Vzniká nová tradice: v Chance lize se budou udělovat individuální ceny

Foto: Martin Kurfiřt

1. června 15:10

Marek Hedbávný

Ve druhé nejvyšší soutěži se díky iniciativě webu Hokej.cz chystá nový projekt: na základě hlasování sportovních manažerů ze všech prvoligových klubů se budou každoročně vyhlašovat individuální trofeje.

HokejkaTV

Hlavní cena ponese název po někdejším vynikajícím třebíčském útočníkovi Tomáši Zelenkovi. Cena Tomáše Zelenky se bude udělovat nejlepšímu hráči sezony.

V letošním ročníku hlasovalo patnáct sportovních manažerů, tedy z každého klubu jeden. V úvahu se braly jak výkony hráčů ze základní části, tak i v prvoligovém play off. 

Cena Tomáše Zelenky bude mít i svoji hmotnou podobu. Trofej bude kovaná, momentálně ji vyrábějí studenti Střední průmyslové školy v Třebíči. V průběhu nadcházející sezony se před některým ze zápasů předá vítězi.

Vítězný návrh Ceny Tomáše Zelenky od studenta Střední průmyslové školy v Třebíči. Jedná se pouze o pracovní návrh, zhotovená trofej dozná několika změn.

Vítězný návrh Ceny Tomáše Zelenky od studenta Střední průmyslové školy v Třebíči. Jedná se pouze o pracovní návrh, zhotovená trofej dozná několika změn.

Vyhlašovat se budou i další kategorie, a to opět na základě hlasování sportovních manažerů. Už v neděli představíme nejlepšího gólmana soutěže. Následovat budou nejlepší obránce, útočník, trenér a junior. Na základě hlasování sportovních manažerů se rovněž vyhlásí All-Stars tým uplynulé sezony.

Výsledky už jsou známy a v průběhu června k tomu chystáme sérii článků. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz