2. liga

Do polí od a do vyplňte roky narození hráčů které chcete vypsat

POŘ. JMÉNO TÝM POZ. GP G A P +/- + - PIM
1 Jiří Šindelář HC Slezan Opava O 37 3 19 22 3 18 15 34
2 David Chujac HC Slezan Opava O 31 6 10 16 3 17 14 16
3 Jakub Hendrych HC Slezan Opava Ú 35 12 18 30 8 22 14 83
4 Petr Krejčí HC Slezan Opava O 30 6 16 22 2 14 12 28
5 Daniel Spratek HC Slezan Opava Ú 36 12 23 35 4 16 12 32
6 Vlastimil Malina HC Slezan Opava Ú 37 12 17 29 -1 11 12 12
7 Daniel Slavík HC Slezan Opava O 28 0 3 3 -7 4 11 6
8 Lukáš Černý HC Slezan Opava Ú 36 12 17 29 8 19 11 10
9 Filip Jánošík HC Slezan Opava Ú 33 10 11 21 4 14 10 18
10 Adam Zouhar HC Slezan Opava Ú 34 0 2 2 -2 8 10 4
11 Jan Štindl HC Slezan Opava Ú 36 1 1 2 -2 8 10 28
12 Gleb Zelenkov HC Slezan Opava Ú 38 6 9 15 3 13 10 49
13 Tadeáš Jaroš HC Slezan Opava Ú 16 5 10 15 2 11 9 8
14 Vadim Vilinski HC Slezan Opava O 35 1 3 4 2 11 9 12
15 Bohumil Herman HC Slezan Opava Ú 29 7 19 26 4 12 8 59
16 Lukáš Peterka HC Slezan Opava Ú 31 6 5 11 -3 5 8 10
17 Petr Wolf HC Slezan Opava Ú 36 14 15 29 14 21 7 22
18 Bogdan Bjurkland HC Slezan Opava Ú 24 2 3 5 -4 2 6 8
19 Ondřej Hartmann HC Slezan Opava Ú 31 1 6 7 -4 2 6 8
20 Tomáš Rousek HC Slezan Opava Ú 32 9 6 15 5 11 6 32
21 Matěj Bažant HC Slezan Opava O 5 1 1 2 2 7 5 2
22 Kryštof Kadula HC Slezan Opava Ú 17 0 1 1 -4 1 5 6
23 Šimon Pělucha HC Slezan Opava Ú 24 2 3 5 1 6 5 8
24 Petr Chalupa HC Slezan Opava Ú 14 4 3 7 1 4 3 24
25 Tomáš Franek SKLH Žďár nad Sázavou Ú 33 33 14 47 0 3 3 58
26 Přemysl Bijota HC Slezan Opava O 5 0 0 0 -2 0 2 0
27 Filip Vlček IHC Králové Písek Ú 6 6 1 7 -1 1 2 2
28 David Ciboch IHC Králové Písek Ú 6 1 2 3 -1 1 2 8
29 Marek Pěnčík HC ISMM Kopřivnice Ú 18 1 4 5 -2 0 2 24
30 Ondřej Hora IHC Králové Písek O 18 0 0 0 -2 0 2 4
31 Miroslav Marek HC ISMM Kopřivnice O 30 2 10 12 -1 1 2 40
32 Jakub Peslar SKLH Žďár nad Sázavou O 31 10 19 29 1 3 2 70
33 Aleš Suda IHC Králové Písek O 31 0 4 4 -2 0 2 14
34 Luboš Kunstmüller SKLH Žďár nad Sázavou Ú 33 7 15 22 1 3 2 12
35 Dominik Bílek IHC Králové Písek O 34 4 10 14 -1 1 2 71
36 Dominik Ficek HC ISMM Kopřivnice O 34 3 5 8 -1 1 2 81
37 Martin Lojek SKLH Žďár nad Sázavou O 37 4 8 12 0 2 2 36
38 Jan Sýbek IHC Králové Písek Ú 37 24 33 57 0 2 2 46
39 Jakub Mach HC ISMM Kopřivnice Ú 37 15 15 30 -1 1 2 10
40 Patrik Gola HC ISMM Kopřivnice Ú 38 7 7 14 -1 1 2 14
41 Jakub Bitomský HC Slezan Opava Ú 2 1 0 1 0 1 1 0
42 Jiří Pargáč HC ISMM Kopřivnice Ú 5 0 4 4 -1 0 1 35
43 Dominik Hladiš SHK Hodonín O 13 1 4 5 0 1 1 10
44 Milan Švarc SHC Klatovy Ú 21 5 9 14 -1 0 1 10
45 Jakub Volf IHC Králové Písek Ú 22 3 1 4 0 1 1 26
46 Michal Krutil HC ISMM Kopřivnice O 27 3 5 8 -1 0 1 133
47 Marek Bail HC ISMM Kopřivnice O 29 3 3 6 -1 0 1 18
48 Jan Sedlák SHK Hodonín O 29 3 12 15 0 1 1 8
49 Marek Růžička SHK Hodonín Ú 31 14 30 44 -1 0 1 86
50 Dominik Houdek IHC Králové Písek O 31 1 1 2 -1 0 1 2
51 Jan Polata IHC Králové Písek Ú 33 14 13 27 0 1 1 12
52 Daniel Hrubý HC ISMM Kopřivnice Ú 34 10 5 15 -1 0 1 10
53 Petr Hučko IHC Králové Písek Ú 34 17 33 50 1 2 1 46
54 Jan Hasoň SKLH Žďár nad Sázavou Ú 34 4 15 19 0 1 1 10
55 Ondřej Ševčík SHK Hodonín O 34 3 5 8 0 1 1 26
56 Ondřej Stehlík SKLH Žďár nad Sázavou Ú 36 20 13 33 -1 0 1 24
57 Martin Miklík SHK Hodonín O 36 4 10 14 0 1 1 10
58 Dominik Matula SHK Hodonín Ú 37 30 33 63 0 1 1 58
59 Jan Turek IHC Králové Písek O 37 2 1 3 0 1 1 36
60 Jan Matějka SHK Hodonín Ú 38 12 32 44 0 1 1 63
61 Marek Prokš SKLH Žďár nad Sázavou Ú 38 8 21 29 -1 0 1 26
62 Adam Kofroň HC ISMM Kopřivnice Ú 38 21 13 34 -1 0 1 36
63 Matěj Charvát SHK Hodonín Ú 38 9 16 25 0 1 1 42
64 Milan Čejka HC Baník Sokolov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
65 Marek Moucha HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
66 Matěj Malovický HC Kobra Praha O 1 0 0 0 0 0 0 2
67 Lukáš Paták Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 1 1 1 2 0 0 0 2
68 Tomáš Kučera HC Draci Bílina Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Ondřej Šulek HC Tábor Ú 1 0 1 1 0 0 0 0
70 Tomáš Mlynář Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
71 Tomáš Brabec HC Letci Letňany O 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Filip Rufer HC ISMM Kopřivnice O 1 0 0 0 0 0 0 2
73 Matěj Vála HC Lední Medvědi Pelhřimov O 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Jakub Káník HC David servis České Budějovice Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
75 Filip Krzak HC ISMM Kopřivnice O 1 0 0 0 0 0 0 0
76 Jan Oliva HC Rodos Dvůr Králové O 1 0 0 0 0 0 0 0
77 Milan Antoš HC Kobra Praha O 1 0 0 0 0 0 0 2
78 Robert Bártek HC Děčín O 1 0 0 0 0 0 0 0
79 Radim Pejchal BK Havlíčkův Brod O 1 0 0 0 0 0 0 2
80 Ondřej Vaculík HC David servis České Budějovice Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
81 Lukáš Horák SC Kolín O 1 0 0 0 0 0 0 2
82 Jakub Mrva HC Orlová Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Jan Klodner SKLH Žďár nad Sázavou O 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Josef Hasman SHC Klatovy Ú 1 0 1 1 0 0 0 0
85 Jan Trávník HC Lední Medvědi Pelhřimov O 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Marek Berka HC Děčín Ú 1 1 1 2 0 0 0 6
87 Petr Pergl MOSTEČTÍ LVI Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Dominik Věntus HC Orlová O 1 0 0 0 0 0 0 0
89 Vítězslav Brož HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
90 Richard Cachnín BK Havlíčkův Brod Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
91 Jakub Kynčl HC Trutnov O 1 0 0 0 0 0 0 4
92 Dan Bartoš HC Děčín Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
93 Jiří Hoffmann MOSTEČTÍ LVI O 1 0 0 0 0 0 0 0
94 Jakub Konečný SKLH Žďár nad Sázavou Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Michal Chleborád HC Stadion Vrchlabí O 1 0 0 0 0 0 0 0
96 Martin Šedivý HC Tábor O 1 0 0 0 0 0 0 0
97 Michal Přívozník HC Tábor Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Jáchym Čermák HC Děčín Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
99 Daniel Bespalchenko HC Letci Letňany Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
100 František Gajdoš HC Letci Letňany O 1 0 0 0 0 0 0 0
101 Lukáš Gergel SKLH Žďár nad Sázavou Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
102 Jakub Petržilka BK Havlíčkův Brod Ú 1 0 0 0 0 0 0 2
103 Radim Nejedlý Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
104 Jiří Doležal HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 1 1 2 0 0 0 0
105 Martin Buchta HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
106 Tomáš Rychtera HC Rodos Dvůr Králové Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
107 David Ferleťják HC Orlová Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
108 Vladimír Beneš MOSTEČTÍ LVI Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
109 Aleksandr Guselnikov HC Kobra Praha Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
110 Jonáš Adamec HC Tábor Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
111 Tomáš Černý HC Tábor O 2 0 0 0 0 0 0 2
112 Jakub Loučka NED Hockey Nymburk O 2 0 1 1 0 0 0 0
113 Libor Bezděk HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
114 David Kellner HC Kobra Praha Ú 2 4 1 5 0 0 0 2
115 Radek Seidl HC Tábor Ú 2 0 1 1 0 0 0 2
116 David Vítek HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 2 0 1 1 0 0 0 4
117 Marek Matějíček HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
118 Jakub Dudek HC Bobři Valašské Meziříčí O 2 0 1 1 0 0 0 0
119 Martin Hejna NED Hockey Nymburk Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
120 Filip Havlíček HC Draci Bílina O 2 0 0 0 0 0 0 0
121 Mario Hladil HC Orlová O 2 0 1 1 0 0 0 2
122 Bohumil Sladký SC Kolín O 2 0 1 1 0 0 0 0
123 Petr Foerster NED Hockey Nymburk Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
124 Matěj Kučera HC Orlová O 2 0 0 0 0 0 0 0
125 Jakub Nečas SKLH Žďár nad Sázavou Ú 2 1 0 1 0 0 0 0
126 Vlastimil Hefka SHK Hodonín Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
127 Petr Chlán MOSTEČTÍ LVI Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
128 Jan Šafránek HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
129 Adam Šilhán SHC Klatovy O 2 0 0 0 0 0 0 0
130 Dominik Kuba HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
131 Jan Grim NED Hockey Nymburk Ú 2 0 2 2 0 0 0 0
132 Martin Lokajíček SHC Klatovy O 2 0 0 0 0 0 0 0
133 Matěj Potočný HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
134 Štěpán Čech SKLH Žďár nad Sázavou Ú 2 2 0 2 0 0 0 0
135 Jiří Mrázek HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
136 Matěj Šafář HC Tábor O 2 0 0 0 0 0 0 0
137 David Zdeněk SC Kolín O 2 0 0 0 0 0 0 0
138 Adam Bílek HC Letci Letňany Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
139 Marcel Kunc HC Orlová O 2 0 0 0 0 0 0 0
140 Adam Hilšer HC Nový Jičín Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
141 Radim Teplanský HC Orlová O 2 0 0 0 0 0 0 0
142 Matěj Kolda SHC Klatovy Ú 2 0 1 1 0 0 0 0
143 Daniel Poizl SKLH Žďár nad Sázavou O 2 0 0 0 0 0 0 4
144 Dominick Vašíček SKLH Žďár nad Sázavou Ú 2 1 1 2 0 0 0 0
145 Jakub Procházka SHC Klatovy Ú 2 1 0 1 0 0 0 0
146 Matěj Fríd IHC Králové Písek Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
147 Daniel Piskač HC Lední Medvědi Pelhřimov O 2 0 0 0 0 0 0 2
148 Jakub Černohorský SKLH Žďár nad Sázavou O 2 0 0 0 0 0 0 0
149 Vojtěch Plánka HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
150 Tomáš Vjačka HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 2 0 0 0 0 0 0 2
151 Peter Novák HC Letci Letňany Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
152 Lukáš Nárovec HC Letci Letňany Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
153 Jaroslav Adolf HC Trutnov Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
154 Adam Klatt HC Letci Letňany O 2 0 0 0 0 0 0 0
155 Adam Černý HC Lední Medvědi Pelhřimov O 2 0 0 0 0 0 0 2
156 David Gabriel HC Trutnov O 2 1 0 1 0 0 0 0
157 Břetislav Jančar HC Orlová Ú 2 0 0 0 0 0 0 0
158 Peter Pucher Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
159 Jan Trummer HC David servis České Budějovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
160 Petr Přeučil MOSTEČTÍ LVI Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
161 Martin Sobotka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 3 0 0 0 0 0 0 0
162 Tomáš Vávra HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 3 2 2 4 0 0 0 0
163 Adam Chlapík HC Kobra Praha Ú 3 1 1 2 0 0 0 2
164 Michal Hryciow HC Bobři Valašské Meziříčí O 3 0 1 1 0 0 0 2
165 Jan Plichta MOSTEČTÍ LVI O 3 0 0 0 0 0 0 2
166 Josef Saňa HC Letci Letňany O 3 0 1 1 0 0 0 2
167 Petr Tejral HC Letci Letňany Ú 3 1 1 2 0 0 0 0
168 Martin Hlaváček SC Kolín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
169 Michal Horký DRACI ŠUMPERK Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
170 Martin Kučera HC Draci Bílina Ú 3 1 0 1 0 0 0 0
171 Dominik Moravčík HC Orlová Ú 3 0 1 1 0 0 0 2
172 Michal Jelínek HC Tábor Ú 3 0 2 2 0 0 0 2
173 Martin Hráček HC Lední Medvědi Pelhřimov O 3 0 0 0 0 0 0 0
174 Michael Švarc HC Letci Letňany Ú 3 0 1 1 0 0 0 0
175 Václav Veber HC Řisuty O 3 0 1 1 0 0 0 4
176 Jaroslav Brož HC Letci Letňany Ú 3 1 2 3 0 0 0 0
177 Miroslav Kukla SKLH Žďár nad Sázavou O 3 0 0 0 0 0 0 0
178 Robin Všetečka HC Kobra Praha Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
179 Ondřej Havlín SKLH Žďár nad Sázavou O 3 1 0 1 0 0 0 2
180 Lukáš Junek HC Trutnov O 3 0 0 0 0 0 0 0
181 Vasyl Zheliznyak SC Kolín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
182 Daniel Timura HC Nový Jičín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
183 Matěj Jelínek HC Letci Letňany Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
184 Semen Mirochnikov NED Hockey Nymburk O 3 0 0 0 0 0 0 2
185 Jakub Filip SKLH Žďár nad Sázavou Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
186 Michal Fečo HC Baník Sokolov Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
187 David Haluza DRACI ŠUMPERK Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
188 Karel Klikorka HC Letci Letňany O 3 0 0 0 0 0 0 2
189 Patrik Rašín HC Lední Medvědi Pelhřimov O 3 0 0 0 0 0 0 2
190 Jakub Čížek HC David servis České Budějovice Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
191 Maxmilián Komma HC Tábor Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
192 Adam Dvořák BK Havlíčkův Brod O 3 0 0 0 0 0 0 4
193 Marek Princl SHC Klatovy Ú 3 0 1 1 0 0 0 0
194 Jaroslav Habrman DRACI ŠUMPERK O 3 0 0 0 0 0 0 0
195 Michal Klimo HC Letci Letňany Ú 3 2 4 6 0 0 0 0
196 Milan Petřík IHC Králové Písek Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
197 Štěpán Macháček HC Nový Jičín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
198 Karel Horák HC Děčín Ú 3 0 0 0 0 0 0 0
199 Dušan Pašek SHK Hodonín Ú 3 3 1 4 0 0 0 0
200 Jan Holáň HC Nový Jičín O 3 0 0 0 0 0 0 0
201 Lukáš Květoň HC Tábor Ú 4 4 3 7 0 0 0 2
202 Miroslav Mikel HC Bobři Valašské Meziříčí O 4 0 0 0 0 0 0 0
203 David Janás SHK Hodonín Ú 4 1 1 2 0 0 0 4
204 David Stránský HC Orlová O 4 0 1 1 0 0 0 0
205 Adam Jonáš HC Lední Medvědi Pelhřimov O 4 1 0 1 0 0 0 4
206 Petr Marek SKLH Žďár nad Sázavou O 4 0 0 0 0 0 0 4
207 Viktor Konečný HC Orlová Ú 4 1 1 2 0 0 0 2
208 Jevgenij Pika SKLH Žďár nad Sázavou O 4 0 0 0 0 0 0 0
209 Lukáš Pešek SC Kolín Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
210 Jakub Prchal HC Letci Letňany O 4 0 1 1 0 0 0 0
211 Damien Hradil HC Letci Letňany Ú 4 4 1 5 0 0 0 4
212 Dominik Šedivý HC Rodos Dvůr Králové Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
213 Jakub Žižka MOSTEČTÍ LVI O 4 0 0 0 0 0 0 2
214 Aleš Řezáč HC Tábor Ú 4 0 1 1 0 0 0 0
215 Štěpán Dudycha BK Havlíčkův Brod O 4 1 0 1 0 0 0 0
216 Tomáš Pigl HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 4 0 1 1 0 0 0 0
217 Matyáš Šána HC Lední Medvědi Pelhřimov O 4 1 1 2 0 0 0 2
218 David Vitouch HC Letci Letňany Ú 4 1 1 2 0 0 0 2
219 Adam Starý HC Děčín O 4 0 0 0 0 0 0 0
220 Rudolf Klíma HC Letci Letňany Ú 4 0 0 0 0 0 0 2
221 Oldřich Žítek MOSTEČTÍ LVI O 4 0 1 1 0 0 0 0
222 Kryštof Pejchal HC Letci Letňany Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
223 Dominik Vacík BK Havlíčkův Brod O 4 0 3 3 0 0 0 4
224 Mirek Bazala HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 4 0 0 0 0 0 0 0
225 Domantas Cypas HC Orlová O 4 0 0 0 0 0 0 2
226 Aleksandr Ilin HC Draci Bílina Ú 4 1 1 2 0 0 0 4
227 Silvestrs Selickis HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 4 0 3 3 0 0 0 6
228 Martin Filip HC Rodos Dvůr Králové Ú 5 1 5 6 0 0 0 2
229 Martin Potočný HC Orlová Ú 5 0 0 0 0 0 0 6
230 Petr Macháček HC David servis České Budějovice O 5 0 1 1 0 0 0 22
231 Jan Kanov HC Tábor O 5 0 1 1 0 0 0 4
232 Ondřej Pekárek HC Kobra Praha Ú 5 0 0 0 0 0 0 4
233 Lukáš Gabriel HC Trutnov Ú 5 0 1 1 0 0 0 6
234 Ondřej Šafář HC Baník Sokolov O 5 0 1 1 0 0 0 4
235 Václav Krliš HC Děčín Ú 5 4 5 9 0 0 0 0
236 Jakub Doktor HC David servis České Budějovice Ú 5 1 5 6 0 0 0 0
237 Jan Pixa IHC Králové Písek Ú 5 0 0 0 0 0 0 0
238 Ondřej Procházka BK Havlíčkův Brod Ú 5 5 3 8 0 0 0 18
239 Michal Gago DRACI ŠUMPERK Ú 5 1 1 2 0 0 0 0
240 David Šulák HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 5 0 0 0 0 0 0 4
241 Michal Furch Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 5 0 0 0 0 0 0 2
242 Michal Koňařík HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 5 0 1 1 0 0 0 2
243 Milan Dančišin HC David servis České Budějovice Ú 5 2 1 3 0 0 0 2
244 Filip Doležal HC Letci Letňany Ú 5 1 0 1 0 0 0 0
245 Jan Kotyza HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 5 0 0 0 0 0 0 0
246 Marek Havránek HC ISMM Kopřivnice Ú 5 0 2 2 0 0 0 2
247 Vojtěch Doktor HC David servis České Budějovice O 5 1 0 1 0 0 0 4
248 Alexander Grebenyuk HC Lední Medvědi Pelhřimov O 5 3 1 4 0 0 0 6
249 Jakub Beran MOSTEČTÍ LVI Ú 5 0 0 0 0 0 0 0
250 Viktor Horák BK Havlíčkův Brod O 5 0 1 1 0 0 0 0
251 Filip Krsek HC Trutnov Ú 5 1 0 1 0 0 0 0
252 Jakub Vrána HC Baník Sokolov Ú 5 1 8 9 0 0 0 2
253 Václav Prospal HC David servis České Budějovice O 5 0 0 0 0 0 0 2
254 Marek Špetla HC Trutnov O 5 0 0 0 0 0 0 0
255 Štěpán Štěpánek NED Hockey Nymburk Ú 5 0 1 1 0 0 0 6
256 Josef Fojtík SHK Hodonín Ú 6 2 6 8 0 0 0 2
257 Lukáš Jirkovský HC Draci Bílina O 6 0 0 0 0 0 0 2
258 Jiří Šimoníček HC Rodos Dvůr Králové Ú 6 0 0 0 0 0 0 12
259 Ladislav Hlaveš HC Tábor O 6 0 1 1 0 0 0 2
260 Tadeáš Hejda HC Letci Letňany O 6 0 1 1 0 0 0 4
261 David Šteiner HC Kobra Praha Ú 6 1 1 2 0 0 0 0
262 Lukáš Zukal HC Děčín O 6 0 6 6 0 0 0 0
263 Petr Eret SHC Klatovy Ú 6 4 1 5 0 0 0 2
264 Michal Machač HC Rodos Dvůr Králové Ú 6 1 1 2 0 0 0 2
265 Tomáš Stauber IHC Králové Písek Ú 6 0 0 0 0 0 0 0
266 Jiří Bucek HC Trutnov Ú 6 1 0 1 0 0 0 2
267 Tomáš Nedrda MOSTEČTÍ LVI Ú 6 0 0 0 0 0 0 4
268 Vojtěch Krcho HC David servis České Budějovice Ú 6 0 1 1 0 0 0 0
269 Jonáš Kočica DRACI ŠUMPERK Ú 6 0 0 0 0 0 0 6
270 Dominik Chára HC Trutnov Ú 6 1 1 2 0 0 0 0
271 Filip Černohorský HC Děčín O 6 0 0 0 0 0 0 0
272 Jan Kysučan HC Nový Jičín O 6 0 0 0 0 0 0 0
273 Maxim Bostanzhiev HC Orlová Ú 6 1 3 4 0 0 0 8
274 Sergey Golev HC Orlová Ú 6 3 3 6 0 0 0 2
275 Matyáš Hrubý HC Kobra Praha Ú 6 0 0 0 0 0 0 0
276 Filip Ineman HC Děčín Ú 6 0 0 0 0 0 0 0
277 Pavel Mojžíš DRACI ŠUMPERK O 7 1 1 2 0 0 0 0
278 Martin Kývala HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 7 0 1 1 0 0 0 2
279 Karel Drahorád HC Kobra Praha O 7 1 5 6 0 0 0 0
280 Roman Navarra HC Děčín Ú 7 5 4 9 0 0 0 2
281 Jaroslav Mrowiec HC Orlová O 7 0 3 3 0 0 0 0
282 David Váňa SKLH Žďár nad Sázavou O 7 1 2 3 0 0 0 12
283 Matěj Zabloudil SHK Hodonín Ú 7 1 1 2 2 2 0 6
284 Miroslav Pacoň HC Orlová Ú 7 1 0 1 0 0 0 0
285 Dominik Adam HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 7 6 3 9 0 0 0 0
286 Michal Pochobradský SC Kolín Ú 7 3 0 3 0 0 0 2
287 Michal Silný HC David servis České Budějovice Ú 7 1 0 1 0 0 0 2
288 Robin Caha Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 7 0 0 0 0 0 0 0
289 Dominik Klus HC Lední Medvědi Pelhřimov O 7 0 0 0 0 0 0 8
290 David Valdhans HC Letci Letňany Ú 7 0 0 0 0 0 0 0
291 Matěj Hájek HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 7 0 0 0 0 0 0 0
292 Martin Kocián HC Slezan Opava O 7 0 0 0 0 0 0 0
293 Nikita Mandrik SC Kolín Ú 7 1 1 2 0 0 0 0
294 Richard Mucha HC Kobra Praha Ú 7 2 1 3 0 0 0 0
295 Jan Řezníček HC Rodos Dvůr Králové Ú 7 1 0 1 0 0 0 0
296 Jaroslav Bednář HC Stadion Vrchlabí Ú 8 3 8 11 0 0 0 4
297 Jaroslav Hlinka HC Stadion Vrchlabí Ú 8 1 6 7 0 0 0 0
298 Michal Nevyhoštěný HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 8 3 2 5 0 0 0 10
299 Martin Zdvořáček HC Děčín O 8 0 4 4 0 0 0 2
300 Vojtěch Krejčiřík DRACI ŠUMPERK Ú 8 3 2 5 0 0 0 6
301 Kamil Rýpar SHK Hodonín O 8 0 0 0 0 0 0 0
302 Robert Havlát Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 8 1 5 6 0 0 0 6
303 Ján Blaško HC Orlová Ú 8 1 1 2 0 0 0 4
304 Dominik Cihlář HC Orlová Ú 8 3 6 9 0 0 0 6
305 Erik Mareš HC Děčín O 8 0 1 1 0 0 0 4
306 Marek Leitner HC Draci Bílina Ú 8 1 0 1 0 0 0 4
307 Tomáš Sigmund HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 8 0 1 1 0 0 0 0
308 Rok Macuh HC Orlová Ú 8 4 2 6 0 0 0 22
309 Filip Koffer SC Kolín Ú 8 2 3 5 0 0 0 4
310 Martin Kašák HC Řisuty O 9 0 0 0 0 0 0 4
311 Jan Trummer HC David servis České Budějovice Ú 9 1 3 4 0 0 0 10
312 Martin Kotyra HC Letci Letňany Ú 9 3 2 5 0 0 0 8
313 Martin Baránek HC Draci Bílina Ú 9 2 0 2 0 0 0 10
314 Matěj Hes HC Děčín O 9 0 2 2 0 0 0 4
315 Ondřej Poul HC Trutnov O 9 0 0 0 0 0 0 16
316 Lukáš Motloch HC Nový Jičín Ú 9 3 3 6 0 0 0 14
317 Lukáš Vlček SHC Klatovy Ú 9 0 1 1 0 0 0 4
318 Martin Tůma HC Děčín Ú 9 4 6 10 0 0 0 41
319 Jiří Wasserbauer Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 9 0 0 0 0 0 0 0
320 Famil Amirov HC Děčín Ú 9 0 0 0 0 0 0 4
321 Lukáš Kaukič HC Orlová Ú 9 0 4 4 0 0 0 12
322 Tomáš Syrovátka HC Tábor Ú 9 1 1 2 0 0 0 8
323 Tomáš Mejzlík HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 9 4 6 10 0 0 0 6
324 Dominik Kubišta HC Draci Bílina Ú 9 1 0 1 0 0 0 6
325 Tomáš Jurnečka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 9 0 1 1 0 0 0 0
326 Patrik Říčka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 9 1 0 1 0 0 0 0
327 Michal Steinocher HC Letci Letňany O 9 0 1 1 0 0 0 10
328 Denis Heldák HC Letci Letňany Ú 9 7 6 13 0 0 0 8
329 Ondřej Svoboda HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 9 0 1 1 0 0 0 6
330 Jan Zedek HC Letci Letňany O 9 0 0 0 0 0 0 2
331 Adam Rohla SHC Klatovy Ú 9 0 4 4 0 0 0 6
332 Martin Bučko HC Stadion Vrchlabí O 9 0 2 2 0 0 0 2
333 Bohuslav Tenkrát HC Děčín O 9 0 1 1 0 0 0 2
334 Jan Berger HC Stadion Vrchlabí Ú 10 5 3 8 0 0 0 2
335 Filip Hanták HC Kobra Praha Ú 10 1 4 5 0 0 0 10
336 Lukáš Chalupa HC Letci Letňany O 10 1 2 3 0 0 0 26
337 Jakub Jedlička HC Kobra Praha Ú 10 2 6 8 0 0 0 6
338 Jakub Kužílek DRACI ŠUMPERK O 10 0 2 2 0 0 0 8
339 Ondřej Šťáva SHK Hodonín O 10 0 3 3 1 1 0 4
340 Lukáš Beran BK Havlíčkův Brod Ú 10 0 2 2 0 0 0 2
341 Petr Wiencek NED Hockey Nymburk Ú 10 2 3 5 0 0 0 10
342 Vladimír Oščádal HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 10 0 0 0 0 0 0 4
343 David Čermák SKLH Žďár nad Sázavou Ú 10 9 6 15 0 0 0 2
344 Jan Tlačil SKLH Žďár nad Sázavou Ú 10 4 2 6 0 0 0 4
345 Zdeněk Křížek HC Trutnov Ú 10 0 0 0 0 0 0 8
346 Marek Kažimír HC Slezan Opava O 10 0 0 0 0 0 0 4
347 Petr Slabý HC Lední Medvědi Pelhřimov O 10 1 2 3 0 0 0 0
348 Vojtěch Novák HC Řisuty Ú 10 0 0 0 0 0 0 0
349 Kryštof Bouřil NED Hockey Nymburk Ú 10 0 0 0 0 0 0 0
350 Adam Flok HC Orlová Ú 10 4 3 7 0 0 0 2
351 Jakub Vaněk DRACI ŠUMPERK O 10 0 3 3 0 0 0 18
352 Jakub Palacký HC Nový Jičín Ú 10 0 1 1 0 0 0 2
353 Anatolii Remnev HC Draci Bílina O 10 0 1 1 0 0 0 28
354 Tomáš Plachý HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 11 3 8 11 0 0 0 14
355 Lukáš Tuma HC Kobra Praha Ú 11 2 3 5 0 0 0 12
356 Jiří Kalla HC Řisuty Ú 11 1 3 4 0 0 0 14
357 Miroslav Pokorný HC Rodos Dvůr Králové O 11 1 2 3 0 0 0 16
358 Dominik Rudl HC Bobři Valašské Meziříčí O 11 0 3 3 0 0 0 0
359 Dominik Kafka HC Nový Jičín Ú 11 6 7 13 0 0 0 4
360 Radek Pilař HC Stadion Vrchlabí Ú 11 3 4 7 0 0 0 0
361 Dominik Valík HC Letci Letňany O 11 2 4 6 0 0 0 0
362 Milan Kalaš HC Tábor Ú 11 0 0 0 0 0 0 2
363 Ondřej Kachyňa HC Tábor O 11 3 4 7 0 0 0 6
364 Marek Havlík HC Draci Bílina O 11 1 2 3 0 0 0 12
365 Dominik Točík HC Tábor Ú 11 5 3 8 0 0 0 8
366 Václav Burda NED Hockey Nymburk Ú 11 2 2 4 0 0 0 0
367 Jakub Jenáček HC Bobři Valašské Meziříčí O 11 0 4 4 0 0 0 8
368 Aleš Krtek HC Lední Medvědi Pelhřimov O 11 1 3 4 0 0 0 16
369 Vojtěch Holenda BK Havlíčkův Brod Ú 11 2 1 3 0 0 0 2
370 Alex Hladoník HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 11 1 1 2 0 0 0 0
371 Nikita Voloshin HC Draci Bílina O 11 0 0 0 0 0 0 6
372 Lukáš Siřiště HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 12 0 0 0 0 0 0 12
373 Tomáš Kvapil HC Baník Sokolov O 12 2 2 4 0 0 0 8
374 Václav Půža SKLH Žďár nad Sázavou O 12 3 1 4 0 0 0 8
375 Jakub Kmošek HC Trutnov Ú 12 0 1 1 0 0 0 0
376 Matěj Dubnický HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 12 1 0 1 0 0 0 0
377 Martin Kosnar HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 12 6 3 9 0 0 0 26
378 Michal Houdek SHC Klatovy O 12 0 2 2 0 0 0 4
379 Milan Piovarči HC Řisuty Ú 12 0 0 0 0 0 0 0
380 Michael Kuluris HC Draci Bílina Ú 12 0 1 1 0 0 0 6
381 Mykhaylo Gevorkian HC Draci Bílina Ú 12 0 3 3 0 0 0 2
382 Adam Hořanský HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 13 6 7 13 0 0 0 25
383 Richard Adam HC Lední Medvědi Pelhřimov O 13 0 8 8 0 0 0 8
384 Michal Gecko HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 13 2 1 3 0 0 0 0
385 Dominik Málek HC Děčín O 13 1 6 7 0 0 0 20
386 Martin Starosta HC Rodos Dvůr Králové O 13 0 3 3 0 0 0 2
387 Dávid Kohút HC Letci Letňany Ú 13 9 4 13 0 0 0 10
388 David Košař HC Tábor O 13 1 0 1 0 0 0 8
389 Josef Vrátný HC Lední Medvědi Pelhřimov O 13 0 0 0 0 0 0 4
390 Radim Škrdleta HC Tábor Ú 13 2 2 4 0 0 0 12
391 Mario Kellner SHK Hodonín O 13 0 3 3 0 0 0 8
392 Tomáš Schwamberger HC Letci Letňany Ú 13 2 6 8 0 0 0 6
393 Petr Bouška HC Tábor O 13 0 0 0 0 0 0 8
394 Šimon Antončík HC Kobra Praha Ú 14 6 5 11 0 0 0 38
395 Václav Jankovský SC Kolín Ú 14 8 10 18 0 0 0 8
396 David Peška HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 14 3 2 5 0 0 0 22
397 Ondřej Hrachovský HC Nový Jičín O 14 1 5 6 0 0 0 46
398 Václav Leder HC Trutnov O 14 1 2 3 0 0 0 6
399 Matěj Novotný IHC Králové Písek Ú 14 0 0 0 0 0 0 0
400 Michal Michal HC David servis České Budějovice O 14 0 5 5 0 0 0 14
401 Nikolai Tolokonnikov DRACI ŠUMPERK O 14 2 1 3 0 0 0 4
402 Martin Vágner HC Stadion Vrchlabí O 15 4 3 7 0 0 0 6
403 Petr Zmítko HC Rodos Dvůr Králové Ú 15 1 0 1 0 0 0 4
404 Jakub Kučera HC Letci Letňany O 15 1 0 1 0 0 0 20
405 Jindřich Sklenička MOSTEČTÍ LVI Ú 15 0 1 1 0 0 0 8
406 Roman Jabůrek IHC Králové Písek Ú 15 1 1 2 0 0 0 22
407 Marek Hadrava HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 15 5 5 10 0 0 0 10
408 Vítězslav Beutl HC Nový Jičín O 15 0 3 3 0 0 0 4
409 Jiří Kubeš HC David servis České Budějovice O 15 0 1 1 0 0 0 14
410 Pavel Grauer HC David servis České Budějovice O 15 0 0 0 0 0 0 6
411 David Vacek HC Trutnov Ú 15 2 3 5 0 0 0 4
412 Petr Veleba Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 15 2 2 4 0 0 0 4
413 Matěj Poul HC Trutnov Ú 15 0 2 2 0 0 0 16
414 Adam Štěpánek HC Letci Letňany O 15 1 0 1 0 0 0 6
415 Ondřej Tvrdík HC Orlová Ú 15 1 0 1 0 0 0 8
416 Jan Fědor HC Slezan Opava O 15 0 0 0 2 2 0 0
417 Štěpán Kadilák HC Tábor Ú 16 2 0 2 0 0 0 12
418 Filip Kuťák HC Orlová Ú 16 8 15 23 0 0 0 10
419 Jakub Pípal HC Tábor Ú 16 2 3 5 0 0 0 6
420 David Voženílek NED Hockey Nymburk Ú 16 2 3 5 0 0 0 14
421 Roman Tintěra IHC Králové Písek O 16 1 4 5 0 0 0 26
422 Marek Mlčoch SC Kolín O 16 2 2 4 0 0 0 10
423 Jan Tesař HC Tábor O 16 1 2 3 0 0 0 0
424 Daniel Piš HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 16 1 1 2 0 0 0 6
425 Jaroslav Vašíček MOSTEČTÍ LVI Ú 16 3 3 6 0 0 0 6
426 Roman Švík HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 16 3 0 3 0 0 0 4
427 Alkhas Kochkarev HC Draci Bílina O 16 1 3 4 0 0 0 26
428 Štěpán Hřebejk HC David servis České Budějovice Ú 17 4 9 13 0 0 0 76
429 Karel Benýšek SHK Hodonín Ú 17 2 3 5 0 0 0 0
430 Martin Hadrava HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 17 11 9 20 0 0 0 10
431 Martin Kunrt MOSTEČTÍ LVI O 17 0 2 2 0 0 0 16
432 Martin Vysloužil HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 17 8 13 21 0 0 0 18
433 Tomáš Pelikán Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 17 2 3 5 0 0 0 2
434 Tom Polák SHK Hodonín Ú 17 0 0 0 0 0 0 0
435 Ondřej Hamerský HC Rodos Dvůr Králové O 17 1 0 1 0 0 0 39
436 Dominik Raška HC ISMM Kopřivnice Ú 17 4 1 5 0 0 0 0
437 Jakub Drda HC Tábor Ú 17 4 4 8 0 0 0 6
438 Jan Štěpánek SHC Klatovy O 17 2 1 3 0 0 0 6
439 Tomáš Přibyl HC Baník Sokolov O 17 0 2 2 0 0 0 2
440 Jan Šuráň HC Vlci Jablonec nad Nisou O 17 0 0 0 0 0 0 10
441 David Smékal HC Trutnov Ú 17 4 3 7 0 0 0 14
442 Štěpán Sedláček HC Rodos Dvůr Králové Ú 17 3 3 6 0 0 0 4
443 Ruslan Amirov HC Orlová O 17 1 8 9 0 0 0 26
444 Jan Dresler SHK Hodonín O 18 4 7 11 0 0 0 12
445 Miroslav Kopic HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 18 9 7 16 0 0 0 10
446 Radim Heřman HC Tábor Ú 18 10 6 16 0 0 0 20
447 Ondřej Hříbal HC Děčín O 18 0 8 8 0 0 0 12
448 Karel Šefl HC Trutnov O 18 2 6 8 0 0 0 36
449 Luboš Adam HC Orlová O 18 1 5 6 0 0 0 6
450 Petr Procházka HC David servis České Budějovice O 18 1 9 10 0 0 0 12
451 Tomáš Šmerha HC Kobra Praha Ú 18 13 9 22 0 0 0 38
452 Karel Schmidmayer HC David servis České Budějovice Ú 18 3 0 3 0 0 0 87
453 Martin Červenka SHC Klatovy Ú 18 0 1 1 0 0 0 18
454 Richard Šeba HC Kobra Praha Ú 18 0 0 0 0 0 0 8
455 Jan Kříž HC David servis České Budějovice O 18 0 2 2 0 0 0 12
456 Petr Kobes HC Draci Bílina Ú 19 1 5 6 0 0 0 8
457 Marcel Dvořák HC Tábor O 19 0 2 2 0 0 0 14
458 Jakub Šuhaj HC David servis České Budějovice Ú 19 5 3 8 0 0 0 8
459 Ondřej Dvořák HC Draci Bílina O 19 0 1 1 0 0 0 41
460 Jakub Čejka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 19 8 4 12 0 0 0 37
461 Lukáš Netolický HC Kobra Praha Ú 19 3 3 6 0 0 0 10
462 Albert Šiller SHC Klatovy O 19 0 2 2 0 0 0 12
463 David Pelant IHC Králové Písek O 19 0 0 0 0 0 0 2
464 Jiří Procházka HC Děčín Ú 20 1 2 3 0 0 0 6
465 Tomáš Dyrynk HC Letci Letňany Ú 20 4 9 13 0 0 0 8
466 Jan Puškár HC Orlová O 20 1 7 8 0 0 0 8
467 Radim Ferda Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 20 9 7 16 0 0 0 14
468 Marek Rubner HC Orlová Ú 20 6 15 21 0 0 0 6
469 Adam Váchal SHC Klatovy O 20 0 3 3 0 0 0 4
470 Daniel Paťava HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 20 5 1 6 0 0 0 0
471 Dominik Řepík HC Rodos Dvůr Králové Ú 20 6 2 8 0 0 0 18
472 Vít Reitspies SHC Klatovy Ú 20 1 2 3 0 0 0 6
473 Libor Šíp DRACI ŠUMPERK Ú 20 0 0 0 0 0 0 0
474 Jakub Vitebský HC Rodos Dvůr Králové O 20 0 1 1 0 0 0 12
475 Matěj Zadražil HC Baník Sokolov Ú 21 15 10 25 0 0 0 6
476 Daniel Arnošt NED Hockey Nymburk Ú 21 3 10 13 0 0 0 10
477 Martin Gregar SKLH Žďár nad Sázavou Ú 21 2 6 8 0 0 0 6
478 Jan Raiterman HC Tábor O 21 0 0 0 0 0 0 22
479 Pavel Jarý HC Draci Bílina O 21 1 0 1 0 0 0 20
480 Tomáš Soukup HC Letci Letňany Ú 21 6 5 11 0 0 0 10
481 Patrik Bulín Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 21 0 1 1 0 0 0 2
482 Marek Voženílek HC Stadion Vrchlabí O 22 2 1 3 0 0 0 34
483 Ondřej Panna HC Letci Letňany Ú 22 5 12 17 0 0 0 8
484 Tomáš Rod IHC Králové Písek Ú 22 0 1 1 0 0 0 4
485 Matouš Patočka HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 22 3 4 7 0 0 0 4
486 Jan Bečvář HC Baník Sokolov Ú 22 3 8 11 0 0 0 4
487 Filip Moník HC Stadion Vrchlabí Ú 22 0 1 1 0 0 0 0
488 Daniel Dudáček HC David servis České Budějovice O 22 1 10 11 0 0 0 18
489 Denis Blecha DRACI ŠUMPERK Ú 22 0 1 1 0 0 0 0
490 Lukáš Krupka SKLH Žďár nad Sázavou Ú 23 4 3 7 0 0 0 32
491 Josef Urbanec HC Řisuty Ú 23 8 6 14 0 0 0 14
492 Radim Ostrčil HC Bobři Valašské Meziříčí O 23 6 8 14 0 0 0 47
493 Martin Kříž BK Havlíčkův Brod O 23 1 2 3 0 0 0 50
494 Adam Keller HC Letci Letňany O 23 2 1 3 0 0 0 20
495 Daniel Svoboda HC Trutnov Ú 23 18 11 29 0 0 0 45
496 David Michel HC Nový Jičín Ú 23 10 15 25 0 0 0 8
497 Vojtěch Baroš HC Bobři Valašské Meziříčí O 23 3 4 7 0 0 0 22
498 Kryštof Hroudný NED Hockey Nymburk O 23 0 0 0 0 0 0 10
499 Michal Hotěk HC Baník Sokolov Ú 23 5 10 15 0 0 0 4
500 Filip Eliáš HC Letci Letňany O 23 4 6 10 0 0 0 24
501 Libor Kamas HC Bobři Valašské Meziříčí O 23 0 1 1 0 0 0 4
502 Jaroslav Kasík HC Kobra Praha O 24 5 14 19 0 0 0 42
503 Michal Procházka HC Stadion Vrchlabí Ú 24 8 3 11 0 0 0 10
504 Ivan Ďurač NED Hockey Nymburk Ú 24 16 18 34 0 0 0 31
505 Daniel Szturc HC Orlová O 24 0 0 0 0 0 0 4
506 Jiří Brodek HC Orlová Ú 24 4 3 7 0 0 0 20
507 Jakub Šilhan HC Letci Letňany Ú 24 0 4 4 0 0 0 26
508 Michal Dang HC Orlová Ú 24 4 1 5 0 0 0 4
509 Stanislav Kaminsky HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 24 4 2 6 0 0 0 8
510 Tomáš Plíhal HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 25 14 27 41 0 0 0 14
511 Michal Pšurný HC Stadion Vrchlabí Ú 25 0 5 5 0 0 0 0
512 Jan Fišera SHK Hodonín O 25 2 2 4 0 0 0 107
513 Martin Havran HC Tábor O 25 4 9 13 0 0 0 52
514 Petr Tomis HC Orlová O 25 2 7 9 0 0 0 6
515 Petr Krutiš Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 25 13 23 36 0 0 0 18
516 Jan Ježek HC Rodos Dvůr Králové Ú 25 3 8 11 0 0 0 2
517 Daniel Vachutka DRACI ŠUMPERK Ú 25 9 14 23 0 0 0 8
518 Jakub Houfek SHC Klatovy O 25 6 14 20 0 0 0 61
519 Ondřej Hampl HC Řisuty Ú 25 7 8 15 0 0 0 4
520 Adam Heinzl HC Draci Bílina O 25 0 6 6 0 0 0 59
521 René Kysučan HC Orlová Ú 25 5 6 11 0 0 0 10
522 Patrik Kadeřávek BK Havlíčkův Brod O 25 4 7 11 0 0 0 8
523 Martin Franc HC Rodos Dvůr Králové O 25 4 8 12 0 0 0 24
524 Štěpán Havránek HC Stadion Vrchlabí O 25 5 6 11 0 0 0 10
525 Dominik Brzek HC Draci Bílina O 25 5 11 16 0 0 0 6
526 Tomáš Libovický HC Řisuty O 25 1 4 5 0 0 0 20
527 Hanuš Petržílka HC Draci Bílina O 25 2 0 2 0 0 0 27
528 Josef Roubal SHC Klatovy Ú 25 11 11 22 0 0 0 26
529 Martin Nepokoj BK Havlíčkův Brod O 25 5 5 10 0 0 0 10
530 Kristián Leška SHK Hodonín Ú 25 1 1 2 0 0 0 2
531 Aleksander Suvorov HC Trutnov O 25 0 2 2 0 0 0 30
532 Šimon Kuchařík HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 25 0 1 1 0 0 0 8
533 Miroslav Kuncl MOSTEČTÍ LVI O 26 1 11 12 0 0 0 83
534 Martin Semrád HC Kobra Praha O 26 1 1 2 0 0 0 24
535 Matěj Blinka BK Havlíčkův Brod Ú 26 5 12 17 0 0 0 43
536 Karel Bičiště NED Hockey Nymburk Ú 26 3 10 13 0 0 0 46
537 Jan Marcilis IHC Králové Písek Ú 26 5 5 10 0 0 0 22
538 Adam Kropka HC Orlová O 26 1 1 2 0 0 0 18
539 Jiří Vošta HC Draci Bílina O 26 0 2 2 0 0 0 12
540 Šimon Náprstek HC Řisuty Ú 26 6 7 13 0 0 0 45
541 Tomáš Hajič HC Tábor O 26 8 9 17 0 0 0 10
542 Miroslav Tejko HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 26 1 3 4 0 0 0 8
543 Jakub Muška HC Stadion Vrchlabí O 26 4 3 7 0 0 0 30
544 Radek Jelínek SC Kolín O 26 0 3 3 0 0 0 4
545 Roman Cikánek HC Draci Bílina O 26 2 1 3 0 0 0 20
546 Martin Slabý HC Kobra Praha Ú 26 0 2 2 0 0 0 2
547 Jan Matiášek SHC Klatovy Ú 26 11 6 17 0 0 0 10
548 Adam Novák IHC Králové Písek Ú 26 2 0 2 0 0 0 8
549 Jakub Dušan Vaňo HC Nový Jičín Ú 26 3 1 4 0 0 0 6
550 Tomáš Vak HC David servis České Budějovice Ú 27 16 18 34 0 0 0 30
551 Petr Chytráček HC Trutnov Ú 27 8 5 13 0 0 0 14
552 Tomáš Faigl HC Děčín Ú 27 10 18 28 0 0 0 4
553 Václav Kolářík HC Řisuty O 27 5 10 15 0 0 0 18
554 Vojtěch Havlas HC Rodos Dvůr Králové Ú 27 8 13 21 0 0 0 22
555 Vladimír Port HC Lední Medvědi Pelhřimov O 27 3 4 7 0 0 0 28
556 Richard Kristl SHC Klatovy Ú 27 9 20 29 0 0 0 95
557 Marek Ryzák HC Kobra Praha O 27 9 15 24 0 0 0 97
558 Patrik Balcar HC Děčín O 27 2 9 11 0 0 0 32
559 Lukáš Hort SKLH Žďár nad Sázavou O 27 1 4 5 0 0 0 14
560 David Matějka HC Kobra Praha Ú 27 5 15 20 0 0 0 12
561 Patrik Hidveghy HC Stadion Vrchlabí Ú 27 3 4 7 0 0 0 2
562 David Markov SHC Klatovy Ú 27 1 1 2 0 0 0 2
563 Oto Rudovský HC Řisuty O 27 1 1 2 0 0 0 16
564 Jakub Čuřík DRACI ŠUMPERK Ú 28 8 18 26 0 0 0 28
565 Robin Gebauer HC ISMM Kopřivnice Ú 28 12 15 27 0 0 0 83
566 Martin Kuřítko SKLH Žďár nad Sázavou Ú 28 10 16 26 0 0 0 52
567 Lukáš Králík DRACI ŠUMPERK Ú 28 7 4 11 0 0 0 10
568 Marek Švec HC Baník Sokolov Ú 28 6 14 20 0 0 0 26
569 Štěpán Kuchynka HC Děčín Ú 28 11 15 26 0 0 0 18
570 Tadeáš Kocián HC Rodos Dvůr Králové Ú 28 2 5 7 0 0 0 14
571 Jakub Čmolík MOSTEČTÍ LVI Ú 28 3 9 12 0 0 0 30
572 Jaroslav Chlouba HC Letci Letňany Ú 28 5 14 19 0 0 0 32
573 Patrik Zayml HC Tábor Ú 28 9 7 16 0 0 0 47
574 Jiří Kopic BK Havlíčkův Brod O 28 4 11 15 0 0 0 57
575 Jakub Sysel SHC Klatovy O 28 0 5 5 0 0 0 16
576 Matěj Mach HC ISMM Kopřivnice Ú 28 4 6 10 1 1 0 32
577 David Vobořil HC Letci Letňany O 28 2 2 4 0 0 0 10
578 Vojtěch Faltys HC Rodos Dvůr Králové O 28 2 3 5 0 0 0 22
579 Petr Mašek HC Draci Bílina Ú 28 6 4 10 0 0 0 62
580 Lukáš Nedorost HC Letci Letňany Ú 28 0 0 0 0 0 0 18
581 Martin Gebell HC Letci Letňany O 28 0 1 1 0 0 0 0
582 Antonín Kadlec SC Kolín Ú 28 2 4 6 0 0 0 10
583 Kamil Černý HC Tábor O 29 1 6 7 0 0 0 38
584 Vítězslav Nedrda MOSTEČTÍ LVI Ú 29 8 27 35 0 0 0 80
585 David Skočovský HC Kobra Praha O 29 1 6 7 0 0 0 16
586 Lukáš Finsterle SHK Hodonín Ú 29 23 18 41 2 2 0 52
587 Lukáš Hrdlička MOSTEČTÍ LVI Ú 29 7 16 23 0 0 0 22
588 Dominik Barbora HC Letci Letňany Ú 29 7 6 13 0 0 0 26
589 Lubomír Kovařík HC Baník Sokolov Ú 29 14 15 29 0 0 0 16
590 Jaroslav Šimeček HC Draci Bílina Ú 29 13 19 32 0 0 0 4
591 Lukáš Havelka SC Kolín O 29 2 4 6 0 0 0 16
592 Marek Duben HC Tábor O 29 0 5 5 0 0 0 32
593 Jakub Semirád SC Kolín Ú 29 11 14 25 0 0 0 12
594 Jiří Horák HC Letci Letňany Ú 29 5 5 10 0 0 0 6
595 Adam Škutchan SHK Hodonín Ú 29 14 8 22 0 0 0 12
596 Lukáš Procházka HC Letci Letňany Ú 29 1 2 3 0 0 0 20
597 Jan Korec HC ISMM Kopřivnice Ú 29 1 3 4 0 0 0 0
598 Ondřej Leština SHC Klatovy O 29 3 7 10 0 0 0 28
599 Daniel Pecha HC Nový Jičín Ú 29 3 7 10 0 0 0 10
600 Kamil Klíma HC Orlová Ú 29 3 5 8 0 0 0 4
601 Jan Mar HC Nový Jičín O 29 0 3 3 0 0 0 16
602 Roman Janoušek HC Trutnov Ú 29 4 5 9 0 0 0 12
603 Vojtěch Šuhaj IHC Králové Písek Ú 29 3 3 6 0 0 0 34
604 Jiří Vašíček HC Stadion Vrchlabí O 30 4 9 13 0 0 0 143
605 Martin Tomášek HC ISMM Kopřivnice Ú 30 14 16 30 1 1 0 30
606 Jan Tomeček HC Baník Sokolov O 30 2 9 11 0 0 0 14
607 Jiří Dostál HC Řisuty O 30 2 11 13 0 0 0 36
608 Petr Pilař HC Rodos Dvůr Králové O 30 1 8 9 0 0 0 12
609 Vojtěch Tulačka SHC Klatovy Ú 30 13 24 37 0 0 0 30
610 Bartoloměj Uhlíř HC Letci Letňany Ú 30 0 5 5 0 0 0 46
611 Adam Rulík HC Baník Sokolov O 30 3 10 13 0 0 0 20
612 Jan Poruba HC Nový Jičín Ú 30 14 19 33 0 0 0 42
613 Jakub Metelka HC Nový Jičín O 30 2 3 5 0 0 0 38
614 Jan Smejkal NED Hockey Nymburk Ú 30 5 8 13 0 0 0 8
615 Jiří Weintritt HC Bobři Valašské Meziříčí O 30 2 14 16 0 0 0 20
616 Vojtěch Pražák HC Trutnov O 30 0 6 6 0 0 0 12
617 Adam Spálovský HC Orlová Ú 30 0 4 4 0 0 0 14
618 Lukáš Irgl HC Nový Jičín Ú 30 3 5 8 0 0 0 22
619 Tomáš Kolíček HC Draci Bílina Ú 30 4 0 4 0 0 0 57
620 Tomáš Urban HC Draci Bílina Ú 31 13 23 36 0 0 0 59
621 Martin Tondr HC Rodos Dvůr Králové O 31 3 14 17 0 0 0 30
622 Jaroslav Šaršok SHK Hodonín Ú 31 1 11 12 0 0 0 18
623 Stanislav Eis NED Hockey Nymburk Ú 31 11 15 26 0 0 0 38
624 Matěj Málek HC Nový Jičín Ú 31 7 5 12 0 0 0 83
625 Jiří Slovák HC Nový Jičín Ú 31 14 7 21 0 0 0 33
626 Patrik Michálek HC Baník Sokolov O 31 1 4 5 0 0 0 20
627 Patrik Dalajka HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 31 4 7 11 0 0 0 16
628 Ondřej Kopta HC Děčín Ú 31 8 12 20 0 0 0 8
629 Jakub Kuzďas NED Hockey Nymburk Ú 31 6 5 11 0 0 0 2
630 Vladimír Váňa HC Bobři Valašské Meziříčí O 31 0 5 5 0 0 0 16
631 Michal Šíma HC Řisuty O 31 2 7 9 0 0 0 16
632 Adam Novák HC Draci Bílina O 31 1 6 7 0 0 0 36
633 Ondřej Imrich HC ISMM Kopřivnice O 31 1 5 6 1 1 0 22
634 Tomáš Kohút HC Lední Medvědi Pelhřimov O 31 3 7 10 0 0 0 42
635 Štěpán Hanzlík SHC Klatovy Ú 31 9 9 18 0 0 0 12
636 Jan Hanuš HC Letci Letňany O 31 0 1 1 0 0 0 47
637 Pavel Řepka HC Řisuty Ú 31 3 9 12 0 0 0 4
638 Pavel Zajan HC Děčín Ú 31 10 10 20 0 0 0 56
639 Lukáš Prášek HC Tábor Ú 31 5 9 14 0 0 0 42
640 Jakub Tatar HC Trutnov Ú 31 5 6 11 0 0 0 14
641 Pavel Kuběna HC Baník Sokolov Ú 32 14 18 32 0 0 0 16
642 Tomáš Rod HC Řisuty Ú 32 5 24 29 0 0 0 6
643 Petr Seidler HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 32 19 20 39 0 0 0 70
644 Jakub Mulač HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 32 9 17 26 0 0 0 50
645 Filip Kasalý HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 32 6 23 29 0 0 0 83
646 Tomáš Čechura HC Vlci Jablonec nad Nisou O 32 0 4 4 0 0 0 70
647 David Homolka HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 32 7 16 23 0 0 0 36
648 Jakub Vrána HC Baník Sokolov Ú 32 12 20 32 0 0 0 8
649 Marcel Juráň Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 32 6 11 17 0 0 0 16
650 Norair Hovsepjan HC Orlová Ú 32 6 15 21 0 0 0 28
651 Jakub Procházka HC Draci Bílina Ú 32 31 24 55 0 0 0 50
652 Michal Fortelka HC Řisuty Ú 32 14 8 22 0 0 0 28
653 Jan Milfait BK Havlíčkův Brod Ú 32 18 30 48 0 0 0 28
654 Šimon Červinský IHC Králové Písek O 32 2 1 3 0 0 0 16
655 Jan Sonnek HC Nový Jičín Ú 32 8 10 18 0 0 0 10
656 Jan Bárta HC David servis České Budějovice Ú 32 12 10 22 0 0 0 10
657 Petr Josefus NED Hockey Nymburk Ú 32 16 20 36 0 0 0 48
658 Miroslav Kuba SHK Hodonín Ú 32 6 4 10 0 0 0 22
659 Štěpán Urbánek MOSTEČTÍ LVI O 32 1 12 13 0 0 0 38
660 Petr Melovič HC Vlci Jablonec nad Nisou O 32 0 1 1 0 0 0 6
661 Pavel Kordule HC Děčín Ú 32 25 16 41 0 0 0 12
662 Dmitry Vorobyev DRACI ŠUMPERK Ú 32 15 18 33 0 0 0 14
663 Ondřej Martiník HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 33 7 8 15 0 0 0 22
664 Vojtěch Šik HC Baník Sokolov O 33 6 17 23 0 0 0 28
665 Filip Matějka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 33 3 8 11 0 0 0 14
666 Ján Bendík HC Stadion Vrchlabí O 33 4 13 17 0 0 0 54
667 David Šafránek SC Kolín Ú 33 28 20 48 0 0 0 61
668 Tomáš Brokeš HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 33 14 19 33 0 0 0 44
669 Jaroslav Tomeček HC Nový Jičín O 33 4 7 11 0 0 0 30
670 Matěj Suk HC Trutnov O 33 1 3 4 0 0 0 18
671 Milan Böhm MOSTEČTÍ LVI Ú 33 8 8 16 0 0 0 32
672 Roman Fučík MOSTEČTÍ LVI O 33 4 10 14 0 0 0 22
673 Stanislav Báchor HC Bobři Valašské Meziříčí O 33 3 8 11 0 0 0 20
674 Josef Zuzaník HC ISMM Kopřivnice O 33 2 4 6 0 0 0 40
675 Josef Stříbrný HC Baník Sokolov Ú 33 14 17 31 0 0 0 8
676 Erik Hložánek SHK Hodonín Ú 33 5 1 6 0 0 0 12
677 David Vyskočil HC Řisuty Ú 33 4 13 17 0 0 0 16
678 Kryštof Hrala HC Tábor Ú 33 1 9 10 0 0 0 34
679 Vincent Keszi HC Baník Sokolov Ú 33 10 12 22 0 0 0 2
680 Jakub Loukota HC Děčín O 33 0 4 4 0 0 0 2
681 Jakub Martinec HC Trutnov Ú 33 10 12 22 0 0 0 16
682 Štěpán Matějček HC Stadion Vrchlabí Ú 33 16 17 33 0 0 0 36
683 Tomáš Nezbeda HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 33 9 9 18 0 0 0 12
684 Martin Koupal IHC Králové Písek Ú 33 4 8 12 0 0 0 38
685 Dominik Zumr SC Kolín Ú 33 16 20 36 0 0 0 28
686 Vojtěch Kovařík HC Orlová Ú 33 6 6 12 0 0 0 24
687 Miroslav Krupa HC Nový Jičín Ú 33 2 1 3 0 0 0 14
688 Tomáš Hačecký Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 33 0 2 2 0 0 0 16
689 Róbert Mikéska SHK Hodonín O 33 8 24 32 0 0 0 40
690 David Hruška HC Baník Sokolov Ú 34 12 14 26 0 0 0 12
691 David Stříž HC ISMM Kopřivnice O 34 7 14 21 1 1 0 34
692 Pavel Mrňa HC Stadion Vrchlabí Ú 34 13 18 31 0 0 0 126
693 Pavel Smolka MOSTEČTÍ LVI Ú 34 27 28 55 0 0 0 2
694 Milan Valašek HC Rodos Dvůr Králové Ú 34 20 11 31 0 0 0 18
695 Michal Chvostek HC Nový Jičín Ú 34 4 11 15 0 0 0 14
696 Roman Mikeš Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 34 6 16 22 0 0 0 16
697 Jakub Schejbal HC Kobra Praha O 34 7 6 13 0 0 0 47
698 Jiří Půhoný HC Rodos Dvůr Králové Ú 34 20 25 45 0 0 0 2
699 Jan Wasserbauer SKLH Žďár nad Sázavou O 34 14 23 37 0 0 0 22
700 Michal Petira HC Rodos Dvůr Králové O 34 1 6 7 0 0 0 23
701 Lukáš Kastner HC Stadion Vrchlabí Ú 34 8 12 20 0 0 0 26
702 David Ballner HC Orlová Ú 34 12 12 24 0 0 0 35
703 Tomáš Tržický NED Hockey Nymburk O 34 3 2 5 0 0 0 14
704 Lukáš Jícha SKLH Žďár nad Sázavou Ú 34 9 12 21 2 2 0 66
705 Matyáš Kačírek NED Hockey Nymburk Ú 34 4 6 10 0 0 0 16
706 Jakub Komínek HC Draci Bílina Ú 34 14 17 31 0 0 0 51
707 Ondřej Pajk HC Baník Sokolov O 34 4 4 8 0 0 0 14
708 Josef Pilný SC Kolín O 34 3 3 6 0 0 0 14
709 Tomáš Andris HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 34 3 10 13 0 0 0 10
710 Jegor Gnusin HC Draci Bílina Ú 34 3 8 11 0 0 0 16
711 Michal Oliverius HC Děčín Ú 35 10 35 45 0 0 0 86
712 Aleš Koželuh SKLH Žďár nad Sázavou O 35 3 1 4 0 0 0 50
713 Ondřej Sluštík HC ISMM Kopřivnice Ú 35 10 17 27 0 0 0 34
714 Jan Semorád HC Trutnov Ú 35 16 16 32 0 0 0 42
715 Lukáš Tondr HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 35 18 29 47 0 0 0 28
716 Tomáš Přeučil MOSTEČTÍ LVI Ú 35 13 19 32 0 0 0 42
717 Lukáš Sumerauer HC David servis České Budějovice Ú 35 6 9 15 0 0 0 16
718 František Mála MOSTEČTÍ LVI Ú 35 23 18 41 0 0 0 22
719 Jakub Lehečka HC Nový Jičín Ú 35 14 22 36 0 0 0 14
720 Jaroslav Rittig NED Hockey Nymburk O 35 2 5 7 0 0 0 46
721 Jiří Bárta HC David servis České Budějovice Ú 35 17 17 34 0 0 0 84
722 Marek Lupač Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 35 4 3 7 0 0 0 20
723 Filip Beneš BK Havlíčkův Brod Ú 35 6 7 13 0 0 0 33
724 Ondřej Sýkora HC Děčín Ú 35 11 21 32 0 0 0 26
725 Petr Škopek HC David servis České Budějovice O 35 5 18 23 0 0 0 46
726 Tomáš Půlpán HC Stadion Vrchlabí Ú 35 4 14 18 0 0 0 16
727 Marek Němec SC Kolín Ú 35 10 9 19 0 0 0 118
728 Tomáš Ludvík BK Havlíčkův Brod Ú 35 7 2 9 0 0 0 10
729 Vojtěch Adamík HC Nový Jičín O 35 5 7 12 0 0 0 30
730 Jiří Babec HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 35 6 7 13 0 0 0 81
731 Jan Bárdoš HC Děčín Ú 35 8 9 17 0 0 0 16
732 Petr Vodička HC Baník Sokolov O 35 1 6 7 0 0 0 18
733 David Chládek HC Řisuty O 35 3 4 7 0 0 0 22
734 Petr Patyk HC Řisuty Ú 35 17 20 37 0 0 0 39
735 Tomáš Vracovský HC Baník Sokolov Ú 35 20 23 43 0 0 0 22
736 Radim Štěpánek HC Orlová O 35 5 12 17 0 0 0 48
737 Luboš Kozák SC Kolín Ú 35 9 13 22 0 0 0 16
738 Karel Strnad IHC Králové Písek Ú 35 4 2 6 0 0 0 8
739 Vojtěch Šmíd BK Havlíčkův Brod O 35 5 10 15 0 0 0 20
740 Lukáš Bezděk HC Trutnov O 35 2 10 12 0 0 0 32
741 Filip Palička HC Nový Jičín Ú 35 4 9 13 0 0 0 10
742 Tomáš Kynčl HC Stadion Vrchlabí O 35 1 5 6 0 0 0 10
743 Jakub Moník HC Stadion Vrchlabí O 35 0 2 2 0 0 0 8
744 Robin Martínek SC Kolín Ú 35 9 8 17 0 0 0 16
745 Václav Beran HC Letci Letňany O 35 1 7 8 0 0 0 30
746 Michal Kučera HC Řisuty Ú 35 8 13 21 0 0 0 12
747 Jonáš Kronus HC David servis České Budějovice Ú 35 4 3 7 0 0 0 18
748 Tomáš Jungvirt HC Draci Bílina O 35 0 12 12 0 0 0 28
749 Josef Malý SC Kolín Ú 36 13 31 44 0 0 0 10
750 Ladislav Rytnauer Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 36 30 25 55 0 0 0 10
751 Ondřej Kříž NED Hockey Nymburk O 36 4 24 28 0 0 0 34
752 František Bakrlík MOSTEČTÍ LVI Ú 36 24 30 54 0 0 0 121
753 Tomáš Mrkvička HC Vlci Jablonec nad Nisou O 36 5 29 34 0 0 0 85
754 Vladimír Kýhos MOSTEČTÍ LVI Ú 36 17 29 46 0 0 0 6
755 Jan Hanzl SC Kolín O 36 1 18 19 0 0 0 26
756 Petr Přindiš HC Baník Sokolov O 36 4 22 26 0 0 0 77
757 Kamil Bříška HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 36 38 34 72 0 0 0 40
758 Aleš Půlpán HC Stadion Vrchlabí Ú 36 14 14 28 0 0 0 26
759 Petr Pýcha SC Kolín O 36 3 27 30 0 0 0 18
760 Tomáš Semrád BK Havlíčkův Brod O 36 10 27 37 0 0 0 22
761 Petr Gewiese DRACI ŠUMPERK O 36 5 8 13 0 0 0 46
762 Josef Kolda SKLH Žďár nad Sázavou O 36 1 16 17 1 1 0 28
763 Ondřej Krpata HC Řisuty Ú 36 18 16 34 0 0 0 81
764 Martin Barták SC Kolín O 36 0 2 2 0 0 0 22
765 Jiří Peroutka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 36 2 9 11 0 0 0 22
766 Kryštof Kulhánek BK Havlíčkův Brod O 36 8 16 24 0 0 0 68
767 Dominik Šteiner HC Kobra Praha O 36 10 18 28 0 0 0 46
768 Patrik Urban HC Stadion Vrchlabí Ú 36 11 21 32 0 0 0 26
769 Jakub Slavík SHC Klatovy O 36 2 8 10 0 0 0 48
770 Marek Březina SC Kolín O 36 6 10 16 0 0 0 16
771 Petr Kuchta BK Havlíčkův Brod Ú 36 5 10 15 0 0 0 61
772 David Kozlík BK Havlíčkův Brod Ú 36 5 3 8 0 0 0 8
773 Michal Žák HC Bobři Valašské Meziříčí O 36 11 31 42 0 0 0 38
774 Tomáš Chlubna BK Havlíčkův Brod Ú 36 8 8 16 0 0 0 24
775 Marek Frk HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 36 11 9 20 0 0 0 42
776 Radomír Vaněk HC Děčín O 36 3 8 11 0 0 0 68
777 Jan Šmíd HC Orlová Ú 36 8 18 26 0 0 0 18
778 Vladimír Hanus IHC Králové Písek O 36 5 15 20 2 2 0 10
779 Marek Smrčka HC Orlová Ú 36 0 7 7 0 0 0 6
780 Michail Potěchin HC Řisuty O 36 4 10 14 0 0 0 14
781 Aleš Knesl NED Hockey Nymburk O 36 7 9 16 0 0 0 62
782 Lukáš Sladkovský HC Orlová Ú 36 13 14 27 0 0 0 42
783 Jiří Kysela HC Kobra Praha Ú 36 7 5 12 0 0 0 42
784 Viktor Nestrašil HC Kobra Praha Ú 36 18 28 46 0 0 0 8
785 Petr Šendera HC Orlová O 36 4 8 12 0 0 0 42
786 Daniel Kolouch NED Hockey Nymburk Ú 36 10 13 23 0 0 0 20
787 Jan Mašek NED Hockey Nymburk O 36 0 3 3 0 0 0 14
788 Jiří Kališ SKLH Žďár nad Sázavou O 36 2 4 6 0 0 0 54
789 Jan Radoš HC David servis České Budějovice O 36 2 7 9 0 0 0 32
790 Martin Trapl HC Baník Sokolov Ú 36 10 10 20 0 0 0 8
791 Daniel Kabelka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 36 9 18 27 0 0 0 58
792 Aleš Trnka Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 36 0 1 1 0 0 0 2
793 David Michálek BK Havlíčkův Brod Ú 36 12 23 35 0 0 0 8
794 Robin Netušil SC Kolín Ú 36 9 3 12 0 0 0 45
795 Jan Šergl HC Letci Letňany Ú 36 16 13 29 0 0 0 8
796 Yaroslav Ukhin HC Trutnov Ú 36 9 9 18 0 0 0 12
797 Tomáš Fabiánek HC Letci Letňany Ú 36 8 11 19 0 0 0 14
798 Filip Staněk SHC Klatovy O 36 1 7 8 0 0 0 4
799 Jakub Kučera HC Řisuty O 36 6 9 15 0 0 0 18
800 Radek Rolínek HC David servis České Budějovice Ú 36 8 7 15 0 0 0 4
801 Petr Král NED Hockey Nymburk Ú 36 5 7 12 0 0 0 0
802 Cédric Delmarche HC Draci Bílina O 36 1 0 1 0 0 0 12
803 Vojtěch Kubinčák HC Trutnov Ú 37 8 23 31 0 0 0 26
804 Patrik Fořt HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 16 13 29 0 0 0 22
805 Jakub Luštinec HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 18 22 40 0 0 0 42
806 Adam Červenka HC ISMM Kopřivnice Ú 37 15 21 36 1 1 0 24
807 Jaroslav Kalla HC Trutnov Ú 37 11 21 32 0 0 0 22
808 Jiří Matějíček HC Rodos Dvůr Králové O 37 6 26 32 0 0 0 40
809 Aleš Havlůj MOSTEČTÍ LVI O 37 8 15 23 0 0 0 66
810 Jan Kaltenböck HC Děčín O 37 2 10 12 0 0 0 50
811 Michal Pavlů HC Vlci Jablonec nad Nisou O 37 10 17 27 0 0 0 38
812 Jan Stehlík NED Hockey Nymburk Ú 37 30 16 46 0 0 0 10
813 Matěj Kos HC Řisuty Ú 37 9 26 35 0 0 0 18
814 Roman Verbík HC Kobra Praha O 37 1 12 13 0 0 0 18
815 Jakub Verbík HC Kobra Praha O 37 0 6 6 0 0 0 54
816 Tomáš Brunec HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 37 11 10 21 0 0 0 40
817 Tomáš Rohan HC Baník Sokolov Ú 37 12 26 38 0 0 0 42
818 Tomáš Bláha HC Stadion Vrchlabí Ú 37 9 6 15 0 0 0 30
819 Jiří Ferebauer HC David servis České Budějovice Ú 37 6 8 14 0 0 0 18
820 Martin Čurda HC Baník Sokolov Ú 37 12 16 28 0 0 0 18
821 Lukáš Karlík HC Rodos Dvůr Králové O 37 1 9 10 0 0 0 8
822 Pavel Zedník HC Nový Jičín Ú 37 7 10 17 0 0 0 34
823 Radek Pechánek HC Tábor Ú 37 4 2 6 0 0 0 8
824 Patrik Maďar HC Vlci Jablonec nad Nisou Ú 37 13 21 34 0 0 0 32
825 Lukáš Abraham HC Vlci Jablonec nad Nisou O 37 5 20 25 0 0 0 40
826 Patrik Přidal BK Havlíčkův Brod Ú 37 7 17 24 0 0 0 8
827 Rostislav Vaněk HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 37 15 25 40 0 0 0 26
828 Josef Daněk HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 37 5 8 13 0 0 0 20
829 Jakub Kadlec HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 37 8 22 30 0 0 0 44
830 Tomáš Drtil DRACI ŠUMPERK O 37 9 16 25 0 0 0 48
831 Filip Hlinka HC Kobra Praha Ú 37 11 22 33 0 0 0 16
832 Daniel Hroch DRACI ŠUMPERK Ú 37 5 9 14 0 0 0 8
833 Miroslav Polák MOSTEČTÍ LVI O 37 3 14 17 0 0 0 55
834 Tomáš Jirků HC Stadion Vrchlabí O 37 4 15 19 0 0 0 28
835 Tomáš Šťastný HC Kobra Praha Ú 37 19 15 34 0 0 0 4
836 David Horký Hockey Club Moravské Budějovice 2019 Ú 37 23 31 54 0 0 0 50
837 Jiří Uhlík SHC Klatovy Ú 37 23 20 43 0 0 0 18
838 Martin Mical MOSTEČTÍ LVI Ú 37 25 25 50 0 0 0 36
839 Lukáš Bureš SKLH Žďár nad Sázavou Ú 37 10 28 38 1 1 0 64
840 Milan Ostřanský DRACI ŠUMPERK Ú 37 7 9 16 0 0 0 8
841 Jiří Hozák HC Stadion Vrchlabí Ú 37 4 6 10 0 0 0 14
842 Ladislav Pospíchal HC Lední Medvědi Pelhřimov O 37 1 12 13 0 0 0 6
843 David Chalupa HC Stadion Vrchlabí Ú 37 6 16 22 0 0 0 26
844 Michael Čejka HC Baník Sokolov Ú 37 14 8 22 0 0 0 6
845 Jakub Hoskovec HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 11 15 26 0 0 0 18
846 Jakub Vavřička SHC Klatovy Ú 37 9 22 31 0 0 0 41
847 Filip Šmejc HC Draci Bílina Ú 37 9 9 18 0 0 0 50
848 Jan Březina HC Tábor Ú 37 6 18 24 0 0 0 16
849 Lukáš Vácha HC Trutnov O 37 5 12 17 0 0 0 46
850 Jakub Hruška HC Nový Jičín O 37 1 6 7 0 0 0 38
851 Dominik Havelka HC Vlci Jablonec nad Nisou O 37 3 7 10 0 0 0 10
852 David Drašar HC Děčín Ú 37 13 10 23 0 0 0 34
853 Aleš Heinrich HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 37 13 17 30 0 0 0 20
854 Dominik Dušek HC Rodos Dvůr Králové Ú 37 10 12 22 0 0 0 44
855 David Roubal SHC Klatovy Ú 37 6 11 17 0 0 0 22
856 David Jirásek NED Hockey Nymburk O 37 3 14 17 0 0 0 32
857 Pavel Fedulov HC Trutnov Ú 37 8 17 25 0 0 0 47
858 Michal Romančík DRACI ŠUMPERK Ú 37 9 14 23 0 0 0 10
859 Arslan Akhmetianov HC Orlová Ú 37 18 16 34 0 0 0 20
860 Karel Plášek DRACI ŠUMPERK Ú 38 15 25 40 0 0 0 20
861 Daniel Volráb HC Děčín Ú 38 11 21 32 0 0 0 34
862 Miroslav Třetina BK Havlíčkův Brod Ú 38 18 45 63 0 0 0 54
863 Petr Dvořák HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 38 18 31 49 0 0 0 12
864 Tomáš Fojtík HC ISMM Kopřivnice O 38 0 6 6 0 0 0 42
865 Tomáš Sedlák DRACI ŠUMPERK O 38 16 22 38 0 0 0 32
866 Petr Jurča SHK Hodonín Ú 38 14 20 34 2 2 0 62
867 Martin Pleva SKLH Žďár nad Sázavou O 38 13 15 28 1 1 0 78
868 Roman Šulčík HC David servis České Budějovice Ú 38 23 20 43 0 0 0 44
869 Luboš Voříšek BK Havlíčkův Brod Ú 38 30 32 62 0 0 0 22
870 Martin Parýzek IHC Králové Písek O 38 9 19 28 2 2 0 16
871 Roman Kadela Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 38 4 12 16 0 0 0 14
872 Jakub Pořický HC Bobři Valašské Meziříčí Ú 38 17 4 21 0 0 0 30
873 Marek Haloda DRACI ŠUMPERK O 38 4 13 17 0 0 0 10
874 Petr Votápek HC Lední Medvědi Pelhřimov Ú 38 13 9 22 0 0 0 42
875 Dominik Kasalý HC Lední Medvědi Pelhřimov O 38 2 0 2 0 0 0 20
876 Lukáš Kříž HC David servis České Budějovice O 38 9 19 28 0 0 0 75
877 Dominik Suchý HC ISMM Kopřivnice Ú 38 5 14 19 1 1 0 22
878 Jakub Řezáč DRACI ŠUMPERK O 38 2 11 13 0 0 0 24
879 Dominik Pokorný DRACI ŠUMPERK Ú 38 13 10 23 0 0 0 16
880 Ondřej Kovářů SKLH Žďár nad Sázavou Ú 38 5 12 17 2 2 0 10
881 Michal Kliment Hockey Club Moravské Budějovice 2019 O 38 4 7 11 0 0 0 26
882 David Vala BK Havlíčkův Brod O 38 5 11 16 0 0 0 44
883 David Blažek HC Tábor Ú 38 10 10 20 0 0 0 76
884 Richard Kobylík SHK Hodonín O 38 3 7 10 1 1 0 32
885 David Janiczek HC Orlová O 38 3 1 4 0 0 0 26
886 Martin Urban DRACI ŠUMPERK Ú 38 0 1 1 0 0 0 0
887 David Gřesík HC Nový Jičín O 38 1 4 5 0 0 0 10
888 Tomáš Holiš HC Bobři Valašské Meziříčí O 38 0 5 5 0 0 0 30
889 Zdeněk Petráš HC Děčín Ú 38 23 17 40 0 0 0 32
890 Vladimir Antonov DRACI ŠUMPERK Ú 38 12 10 22 0 0 0 6
891 Jakub Matušík HC Tábor Ú 39 17 32 49 0 0 0 44
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz