Zajímavá posila pro Havířov. Do zadních řad získal Kanaďana

Foto: golancers.ca

Vedení prvoligového Havířova hlásí příchod zajímavé posily do zadních řad, na spolupráci se domluvilo s kanadským obráncem Scottem Prierem. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

HokejkaTV

Pětadvacetiletý zadák působí v Evropě od sezony 2017/18, konkrétně ve Francii. Nejdřív hrál v tamní druhé nejvyšší soutěži za Briancon, následně mezi elitou za Štrasburk, v jehož dresu zapsal 27 bodů (6+21) ve 49 zápasech.

„Scott hrál poslední dvě sezony ve Francii a máme o něm velmi solidní informace. Věříme, že nám pomůže s výchovou mladých hráčů,“ doufá manažer havířovského klubu Patrik Rimmel, který o posile informoval na Facebooku.

„Scott hrál poslední dvě sezony ve Francii a máme o něm velmi solidní informace. Věříme, že nám pomůže s výchovou mladých hráčů.“

„Smlouvu jsme podepsali na rok s jednoletou opcí,“ dodává Rimmel s tím, že suchou přípravu rodák z kanadského Windsoru absolvuje individuálně a k účastníkovi Chance ligy se připojí až na startu druhé fáze přípravy na ledě.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz