Němec v Plzni plní očekávání, klub si už střelce pojistil na další sezonu

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Plzeň pokračuje ve tvorbě kádru pro příští extraligovou sezonu 2019/20. Dalším hráčem, který na západě Čech prodloužil smlouvu, je zkušený útočník Vojtěch Němec! Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

Jágr Chance liga

„Jsme moc rádi, že Vojta plní očekávání, která jsme měli před sezonou, kdy k nám přišel. Je platným členem našeho týmu a produktivním hráčem,“ těší prodloužení smlouvy s šikovným útočníkem sportovního manažera Tomáše Vlasáka.

„Jsme moc rádi, že Vojta plní očekávání, která jsme měli před sezonou, kdy k nám přišel. Je platným členem našeho týmu a produktivním hráčem. Doufáme, že mu to vydrží i pro následující ročník.“

Někdejší hráč Slavie Praha, Komety Brno či Mladé Boleslavi přišel do Plzně před probíhající sezonou. A vede si skvěle. Ve 42 zápasech se blýskl už 30 body za 19 branek a 11 nahrávek, dalších osm (4+4) potom přidal během Ligy mistrů.

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Vojtěch Němec je pátým nejlepším střelcem a zároveň třináctým nejproduktivnějším hráčem v extralize, z indiánů je lepší už jen kapitán Milan Gulaš. „Doufáme, že mu to vydrží i pro následující ročník,“ přeje si trojnásobný mistr světa.

Moravčík se vrací domů! Po konci v Montrealu se upsal do roku 2020 »
Nejdřív Kodýtka a Eberleho, teď i Straku. Plzeň si pojistila celý útok »

Plzeň chystá kádr na příští sezonu, pojistila si také Kantnera a Poura »

Indiánům se čím dál více rýsuje kádr pro další sezonu. Už dřív si pojistili služby beků Michala Moravčíka a Lukáše Kaňáka, úderné útočné formace Petr Straka, Jan Eberle a Petr Kodýtek či mladých forvardů Jakuba Poura a Matyáše Kantnera.

Soupiska HC Škoda Plzeň

Brankáři:
Dominik Frodl, Kristian Kolář, Dmitrij Miltchakov.

Obránci:
Conor Allen, Peter Čerešňák, Nick Jones, Lukáš Kaňák, Jakub Kindl, David Kvasnička, Michal Moravčík, Lukáš Pulpán, Roman Vráblík.

Útočníci:
Jan Eberle, Petr Eret, Milan Gulaš, Miroslav Indrák, Matyáš Kantner, Denis Kindl, Petr Kodýtek, Jan Kovář, Jaroslav Kracík, Ondřej Kratěna, Jan Matiášek, Václav Nedorost, Vojtěch Němec, Jakub Pour, Miroslav Preisinger, Josef Roubal, David Stach, Petr Straka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz