Z Hradce do Hradce. Mountfield chystá vlakový výjezd na Ligu mistrů

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Fanoušci Hradce Králové se mají na co těšit. Mountfield hraje na začátku utkání Ligy mistrů ve Štýrském Hradci a klub organizuje pro příznivce hromadný výjezd vlakem společně s hráči, vedením i partnery. Dá se tak očekávat, že hradecký tým požene do boje početný šik fanoušků.

HokejkaTV

Hradecký tým vyhrál dva ze čtyř zápasů v probíhajícím ročníku Champions Hockey League. O další body se porve v důležité bitvě na jihu Rakouska. V úterý 8. října od 19.30 hodin se Hradečtí ukážou ve Štýrském Hradci. Východočeský klub organizuje velký vlakový výjezd.

Odjezd vlaku je naplánován předběžně na 10 hodin z hlavního nádraží v Hradci Králové. Cesta trvá zhruba šest hodin. Fanoušci tak budou mít dostatek času na prohlídku města.

Hradec tvoří kádr pro budoucnost. Nepřekvapí už letos? »

Zhruba hodinu před půlnocí by měl vlak vyrazit zpátky do Hradce Králové. Přesný harmonogram by měl Mountfield oznámit po upřesnění ze strany Českých drah, které jsou zprostředkovatelem dopravy.

Výjezdový balíček si fanoušci mohou zakoupit za 1 999 Kč. V ceně je zpáteční jízdenka, vstupenka na zápas a šála ze speciální edice. Balíček si lze zakoupit výhradě prostřednictvím on-line aplikace na klubovém webu. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz