 73:70 11
5. Spartak Nové Město nad Metují 12 3 3 6 73:95 9
6. HC Město Rychnov nad Kněžnou 12 3 1 8 66:113 7
7. SK Třebechovice pod Orebem 12 0 1 11 39:123 1

Nadstavba 11+12+13

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Wikov Hronov 4 4 0 0 32:18 8
2. Bílí Tygři Liberec 3 3 0 0 21:12 6
3. HC Náchod 2 2 0 0 18:4 4
4. TJ HC Jablonec nad Nisou 3 2 0 1 24:21 4
5. HC Stadion Vrchlabí 4 2 0 2 22:27 4
6. Mountfield HK 3 1 0 2 19:10 2
7. Spartak Nové Město nad Metují 4 1 0 3 17:31 2
8. HC Trutnov 3 0 0 3 13:25 0
9. HC Česká Lípa 4 0 0 4 17:35 0

O umístění 11+12+13 I

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Turnov 1931 3 2 1 0 29:9 5
2. HC Jičín 3 2 1 0 20:11 5
3. HC Lomnice nad Popelkou 3 2 0 1 34:10 4
4. HC Frýdlant 2 1 0 1 11:12 2
5. HC Nová Paka 2 0 0 2 7:15 0
6. HC TS Varnsdorf 3 0 0 3 4:48 0

O umístění 11+12+13 II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Opočno 2 2 0 0 14:4 4
2. HCM Jaroměř 2 1 0 1 14:5 2
3. SK Třebechovice pod Orebem 1 1 0 0 9:3 2
4. Stadion Nový Bydžov 2 1 0 1 9:11 2
5. HC Město Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 1 2:7 0
6. HC Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 2 3:21 0

Skupina 14 – Pardubická

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Dynamo Pardubice 18 17 0 1 203:40 34
2. TJ Loko Česká Třebová 19 13 2 4 155:98 28
3. HC Chrudim 17 12 1 4 126:62 25
4. HC Slovan Moravská Třebová 18 12 1 5 137:81 25
5. HC Hlinsko 17 8 0 9 86:102 16
6. HC Litomyšl 18 3 1 14 53:163 7
7. HC Spartak Choceň 19 2 1 16 75:187 5
8. TJ Lanškroun 18 2 0 16 63:165 4

Skupina 15 – Vysočina

 TýmZVRPSkóreBody
1. SKLH Žďár nad Sázavou 15 15 0 0 221:32 30
2. HC Dukla Jihlava 14 11 0 3 121:53 22
3. HC Světlá nad Sázavou 15 10 0 5 138:56 20
4. HHK Velké Meziříčí 14 8 0 6 82:70 16
5. HC Lední medvědi Pelhřimov 14 5 2 7 86:135 12
6. SK Horácká Slavia Třebíč 14 5 1 8 95:118 11
7. HC Ledeč nad Sázavou 14 4 1 9 82:117 9
8. BK Havlíčkův Brod 14 4 0 10 90:119 8
9. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 14 0 0 14 14:229 0

Skupina 16 – Jihomoravská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Orli Znojmo - mládež 14 10 1 3 96:59 21
2. SKHM Hodonín 13 8 2 3 107:57 18
3. HC Kometa Brno 14 8 2 4 95:47 18
4. HC Lvi Břeclav 15 7 2 6 70:79 16
5. VSK Technika Brno 14 6 3 5 79:74 15
6. EAC Junior Capitals 15 4 0 11 89:157 8
7. HCM Warriors Brno 15 2 0 13 57:120 4

Skupina 17 – Zlínská

 TýmZVRPSkóreBody
1. Hokej Uherský Ostroh 16 12 1 3 154:60 25
2. VHK ROBE Vsetín 16 11 1 4 130:74 23
3. PSG Berani Zlín 16 10 1 5 96:87 21
4. HC Brumov-Bylnice 16 10 0 6 92:82 20
5. HK Kroměříž 16 6 1 9 68:105 13
6. HC Spartak Uherský Brod 16 5 1 10 76:104 11
7. HC Bobři Valašské Meziříčí 16 5 0 11 73:85 10
8. HC Uherské Hradiště 16 2 1 13 45:137 5

Skupina 18 – Olomoucká

 TýmZVRPSkóreBody
1. Hokejový klub Opava 16 14 0 2 183:74 28
2. HC Uničov 16 11 1 4 167:78 23
3. HC ZUBR Přerov 16 10 1 5 126:101 21
4. SK Prostějov 1913 16 10 0 6 153:75 20
5. HK Mladí Draci Šumperk 16 8 1 7 111:91 17
6. HC Černí Vlci 16 7 2 7 123:153 16
7. HC Olomouc 16 5 1 10 90:136 11
8. HK Nový Jičín 16 4 0 12 79:159 8
9. HK Krnov mládež 16 0 0 16 42:207 0

Skupina 19 – Moravskoslezská

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Oceláři Třinec 18 16 1 1 127:36 33
2. HC Frýdek-Místek 18 15 2 1 124:50 32
3. HC Orlová 18 11 0 7 132:97 22
4. HC VÍTKOVICE RIDERA 18 10 1 7 101:72 21
5. HC RT TORAX Poruba 18 7 2 9 72:93 16
6. HC Studénka 18 8 0 10 93:116 16
7. SK Karviná 18 7 0 11 103:106 14
8. Metropolia Silesia 18 6 0 12 108:136 12
9. HC AZ Havířov 2010 18 5 0 13 78:132 10
10. HC Vlci Český Těšín 18 1 2 15 37:137 4

Nadstavba 18+19

Účastníci: HK Mladí Draci Šumperk, SK Prostějov 1913, HC Oceláři Třinec, HC Frýdek-Místek, HC AZ Havířov 2010, Hokejový klub Opava, HC Uničov, HC ZUBR Přerov, HC VÍTKOVICE RIDERA, HC Orlová.

O umístění 18+19

Účastníci: SK Karviná, HC Olomouc, HC Studénka, HC Černí Vlci, HK Nový Jičín, HC RT TORAX Poruba, Metropolia Silesia, HC Vlci Český Těšín, HK Krnov mládež

Nadstavba 20+21+22+23

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Lev Benešov 18 16 1 1 155:63 33
2. HC Buldoci Neratovice 19 16 1 2 143:56 33
3. HC Berounští Medvědi 18 14 3 1 165:64 31
4. HC Hvězda Praha 19 13 2 4 162:75 28
5. SK Sršni Kutná Hora 19 11 2 6 150:97 24
6. HC Nymburský Lev 18 12 0 6 117:72 24
7. Rytíři Kladno 18 10 0 8 200:116 20
8. HC Sparta Praha 19 9 2 8 173:108 20
9. HC Slavia Praha 20 10 0 10 113:117 20
10. SK Černošice 18 7 1 10 100:115 15
11. PZ Kladno 19 5 2 12 129:157 12
12. BK Mladá Boleslav 19 5 0 14 81:129 10

O umístění 20+21+22+23

 TýmZVRPSkóreBody
1. TJ Slavoj Zbraslav 18 12 2 4 175:69 26
2. Slavoj Velké Popovice 16 8 2 6 133:87 18
3. HC Letci Letňany 17 9 0 8 102:72 18
4. HC Benátky nad Jizerou 19 8 1 10 79:94 17
5. HK Kralupy nad Vltavou 18 8 0 10 116:111 16
6. SC Kolín 18 7 2 9 116:123 16
7. HC Junior Mělník 18 7 0 11 82:161 14
8. HC Rytíři Vlašim 17 5 0 12 95:178 10
9. HC Kobra Praha 16 4 1 11 71:146 9
10. HC Poděbrady 19 4 1 14 77:171 9
11. HK Lev Slaný 18 3 2 13 95:256 8
12. HC Rakovník 16 1 1 14 57:249 3

Skupina 24 – Středočeská V

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Příbram 18 16 0 2 170:60 32
2. HC Slovan Louny 19 14 1 4 215:78 29
3. HC Buldoci Neratovice 17 10 2 5 125:88 22
4. HC Lev Benešov 18 9 2 7 110:74 20
5. TJ Tatran Sedlčany 18 7 1 10 77:133 15
6. Slavoj Velké Popovice 15 3 0 12 46:110 6
7. HC Benátky nad Jizerou 11 1 2 8 34:111 4
8. HK Kralupy nad Vltavou 16 2 0 14 51:174 4

Skupina 25 – Vysočina II

 TýmZVRPSkóreBody
1. Dragons Telč 14 14 0 0 337:42 28
2. Jiskra Humpolec 15 12 0 3 184:78 24
3. HC Moravské Budějovice 2005 15 9 0 6 124:64 18
4. HC Pumy Pelhřimov 15 5 0 10 91:250 10
5. HC Spartak Velká Bíteš 14 2 0 12 52:171 4
6. SK Telč 15 2 0 13 46:229 4

Skupina 26 – Jihočeská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. HC Vimperk 14 10 2 2 94:38 22
2. HC Tábor 13 7 0 6 58:54 14
3. HC Pilsen Wolves 13 6 1 6 100:73 13
4. IHC Písek 8 5 1 2 38:40 11
5. HC Slavoj Český Krumlov 13 4 1 8 39:68 9
6. HC Lvi 2009 13 2 1 10 51:107 5

Skupina 27 – Pardubická II

 TýmZVRPSkóreBody
1. SKLH Žďár nad Sázavou 14 12 0 2 119:60 24
2. HC Slovan Moravská Třebová "B" 14 11 1 2 154:64 23
3. SK Žamberk 12 10 0 2 148:67 20
4. HC Chotěboř 15 6 1 8 113:105 13
5. HC Spartak Polička 15 4 0 11 91:119 8
6. HC Skuteč 15 4 0 11 71:101 8
7. Stadion Nový Bydžov 15 2 0 13 27:207 4

Skupina 28 – Jihomoravská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. SKHM Hodonín 13 10 1 2 152:62 21
2. HC Blansko 13 10 0 3 146:47 20
3. HCM Warriors Brno 13 9 0 4 111:85 18
4. MBK Vyškov 13 6 1 6 92:66 13
5. HC Lvi Břeclav 13 3 0 10 63:100 6
6. HC Zastávka u Brna 13 0 0 13 25:229 0

Skupina 29 – Moravskoslezská II

 TýmZVRPSkóreBody
1. VHK ROBE Vsetín 16 13 0 3 203:75 26
2. HC Černí Vlci 16 12 0 4 215:75 24
3. SK Prostějov 1913 16 9 0 7 126:119 18
4. Hokejový klub Opava 16 6 0 10 111:123 12
5. TJ HC Šternberk 16 0 0 16 26:289 0

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz