Hvězda měsíce října: Zvítězí Rybár, Erat, nebo Růžička?

Foto: Radek Staněk, Ivo Dostál, Marian Ježowicz

Září v anketě Hvězda měsíce ovládl třinecký Tomáš Marcinko, kdo po něm převezme pomyslné žezlo nyní? Brankář Hradce Králové Patrik Rybár se po zranění vrátil mezi tři tyče ve velkém stylu, brněnský Martin Erat sbíral body s neuvěřitelnou lehkostí a Ocelář Martin Růžička na tom nebyl o moc hůř. Komu dáte v anketě Hvězda měsíce svůj hlas?

Plekanec Chance liga

Uzávěrka ankety je ve pátek 3. listopadu. Hlasování probíhá na Facebooku.

Patrik Rybár

Od návratu po zranění se Patrik Rybár postavil do branky už jedenáctkrát, z toho desetkrát v říjnu. A jeho statistiky jsou prostě a jednoduše fantastické. Dosud pochytal 95,55 % všech střel a průměr inkasovaných gólů za utkání stlačil po číslo jedna (0,99)! Na svém kontě má čtyři čistá konta, z toho první tři vychytal ve třech zápasech za sebou. V tu dobu neinkasoval dohromady neuvěřitelných 245 minut a 27 vteřin, což byl v tomto ohledu druhý nejlepší počin historie nejvyšší české i česko-slovenské soutěže. 

Martin Erat

Když se v létě Martin Erat rozhodl minimálně na rok prodloužit své působení v Brně, fanoušci obhájce titulu jásali. A bývalý útočník Nashvillu či Washingtonu i ve druhé sezoně na jihu Moravy ukazuje, že ze svého hokejového umu neztrácí. Během deseti říjnových zápasů Tipsport extraligy zaznamenal 13 bodů za čtyři branky a devět asistencí. Nejvíce se mu povedlo utkání, v němž Kometa přehrála Liberec 7:2. Erat se na tom podílel čtyřmi body (1+3). Momentálně je s 22 body na druhém místě bodování TELH.

Martin Růžička

Minulá sezona se mu nepovedla úplně podle představ. Kvůli zranění odehrál v základní části jen 33 utkání, v nichž zapsal 22 bodů, což bylo na jeho poměry málo. V novém ročníku je to ale znovu starý známý Martin Růžička. Po devatenácti duelech už je bez jednoho bodu na stejné metě, kterou zaznamenal vloni. Aktuálně má na svém kontě 21 bodů (10+11) a společně s Tomášem Marcinkem táhne ofenzívu Ocelářů. V říjnu se mu povedlo nasbírat v jedenácti zápasech deset bodů (6+4).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz