Soutěžte se Stigou o 20 dresů podepsaných Jaromírem Jágrem!

13. listopadu 0:05

esportsadmin esportsadmin

Stiga hokej patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější vánoční dárky pro všechny hokejové fanoušky. Letos Stiga pro své zákazníky připravila krátkodobou předvánoční soutěž o 20 bílých dresů Rytířů Kladno podepsaných Jaromírem Jágrem.

HokejkaSHOPvanoce

Každý, kdo si zakoupí v období od 1. do 20. listopadu stolní hokej na e-shopu www.stigahokej.cz, se může zúčastnit slosování. „Chceme odměnit ty, kteří myslí dopředu a koupí si vánoční dárek už v listopadu. Oni získají možnost vyhrát hodnotný sběratelský dárek a nám to ušetří práci v hektickém prosincovém čase,“ říká Jan Veselý ze Stigy.

Stiga hokej v Čechách

Stolní hokeje vyrábí Stiga již více než 60 let. Od prvních dřevěných modelů s plechovými figurkami se hra vyvinula do současné podoby, která nejlépe napodobuje skutečný lední hokej. Hráči s kovovými hokejkami mohou přesně nahrávat, bojovat o puk a kombinovat jako v normálním hokeji.

V Čechách na hraní Stiga hokeje vyrůstá již třetí generace kluků i holek. Dnešní tatínci znají Stiga hokej ze svého dětství, umí jej hrát, a rádi si jej znova zahrají se svými dětmi. Díky přímému osobnímu kontaktu obou hráčů dokáže Stiga hokej stále konkurovat počítačovým hrám a zaujmout i dnešní děti. Hokejoví fanoušci si navíc přijdou na své, protože si mohou vybrat svůj oblíbený tým. K dispozici jsou totiž figurky všech týmů NHL, české extraligy a vybrané národní týmy.

Kdo si věří, že Stiga hokej umí už dobře hrát, může se zúčastňovat turnajů. V ČR se hraje každý měsíc Český pohár ve Stiga hokeji. Existuje i česká reprezentace, která jezdí na zahraniční turnaje.

Stiga hokej můžete koupit rovnou na e-shopu: www.stigahokej.cz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz