Vsetín vítá parádní posilu, vyztužuje defenzivní řady

Foto: hc-vsetin.cz

Zkušený obránce Tomáš Kudělka se po dvou letech strávených v mezinárodní EBEL zase vrací na česká kluziště, na spolupráci se dohodl s prvoligovým Vsetínem. Valaši o tom informovali na svých webových stránkách.

HokejkaTV

„Potřebovali jsme posílit zadní řady i vzhledem ke zranění Kuby Tepera. Tomáš se nám jevil jako ideální profil. Jsme rádi, že se rozhodl náš tým posílit, je to velmi zkušený obránce,“ říká sportovní manažer vsetínského klubu Radim Tesařík.

„„Tomáš má bohaté zkušenosti z extraligy. Slibujeme si od něj, že přinese do naší hry důraz a do defenzivy klid.“

Tomáš Kudělka byl po angažmá v Záhřebu a Innsbrucku bez práce. Jak se nakonec udál jeho příchod na Lapač? „Kontaktoval mě Radim Tesařík. Ve hře bylo víc možností, sedli jsme si s rodinou a rozhodli se pro Vsetín,“ líčí posila Valachů.

„Klub má velkou tradici a chce hrát nahoře. Líbila se mi vize, o které se se mnou bavil Radim Tesařík. Vsetín chce být úspěšný a je to pro mě navíc kousek,“ doplňuje dvaatřicetiletý bek se zkušenostmi z AHL, Finska i elitní české soutěže.

Kudělka odehrál v extralize 264 zápasů za mateřský Zlín, Pardubice, Vítkovice a Chomutov. „Tomáš má bohaté zkušenosti z extraligy. Slibujeme si od něj, že přinese do naší hry důraz a do defenzivy klid,“ hlásí natěšeně vsetínský manažer.

Urostlý obránce se fanouškům poprvé představí v sobotním zápase s Litoměřicemi, do akce půjde po dlouhé době. „Každý chce hrát zápasy, takže se těším. Na Vsetíně to bývá bouřlivé, líbí se mi tady a jsem rád, že zde můžu být,“ těší se.

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Soupiska VHK ROBE Vsetín

Brankáři:
David Gába, Ondřej Bláha, Jakub Málek, David Sachr.

Obránci:
Jiří Drtina, Radek Jeřábek, Tom Ondračka, Ondřej Slováček, Jakub Teper, Michal Hryciow, Ondřej Holomek, Martin Dudáš, Tomáš Kudělka.

Útočníci:
Vít Jonák, Antonín Pechanec, David Tůma, David Vítek, Vojtěch Šilhavý, Adam Hořanský, David Březina, Radim Kucharczyk, Jakub Doktor, Branislav Rehuš, Vlastimil Dostálek, Lukáš Volf, Martin Procházka, Jiří Karafiát, Daniel Klímek, Jan Vašenka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz