Žádná cizina. Trončinský s Hrabalem pokračují v Pardubicích

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Marek Trončinský a Josef Hrabal měli ve smlouvách klauzule, že v případě zajímavé nabídky ze zahraničí mohou odejít.

HokejkaTV

Teď už je jisté, že oba beci budou v Dynamu pokračovat. „Mohli si v létě sehnat angažmá v cizině, pro sezonu 2018/2019 ale zůstávají u nás a budou základními kameny naší obrany,“ potvrdil na klubových stránkách generální manažer Dušan Salfický. 

Trončinský, ač obránce, byl v minulém ročníku nejproduktivnějším pardubickým hráčem. Zároveň vyhrál kanadské bodování extraligových zadáků: v 51 zápasech šestkrát skóroval a přidal 31 asistencí. 

Dvaatřicetiletý Hrabal přišel do Pardubic až v průběhu minulé sezony. Před jejím začátkem se dozvěděl, že s ním už v Třinci nepočítají, a hledal si proto nové angažmá. Nakonec zvolil Dynamo, za které stihl včetně play off 25 startů (1+4).

„Jsem rád, že jsme je udrželi," dodal Salfický s tím, že ve hře zůstávají příchody dalšího obránce a pětice hráčů na try out.

Aktuální soupiska HC Dynamo Pardubice

Brankáři: Ondřej Kacetl, Milan Klouček, Tomáš Vlk.

Obránci: Martin Bučko, Vojtěch Budík, Jakob Cardwell, Petr Čáslava, Vojtěch Faltys, Rhett Holland, Josef Hrabal, Jakub Mert, Karel Nedbal, Marek Trončinský, Ty Wishart, Lukáš Zukal.

Útočníci: Petr Antoníček, Miloš Bubela, Antonín Dušek, Dominik Kubišta, Denis Kusý, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Rostislav Marosz, Ondřej Matýs, Ondřej Panna, Jordann Perret, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Tomáš Rolinek, Tomáš Svoboda, Petr Sýkora, Sacha Treille, Tomáš Vondráček.

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz