Wau! Do Sokolova se z extraligy vrátí jeho nejlepší hráč

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Tomáš Vracovský si v letošní sezoně udělal skvělé jméno. V Sokolově sbíral bod na zápas a závěr základní části dokonce strávil na hostování v Plzni.

Fanshop národního týmu

V dalším ročníku už ale bude opět hrát za Baník. Dvaadvacetiletý útočník se s klubem dohodl na nové smlouvě.

„Jsem rád, že můžu zůstat v Sokolově. Myslím, že to klubu ještě dlužím. Líbí se mi, že jde klub celkově nahoru,“ hlásí Vracovský na týmovém webu.

Vracovský patřil k objevům sezony. Konečně se usadil mezi profesionály... A zářil! Nováčkovi ze Sokolova pomohl 35 body (15+20) v 38 zápasech. V Plzni potom nastoupil ke 24 utkáním s bilancí 1+1.

Vracovský v Chance lize zaujal i skvělými analytickými statistikami. Vůbec neodpovídaly tomu, že hrál za poslední tým tabulky.

„Jsem rád, že můžu zůstat v Sokolově. Myslím, že to klubu ještě dlužím."

V předchozích dnech už Baník oznámil podpisy nových kontraktů s kapitánem Tomášem Rohanem a nejvytíženějším obráncem Petrem Přindišem.

Pro Sokolov jsou to klíčové zprávy, v příští sezoně už se totiž bude z Chance ligy sestupovat. A Baník bude mít co napravovat, skončil totiž poslední.

Vracovský málem zápas nedohrál, nakonec dal dvě branky Jihlavě

Vracovský ovšem tvrdí: „Dokázali jsme se vyrovnat všem týmům. Odehráli jsme kvalitní utkání. Potvrdili jsme si, že na první ligu máme. To si musíme přenést i do další sezony.“ 

Foto: hcsokolov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz