Další ztráta pro Karlovy Vary. Po Skuhravém přišly i o jeho parťáka

Foto: hokejkv.cz

Energie se v nejbližších zápasech bude muset obejít nejen bez potrestaného kapitána Václava Skuhravého, ale také zraněného spoluhráče Tomáše Vondráčka.

HokejkaSHOPvanoce

Osmadvacetiletý útočník nedohrál poslední zápas na ledě Mladé Boleslavi poté, co jeho ruku zasáhla brusle jednoho z protihráčů. Vondráček utrpěl blíže nespecifikované zranění, které ho vyřadí asi na čtyři až šest týdnů.

Jedna z letních posil karlovarského týmu se tak nejspíš vrátí až v roce 2020, pro trenérské duo Martin Pešout – Tomáš Mariška je to nepříjemná zpráva, třebíčský rodák za 24 utkání zaznamenal osm gólů a šest asistencí.

Energii se rozpadl produktivní čtvrtý útok, z nějž aktuálně může naskočit jenom Petr Koblasa. Kapitán Václav Skuhravý totiž vyfasoval od disciplinárky stopku na tři utkání za to, že v Boleslavi napadl čárového rozhodčího.

Soupiska HC Energie Karlovy Vary

Brankáři:
Filip Novotný, Jan Bednář, Václav Mokrý.

Obránci:
Dominik Graňák, Michal Plutnar, Petr Šenkeřík, Vladimír Eminger, Ondřej Šafář, Adam Rulík, Matěj Stříteský, Martin Rohan, Dalimil Mikyska.

Útočníci:
Václav Skuhravý, Tomáš Rachůnek, Jakub Flek, Dávid Gríger, Tomáš Mikúš, Ondřej Beránek, Sebastian Gorčík, Petr Koblasa, Martin Kohout, Adam Raška, Nicolas Hlava, Tomáš Vondráček, Vojtěch Polák, Adam Křemen, Tomáš Kubalík, Jiří Černoch.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz