Kteří prvoligoví hráči jsou stále bez angažmá?

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

10. června 2018, 9:00

Marek Hedbávný

Přestupový trh ve WSM Lize se každým dnem zmenšuje, bez angažmá je ale stále několik vynikajících hráčů.

Nový fanshop

Poznámka: Je možné, že někteří hokejisté ze seznamu už angažmá sehnali, jen o jejich příchodu nové kluby ještě neinformovaly.

Mezi volnými brankáři zaujme jméno Juraje Šimbocha. Zatím se neví, kde budou chytat také Miroslav Kopřiva nebo Patrik Polívka. Hostování v Ústí pak skončilo Jakubu Soukupovi. A co 39letý Luboš Horčička, bude v kariéře pokračovat? 

Nové angažmá zatím není oficiálně známo u veterána Filipa Nováka. Zkušenosti může nabídnout řada dalších beků: Aleš Holík, Jiří Kučný, Tomáš Kaláb, Radim Ostrčil, Martin Janáček nebo Jaroslav Kasík.

A kam půjde Jurij Repe, který stále nemá smlouvu na Kladně? Na odchodu z Jihlavy je Petr Šidlík. Budoucí působiště není známo ani u Reného Piegla, Jindřicha Baráka nebo Tomáše Kvapila.

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Mezi útočníky jsou volní Kloz, Fronk, Hrníčko nebo Vlček
Největší hvězdou, o jejíž budoucnosti zatím není veřejnosti nic známo, je Jan Kloz. Jméno šikovného útočníka na kladenské soupisce stále chybí. Bude následovat svého parťáka Davida Tůmu a upíše se v extralize?

Dalšími rozdílovými hráči bez angažmá jsou David Šafránek a Jaroslav Markovič. Zkušenosti mají Miloslav Hořava, Ondřej Fiala, Michal Vachovec, Zdeněk Kubica nebo Daniel Štumpf.

Na svůj věk (22 let) má zajímavé zkušenosti (z téměř 200 prvoligových zápasů) i Dominik Hrníčko, který skončil v Benátkách nad Jizerou. V minulé sezoně získal 20 kanadských bodů.

Z mladších útočníků si dále hledají (a možná už i našli) angažmá Daniel Voženílek, Viktor Nestrašil, Jiří Fronk nebo Radek Veselý.

V Třebíči skončili Richard Kristl s Janem Wasserbauerem. Jihlava se rozloučila s Radkem Hubáčkem a Jiřím Rysem, Vsetín pak s Petrem Beránkem

Z Českých Budějovic odešli Michal Bárta nebo Lukáš Květoň. Bude mít někdo zájem o Filipa Vlčka, jehož angažmá v Motoru provázely osobní problémy? Hokejové kvality má velké. 

David Šafránek.

David Šafránek. | Foto: Petr Horčička, hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz