BO Ostrava mění název a spolupracuje s Vítkovicemi. Jak vypadá memorandum?

Celek BO Ostrava vstoupí do Univerzitní ligy ledního hokeje v upraveném názvu BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL, kde má své pevné místo generální partner univerzitního týmu. Ten prohloubil spolupráci s extraligovými Vítkovicemi, se kterými podepsal memorandum o vzájemné spolupráci.

Aplikace Tipsport extraligy

„Jsme velmi rádi, že Univerzitní liga ledního hokeje se dostala i do Ostravy. Pro celou soutěž bylo důležité, že se nám podařilo získat významné partnery v podobě Českého hokeje, společnosti BPA sport marketing a sázkové kanceláře Tipsport,“ říká místopředseda České asociace univerzitního hokeje Filip Malota.

Ten dále uvedl, že česká univerzitní soutěž, kterou nyní hraje osm celků, se rozhodně nebrání dalšímu rozšiřování. „Máme určitá kritéria, která tým musí splnit, aby se mohl soutěže účastnit. Po konci sezony budeme hledat další kluby, které by se do univerzitní ligy mohli zapojit. Jsme připraveni,“ dodává.

Proč BO Ostrava?

Marketingový manažer BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL dále vysvětlil význam spojení "BO" v názvu týmu. „BO je jednak naše známá ostravská zkratka a navíc odkazuje k názvům obou univerzit, které v Ostravě působí,“ vysvětluje Michal Dombrovský, marketingový manažer univerzitního klubu.

Ostravský výběr čeká premiérová sezona v Univerzitní lize ledního hokeje. „Celý projekt je podle mě super. Můžeme stále hrát hokej i při studiu, i když někteří nemají zájem se angažovat dál. Přitom šance tady je, což je perfektní,“ pochvaluje si kapitán ostravského celku Dominik Plášek. A úlevy ve škole? „U nás na fakultě to moc neberou. Tréninky máme brzo ráno, abychom stíhali školu,“ usmívá se.

Vítkovice se těší na spolupráci

BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL hodlá úzce spolupracovat s extraligovými Vítkovicemi. „Pro nás je univerzitní liga vítaným posunem. Spolupráce s místním univerzitním klubem pro nás nezačíná dnes podpisem memoranda. Spolupráce běží už několik sezon. V minulosti byli naši trenéři v roli konzultantů. Docházelo k četným diskuzím, výměně zkušeností i ukázkovým tréninkům. Univerzitní ligu vnímáme jako velmi přínosnou. Pro celou řadu hráčů, kteří po dosažení dorostenecké či juniorské věkové hranice přemýšlí zda pokračovat, nebo se věnovat studiu, se otevírá možnost spojení obou cest. Projekt vítáme a přejeme mu hodně úspěchů,“ říká prezident HC VÍTKOVICE RIDERA Petr Handl.

V novém ročníku soutěže nemohou do Univerzitní ligy ledního hokeje zasáhnout hráči z Tipsport extraligy či Chance ligy. V budoucnu by se ale mohli vítkovičtí hokejisté v dresu BO Ostrava klidně objevit. „V žádném případě ale nebudeme bránit našim hráčům, kteří splní podmínky pro start v univerzitní soutěži. To vše za předpokladu, že nebude docházet ke kolizím vzhledem k našim klubovým aktivitám,“ dodává.

Memorandum o spolupráci HC VÍTKOVICE RIDERA – BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL

HC VÍTKOVICE RIDERA se zavazuje:

  • podílet se na rozvoji univerzitního hokeje v Ostravě reprezentovaného společným týmem Ostravské Univerzity a VŠB – TUO – BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL aktivně se podílet na propagaci univerzitního hokejového týmu BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL prostřednictvím svým mediálních a informačních kanálů a to i kostky v průběhu svých domácích zápasů
  • nebránit svým hráčům, případně ostatním členům klubu, v účasti v týmu BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL
  • poskytnout prostor pro vlastní propagaci týmu BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL během svých domácích utkání v prostorách OSTRAVAR ARÉNY
  • dle možností pomáhat s uspořádáním zápasů BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL v OSTRAVAR ARÉNĚ – v rámci programu domácích svých domácích zápasů

BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL se zavazuje:

  • vykonávat veškerou činnost tak, aby nedošlo k poškození či k rozporu se zájmy HC VÍTKOVICE RIDERA
  • zvýhodnit permanentkáře HC VÍTKOVICE RIDERA při nákupu vstupenek na zápasy BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL
  • spolupracovat na svých mediálních a marketingových kanálech s HC VÍTKOVICE RIDERA
  • propagovat HC VÍTKOVICE RIDERA na svých domácích zápasech
  • dle možností co nejefektivněji pomoci napojení HC VÍTKOVICE RIDERA do univerzitního dění za účelem rozšíření fanouškovské základny HC VÍTKOVICE RIDERA
  • dle možností umístit logo HC VÍTKOVICE RIDERA na některou z částí hokejové výstroje BO OSTRAVA VÍTKOVICE STEEL

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz