Slovák Rehuš mění Francii za Chance ligu, posílí útok Havířova

Foto: eliteprospects.com

Prvoligový Havířov hlásí další změnu v kádru. Do ofenzivních řad získal zkušeného slovenského útočníka Branislava Rehuše, který naposledy působil ve francouzském Mulhouse.

Nový fanshop

„Braňo je produktivní, zkušený útočník, který prošel nejvyššími soutěžemi v Dánsku a Francii. Hrál nejvyšší juniorskou soutěž v Kanadě a dva roky působil pod Jirkou Režnarem ve Znojmě,“ hlásí pro web hc-havirov.cz manažer klubu Patrik Rimmel.

„Braňo je produktivní, zkušený útočník.“

„Může hrát jak centra, tak křídlo,“ doplňuje Rimmel na adresu devětadvacetiletého forvarda, jenž strávil poslední dva roky ve Francii. Hlavně na sezonu 2016-17 jen tak nezapomene, když měl v Gapu víc než bod na zápas a výrazně přispěl k titulu.

Havířov přišel o Kotalu, musí na operaci. Chalupa s Raškou končí »

Ani česká kluziště mu nejsou cizí. Pod taktovkou Jiřího Režnara hrál už dva roky mezinárodní EBEL ve Znojmě, první ligu si vyzkoušel v Porubě, třetí nejvyšší soutěž v Hodoníně a Opavě a před působením v kanadské OHL hrál za vítkovické juniory.

Foto: Lukáš Caha, hcorli.cz

Aktuální soupiska AZ RESIDOMO Havířov

Brankáři:
Ondřej Bláha, Jiří Matoušek, Michal Dufek.

Obránci:
Jakub Matai, Patrik Luža, Jakub Dudek, David Chroboček, Vojtěch Ševěček, Jaroslav Mrowiec, Petr Šendera, Karol Korím.

Útočníci:
Jan Maruna, Jakub Kotala, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Marek Haas, Dominik Pawliczek, Dominik Cihlář, Jan Bambula, Tomáš Gřeš, Radek Veselý, Rok Macuh, Dominik Kafka, Filip Seman, Branislav Rehuš.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz