Za Šafránkem? Ne, Jankovský dres měnit nebude. Pokračuje i mladík

Foto: kozel83.rajce.idnes.cz

Spekulovalo se o jeho přesunu do druhé ligy, útočník Václav Jankovský nicméně zůstává v Kolíně. Spolu s ním Kozlové potvrdili ještě pokračování jiného forvarda Kryštofa Ouřady.

30letý Jankovský se v dalších sezonách může zařadit mezi kolínské ikony: v klubu se prosadil do velkého hokeje a roky patří mezi opory. 

Jeho jméno se poslední týdny spojovalo s Benátkami nad Jizerou, kam zamířil dlouholetý parťák David Šafránek.

Tohle spojení se ale minimálně na čas přetrhne, urostlý forvard prodloužil smlouvu s Kolínem. 

Za Kozly dlouho zářil ve druhé lize, solidní produktivitu ovšem udržel taky po postupu o patro výš. Loni přispěl do statistik devíti brankami a dvanácti nahrávkami.

Před třemi lety se přitom musel vyrovnat s vážným zraněním zad, kvůli kterému pauzíroval zhruba tři čtvrtě roku. Od té doby mu zdraví drží...

Další progres hodlá v partnerském klubu Hradce Králové udělat ještě dvaadvacetiletý Ouřada. Rodák z Teplic přišel do klubu v průběhu minulé sezony z Ústí nad Labem.

Do konce ročníku pak stihl devatenáct klání s bilancí jednoho gólu a čtyř nahrávek. Trenéři si ho cení pro jeho dobrý pohyb a rychlost.

Kozlové tak mají o soupisce pro příští rok víceméně jasno. O dalších změnách budou informovat prostřednictvím svého webu.

Aktuální soupiska SC Marimex Kolín

Brankáři: Maxmilián Burda, Tomáš Sajdl, Jakub Soukup.

Obránci: Zdeněk Čáp, Miroslav Kukla, Jakub Naar, Ján Niko, René Piegl, Matěj Pinkas.

Útočníci: Václav Jankovský, Petr Koukal, Zdeněk Král, Kryštof Lang, Štěpán Matějček, Matěj Morong, Lukáš Nedvídek, Kryštof Ouřada, Lukáš Pajer, Radek Pilný, Vojtěch Síla, Jakub Sklenář, Daniel Šedivý, Martin Štohanzl, Filip Vaňkovský, Jan Veselý.

Foto: kozel83.rajce.idnes.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz