Výherci Hokejové tomboly 50 na 50 si z Home Credit Areny odnesli už přes 115 tisíc korun!

12. listopadu 2018, 10:01

Tomáš Čekal

V letošní sezoně probíhá na vybraných extraligových stadionech znovu oblíbená Hokejová tombola 50 na 50 a také letos padají pod Ještědem ty největší výhry. Z Home Credit Areny si už v součtu výherci odnesli více než 115 tisíc korun!

HokejkaTV

Autor článku: Dominik Jakubec, Bílí Tygři Liberec.

Hokejová tombola 50 na 50 probíhá na extraligových stadionech pravidelně od loňského ročníku. Stačí si zakoupit tiket za 50 Kč od kamelotů v hledišti, mít dávku štěstí a rázem můžete vyhrát až 50 tisíc korun. Na konto výherce totiž putuje polovina celkové vybrané částky ze zakoupených tiketů.

Také druhá polovina však má předem daný účel. Zbytek vybraných prostředků totiž poslouží na projekt, který si zvolí klub. V případě Bílých Tygrů vždy putuje tato část na konto vybrané kategorie z tygří mládežnické Tělovýchovné jednoty.

Výhra, kterou si vítěz z utkání odnesl, zatím pokaždé přesáhla 10 tisíc korun. Od prvního domácího duelu však postupně stoupala a vítězná částka tak například v zápase s Plzní narostla už na těžko uvěřitelných 19 375 Kč. Mimochodem, jde o dosud nejvyšší výhru, na kterou si v této sezoně někdo na stadionech, kde se Hokejová tombola 50 na 50 hraje, přišel.

O prodej tiketů se tehdy postarali malí Tygři z 6. třídy, kteří tak zatím vévodí pomyslnému pořadí prodejů. Činili se však také jejich o dva roky starší kolegové, kteří na zápase se Spartou vybrali v součtu přes 36 tisíc a výherce si tak odnesl více než 18 tisíc korun!

Podívejme se však na celkový součet. V dosavadních domácích duelech se prodaly soutěžní tikety za celkem 231 500 Kč, což znamená, že si výherci (a také jednotlivé kategorie, které losy prodávaly) přišli už na 115 750 Kč! A to už je pořádný balík. Pro srovnání, jde o jednoznačně nejlepší počin v celé extralize. Za Tygry se v pořadí nachází Třinec, kde bylo dosud vybráno 163 tisíc korun a výherci tak získali zhruba 80 tisíc.

Bude se Hokejové tombole 50 na 50 dařit podobně také po reprezentační pauze? Zkuste už na zápase se Zlínem své štěstí. Třeba to budete právě vy, kdo se bude z Home Credit Areny vracet s balíkem peněz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz