Z Jihlavy do Třebíče. Horácké Slavii pomůže Richard Diviš

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Horácká Slavia odjela do Českých Budějovic s novou posilou: v její sestavě se objevil jihlavský útočník Richard Diviš. Jak informovala Dukla na svém Facebooku, do Třebíče má střídavé starty.

Nový fanshop

Horácká Slavia se potýká s marodkou: kromě obránce Karla Nedbala, jehož návrat po zranění se blíží, nejsou trenérům k dispozici útočníci Tomáš Havránek a Ondřej Malec. 

Možná i proto se Třebíč dohodla s Jihlavou na výpomoci Richarda Diviše.  

Dvaatřicetiletý útočník odehrál za Duklu v této sezoně pět zápasů (1+0). Většinou nastoupil ve čtvrté formaci a na led se průměrně dostal na jedenáct minut.

Na jaře se podepsal pod velkým úspěchem jihlavského hokeje a pomohl Dukle k návratu do extraligy. V 75 zápasech dal devět gólů a přidal pětadvacet nahrávek. Zároveň se výrazně podílel na skvělé atmosféře v kabině.

Diviš má zkušenosti z více než 200 extraligových utkání – většinu zapsal v barvách Kladna. Hrál také za Hradec Králové, Beroun, Ústí nad Labem, Chomutov, Olomouc a od roku 2014 je v Jihlavě.

Teď vyzkouší další klub. 

Soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda, Karel Vejmelka, Lukáš Dostál, Roman Šoustal.

Obránci: Tomáš Kaláb, Václav Čejka, Lukáš Vágner, Dalimil Mikyska, Lukáš Hort, Jiří Wasserbauer, Lukáš Spurný, Václav Půža, Karel Nedbal, Tomáš Bartejs.

Útočníci: Roman Erat, David Dolníček, Richard Diviš, Richard Kristl, Michal Vodný, Silvester Kusko, Ondřej Malec, Jan Wasserbauer, Lukáš Paták, Tadeáš Král, Radim Ferda, Petr Kratochvíl, Luboš Horký, Adam Gajarský, Tomáš Havránek, Radim Zohorna, Matěj Novák, Tomáš Mlynář.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz