Z Litoměřic do Třince? Oceláři zkoušejí důrazného obránce Smetanu

Foto: Twitter HC Oceláři Třinec

Čtvrtou posilou Ocelářů před sezonou 2018-19 se stal vytáhlý bek Ondřej Smetana, který pod Javorový přichází na zkoušku z prvoligových Litoměřic. Klub o tom informoval na Twitteru.

Nový fanshop

Václav Varaďa nedávno avizoval, že by rád ještě posílil zadní řady. „Pokud se na trhu objeví obránce, který nás bude zajímat, tak se po něm budeme dívat. Samozřejmě budeme chtít zkušenosti a důraz, který nám schází po odchodu dvou beků,“ uvedl třinecký trenér.

Oceláři proto sáhli po Ondřeji Smetanovi, který sice zkušenosti na rozdávání nemá, ale díky fyzickým parametrům by mohl pomoct svým důrazem. Do Slezska dnes přišel na zkoušku z Litoměřic a poprvé by mohl třinecký dres obléknout už ve čtvrtek na ledě Mory.

Smetana v extralize nehrál, na kontě má 349 startů v Chance lize

Pětadvacetiletý zadák dosud mezi tuzemskou elitou nehrál, na kontě má 349 startů ve druhé nejvyšší soutěži. V uplynulém ročníku nasbíral za Stadion 25 bodů (6+19) v 52 utkáních. Dřív hrál první ligu také za Ústí nad Labem, ve druhé lize zapsal starty v barvách Bíliny.

Příchody do týmu HC Oceláři Třinec

Jan Hladonik (Blainville-Boisbriand)
Roberts Bukarts (Zlín)
Marek Viedenský (Slovan Bratislava)
Ondřej Smetana (Litoměřice, zkouška)

Odchody z týmu HC Oceláři Třinec

Daniel Rákos (Hradec Králové)
Tomáš Linhart (Hradec Králové)
Bohumil Jank (Chomutov)
Jan Strmeň (České Budějovice)
Jakub Petružálek (Litvínov)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz